آنتن های لگاریتمی - تقویت کننده آنتن موبایل mobile-signal-booster -
ورود اعضا


اگهی های متنی

آمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۰ ۱۶ ۱۲/۲۹
۰ ۲۲۰ ۱۲/۲۸
۰ ۲۵۹ ۱۲/۲۷
۰ ۱۸۶ ۱۲/۲۶
۰ ۲۱۳ ۱۲/۲۵
۰ ۲۲۵ ۱۲/۲۴
۰ ۱۹۹ ۱۲/۲۳

 
به سایت تبلیغاتی پابی خوش آمدید
جستجو :     
موبایل ::نرم افزار موبايل

آنتن های لگاریتمی

stars


فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل


شرکت بازرگانی ایران آنتن

ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی


کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند:
5491 2291 ، 021

مشکل عدم آنتن دهی موبایل خود را حل کنید

فروش ویژه انواع دستگاه ریپیتر موبایل

آنتن خارجی لگاریتمی

آنتن داخلی پنل

تقویت آنتن موبایل

کابل RG213

کانکتور N،Type

5491 2291 ، 021
تماس در تمام ایام هفته ارسال به شهرستان

تقویت آنتن موبایل جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100مگا هرتز) در کلیه ی نقاط دارای مشکل آنتن دهی تلفن همراه ، امری مهم و ضروری می باشد.
تقویت کننده آنتن موبایل شامل یک دستگاه تقویت کننده امواج ( mobile antenna booster ) و دو آنتن که یکی جهت دریافت و ارسال سیگنال به آنتن مخابراتی اصلی (BTS) و دیگری جهت پوشش دریافت و ارسال سیگنال از مخاطب در محوطه پوشش ، می باشد.
دستگاه تقویت سیگنال موبایل به طور همزمان سیگنال موبایل مخاطب را دریافت نموده پس از پردازش در قسمت signal procising و افزایش بهره (Gain) آن را توسط آنتن به گیرنده (Donor antenna) که در فضای باز نصب گردیده است به سرویس مرکزی مخابرات ارسال می نماید. به طور کلی این مسیر را Uplink و سیگنالی که اطلاعات مخاطب در محوطه پوشش در آن می باشد را Uplink signal می نامند.
سیستم تقویت آنتن موبایل شامل مسیر دیگری هم می باشد که سیگنال ارسال از طرف BTS system به سمت مخاطب می آید، که مسیر Downlink نام دارد.
تقویت موبایل که حوزه فوق تخصصی فعالیت شرکت ایران آنتن می باشد مربوط به افزایش سطح سیگنال در تمام محیط می باشد و شامل تمام اپراتور ها (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، اپراتور محلی IR70 ، شبکه محلی کیش و...) و همچنین همه سخت افزارها (گوشی SUMSUNG , IPHONE, … ...) می باشد.
تقویت آنتن موبایل خانگی (home booster) شامل یک آنتن GSM امنی (یا آنتن پشت پنجره ای) و یک آنتن کوچک جهت پخش در محیط می باشد. مزیت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها این است که آنتن خارجی در مکانی که مشکل آنتن ندادن گوشی وجود دارد قابل نصب می باشد.
همچنین شما می توانید جهت دانلود نرم افزارتقویت آنتن موبایل اندروید به iranten.net مراجعه کنید.
لیست قیمت تقویت کننده موبایل را که شامل انواع دستگاه ریپیتر و بوستر موبایل (تک باند ، دوباند و سه باند) ، انواع آنتن (دایرکشنال ، امنی) ، کابل ، کانکتور ، اسپلیتر ، کوپلر و تجهیزات جانبی تقویت کننده امواج موبایل می باشد را از لینک iranten.net دانلود نمایید.
شرکت بازرگانی ایران آنتن با دارا بودن بیش از 20 مدل دستگاه تقویت آنتن موبایل در فرکانس های متنوع و انجام مراحل تست تخصصی امکان بهرمندی از بالاترین کیفیت تماس و دیتا را با کمترین هزینه برای مشتریان خود فراهم می نماید.
قیمت دستگاه تقویت آنتن موبایل در اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری و ... و همچنین قیمت ریپیتر موبایل برای کارخانه های خارج شهر ، معادن ، نیروگاه ها و .... با توجه به شرایط زیر تعیین می گردد:
1- موقعیت جغرافیایی که شامل فاصله با دکل BTS و همچنین ارتفاع محلی که مشکل ضعف آنتن دارد نسبت به دکل مخابراتی می باشد.
2- نوع دکل مخابراتی که در محل نصب گردیده است (2G , 3G , 4G) و همچنین ظرفیت سیستم مخابراتی منطقه
3- متراژ محلی که زیر پوشش سیستم تقویت آنتن موبایل می باشد.
4- تعداد نفراتی قرار است از طریق دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل مکالمه نمایند ( Max و Min)
5- امکاناتی که تقویت کننده امواج تلفن همراه می تواند برای مجموعه مهیا سازد. (Voice ، internet ، data)
6-

تقویت آنتن موبایل در نقاط کور خارج شهرها در صورتی امکان پذیر می باشد که یک سیگنال حداقل از BTS در مجاورت محل تا فاصله 10 کیلومتر دریافت گردد.(-100dbm) یا به صورت تجربی در آن محوطه شبکه موبایل بر روی گوشی قابل مشاهده باشد. بنابراین در مکان هایی که شبکه تلفن همراه شناسایی نشود امکان افزایش آنتن دهی موبایل وجود ندارد. شما می توانید با نصب نرم افزارهایی که جهت اندازه گیری قدرت امواج در فرکانس موبایل طراحی و ساخته شده اند بر روی گوشی خود ، امکان مشاهده قدرت سیگنال بر حسب dBm را داشته باشید. برای سیستم عامل اندروید نرم افزارهای Opensignal ، Network info II به صورت رایگان قابل دسترسی می باشند. البته این نرم افزارها صرفاً جهت اندازه گیری و نمایش مشخصات شبکه موبایل طراحی شده اند و با برنامه تقویت آنتن موبایل که امکان افزایش سطح دریافت سیگنال گوشی را دارد متفاوت می باشد.
تقویت سیگنال موبایل در فرکانس GSM900 صرفاً با یک دستگاه تک فرکانس در باند 900 امکان پذیر می باشد. برای نقاطی که دکل مخابراتی 2G نصب شده است نیاز به استفاده از یک دستگاه دوباند که فرکانس GSM900 و GSM1800 را ساپورت می کند ، می باشد.
مراحل نصب یک تقویت کننده آنتن موبایل:
یکی از مهمترین نکات در راه اندازی یک سیستم تقویت موبایل ، نصب و تنظیم آنتن دهنده (donor antenna) که معمولاً در پشت بام و در مقابل دکل BTS نصب می شود ، می باشد. چرا که در صورتی که سطح سیگنال مناسبی توسط این آنتن دریافت نگردد ، با توجه به وجود تضعیف در مسیر تقویت امواج موبایل ، راندمان کارکرد سیستم به شدت کاهش می یابد. البته معمولاً در داخل شهرها همیشه سطح امواج دریافتی در فرکانس 900Mhz مناسب می باشد. با توجه به اینکه مشاهده میزان سیگنال دریافتی توسط آنتن نیاز به دستگاه تستر دارد، پیشنهاد می شود ابتدا آنتن را بر روی یک پایه که قابلیت چرخش داشته باشد نصب کنید و در جهت یک دکل مخابراتی تنظیم نماییم. در انتها می توانیم با تغییر جهت آنتن دهنده ،کیفیت مکالمه را به صورت تجربی در محل نصب آنتن داخلی تست کنیم.نکات مهم در نصب یک دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل:
1- فاصله آنتن donor با دستگاه تقویت آنتن حداقل می بایستی 20 متر باشد.
2- برای ارتباط بین آنتن های بیرونی (donor) و آنتن داخلی (service antenna) با دستگاه تقویت آنتن موبایل می بایستی از کابل کواکسیال درجه یک استفاده نمود. لازم به ذکر است در کلیه مراحل نصب و راه اندازی پروژه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل از کابل RG213 با کیفیت عالی استفاده می شود.
3- علاوه بر آنتن یاگی (yagi antenna) و آنتن لگاریتمی (log periodic antenna) ، می توان از انتن پنل (patch antenna) یا آنتن سهموی (parabolic antenna) به عنوان انتن donor استفاده نمود.
4-
برای نصب کامل و راه اندازی نوع خاص تقویت کننده آنتن موبایل خانگی (home booster) که توسط شرکت ایران آنتن ارائه می شود ، امکان قرار دادن آنتن تقویت موبایل بیرونی بدون قراردادن در پشت بام وجود دارد. (برای مواردی که امکان سیم کشی وجود ندارد)

10900 (0.58 )


مقدمه اي بر آنتنهاي متناوب لگاريتمي
.-....مقدمه_اي_بر_آنتنهاي_متناوب_ل...


مقدمه اي بر آنتنهاي متناوب لگاريتمي . دراين مقاله به بررسي دسته اي ازآنتهاي پهن باند موسوم به مي پردازيم. ويژگي عمده
آنتن‏هاي متناوب لگاريتمي - گروه ترجمه تخصصي البرز
.-._....

تحقيق آماده آنتن‏هاي متناوب لگاريتمي را دانلود نماييد.
آنتن هاي لگاريتمي‎

آنتن هاي لگاريتمي‎
آنتن هاي لگاريتمي‎
آنتن هاي لگاريتمي‎
آنتن هاي لگاريتمي‎
آنتن هاي لگاريتمي‎
آنتن هاي لگاريتمي‎

آنتن هاي لگاريتمي
تئوري آنتن هاي ماهوره اي -
..-29630977

2 2014 - از نظر نوع و شكل ظاهري انواع مختلفي از آنتن ها موجود مي باشد از جمله آنتن هاي سهموي عدسي ، مارپيچي ، ديسك مخروط ، آنتن هاي تناوبي لگاريتمي ، حلقه ...
طراحي آنتن دوقطبي متناوب لگاريتمي براي باند فرکانسي ...
..._66&1...

در اين تحقيق ابتدا يک آنتن دوقطبي متناوب لگاريتمي ريزنواري براي پوشش باند ... گين و الگوي تشعشعي، آنتن‌هاي طراحي شده در نرم‌افزار شبيه‌سازي شده‌اند.
آنتن لگاريتمي مايكرواستريپي چندكاربرده تك لايه با المانهاي ...
..-13-13_309آنت...

خلاصه مقاله: دراين مقاله يك انتن مايكرواستريپي پهن باند تك لايه ارائه شده است كه براي كاربردهاي مختلف چندبانده مناسب است دراين آنتن آرايه اي از پچ هاي مثلثي كه ...
مقاله آنتن هاي مخابراتي - سايت علمي نخبگان جوان
......آنتن-هاي...

17 2011 - آنتن هاي مخابراتي انواع آنتن هاي ساده: 1- دو قطبي کوچک ( ) ... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- )
[]تحليل آرايه ها محدود و نامحدود به روش -
.._5261383380106.

آنتنها تک عنصره نيز توسط رآيانه ها امروز روزها طول خواهد کشيد . به همين علت، نخست ...... شکل. :. آراية چهار عنصر، امپدانس ورود محاسبات و. الگوها تشعشع. لگاريتم. صفحات. . و. . ابعاد.
مقاله آنتن هاي متناوب لگاريتمي - نشرستان
.....:دانلود_مقاله_آنتن_متناوب_لگا...

دانلود عنوان مقاله مقدمه اي بر آنتن هاي متناوب لگاريتمي در 8 صفحه در موضوعات طراحي آنتن متناوب ...
دنياي مخابرات( ) - آنتن هاي لگاريتمي
88..-3307. -
دنياي مخابرات( ) - آنتن هاي لگاريتمي - بزرگترين و کاملترين و بروزترين مرجع تخصصي و عمومي مخابرات در ايران(دايره المعارف مخابرات ...
بررسي و مقايسه آنتنهاي مورد استفاده در آزمون هاي
.....بررسي-و-مقايسه-آنتن­هاي-مورد-اس...

19 2014 - آنتنهاي در آزمونهاي گسيلش تشعشعي، آزمونهاي حساسيتپذيري تشعشعي، آزمون ... 6-آنتن ترکيب دومخروطي و لگاريتمي .
آنتن و کاربردهاي آن - مدار سبز
........آنتن...کاربردها...

3-2-2 آنتن هاي مار پيچي. 3-2-3 آنتن هاي ديسک –مخروط. 3-2-4 انتن هاي تناوبي لگاريتمي. 3-2-5 آنتن هاي حلقه اي. 3-3 آنتن هاي و تشعشع کننده هاي سيمي ...
طراحي و شبيه سازي آنتن هاي آرايه اي » پايان نامه دات کام ...
....855-طراحي-و-شبيه-سازي-آنتن-هاي-آ...

27 2013 - 2- آنتن هاي متناوب لگاريتمي. ذ) آنتن هاي آرايه اي : براي توليد يک پرتو جهت دار مي توان چندين آنتن را در رديف و آن ها را تغذيه نمود.
آنتن هاي قارچي و پنل - فروش دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل
..گالري...آنتن-هاي-قارچي.

آنتن ياگي نوعي آنتن است كه براي دريافت امواج راديويي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. ... آنتن هاي داخلي و خارجي; کابل هاي کواکسيال; آنتن ياگي و آنتن لگاريتمي; آنتن ...
[]آنتن - فضا موج پرداز شريف
.-....

طراح آنتن هاي لگارتم پرودک. 220. مگاهرتز تا. 40. گگاهرتز. . طراح آنتن هاي بلد همه جهته از. 100. مگاهرتز تا. 3. گگاهرتز. . طراح آنتن هاي با پترن پهن همه جهته با پهناي باند. 2:1. باند. 100.
پاک کردن محدوديت ها - پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران
...آنتن...لگاريتمي

اين مطالعات براي چهارآنتن سينوسي و سه آنتن متناوب لگاريتمي در محدوده فرکانسي ومشخصات متفاوت انجام گرفته است .بخش تغذيه اين آنتن ها با استفاده از بالن هاي ...
آنتن متناوب لگاريتمي - پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران
...آنتن...لگاريتمي...

طراحي ، شبيه سازي و ساخت آنتن هاي مسطح سينوس و متناوب لگاريتمي با قطبي شدگي دوگانه در محدوده فرکانسي ‏‎‎‏ 18-2. (0). (0). _ ...
آموزشهاي وايرلس (به زبان ساده) انواع انتن: آنتن هاي ساده:
.56.

5 2012 - 2 - ‎1
انواع انتن: آنتن هاي ساده: 1- دو قطبي کوچک ( ) : آنتن داراي ... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- ).
صفحه شخصي دكتر کيوان فرورقي - دانشجويان
......4


پايان نامه هاي كارشناسي ار شد تحت مشاورهراهنمايي ... 5- علي عبدالعالي 'طراحي و آناليز آرايه اي از آنتن هاي متناوب لگاريتمي در باند فركانسي ' تحت راهنمايي.
آنتن لگاريتمي - .. - شرکت پارس ارتباطات سيار
......

آنتن لگاريتمي نصب در فضاي باز جهت استفاده بصورت. ... برچسب ها: آنتن لگاريتمي آنتن هاي مخابراتي آنتن ياگي لگاريتمي آنتن دو باند ...
انتن لگاريتمي | تقويت کننده انتن موبايل
..انتن-لگاريتمي

آنتن هاي مخابراتي · آنتن ياگي( ): · امواج راديديي چگونه پخش مي شوند · امواج راديويي و تقسيم بندي باند ها · انتن لگاريتمي · انتن ياگي ... انتن لگاريتمي.
آزمايشگاه - دانشگاه علوم پزشکي ارتش
..........

انواع مختلفي از خازن با ظرفيت هاي گوناگون در آزمايشگاه موجود مي باشد. ... انواع آنتن هاي با باند پهن موسوم به آنتن هاي لگاريتمي – تناوبي: با پيشرفت فن آوري و ...
[]4-2- آنتن هاي طرح پذير بر پايه
:78.38.77.30....

چون شدت ميدان در جهت هاي شعاع اصلي و پره هاي کناري از نظر اندازه ممکن است چندين مرتبه با هم تفاوت داشته باشند ،معمولا نقشه هاي آنتن را در مقياس لگاريتمي رسم مي ...
انواع آنتن - تالار فرهنگي هنري جي تاک
.49275.

2 2010 - 3 - ‎2
انواع آنتن مخابرات. ... آنتنهاي بيروني عموماً داراي جنس پوشش و اتصالاتي هستند که بتوانند در شرايط دشوار فضاي آزاد مثل باد طوفان برف باران و سرما و گرماي شديد ...... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- )
آنتن (1) - دانشکده مهندسي برق و کامپيوتر - دانشگاه تهران
...336

با مکانيزم تشعشع تعدادي از آنتن هاي پر کاربرد آشنا شوند،; براي يک کاربرد ... آنتن هاي سيمي، آنتن هاي موج سيار، آنتن هاي مارپيچي، آنتن هاي تناوبي لگاريتمي و ...
دکتر عبدالعالي - دانشگاه علم و صنعت ايران
....35.11192.21008.

6- انتشار امواج در محيط هاي غير ايزوتروپيک. 7- انتشار امواج در محيط هاي غير همگن. 8- انتشار امواج در محيط هاي متامتريال و ديسپرسيو. 9- آنتن هاي متناوب لگاريتمي.
تاريخچه 22 - تاسيس موزه
...22.

همچنين آنتن هاي موج متحرک توسط اوريت و بايرن مورد بررسي قرار گرفت . ..... درسال 1958 آنتن هاي با پريود لگاريتمي غير صفحه اي توسط ايزبل ونوع رشته اي آن ...
. - پايان نامه ي آنتن - صفحه نخست
..16

17 2013 - در طول جنگ جهاني دوم اولين كوشش ها جهت توسعه آنتن هاي مدرن براي رادار انجام گرفت، و هم اكنون آنتن هاي پيشرفته اي ..... 2- آنتن هاي متناوب لگاريتمي.
- سوالات مربوط به آنتن
...936&...

6 2010 - 40 - ‎8
امواخ گيگا هرتز با توان و گين مختلف توسط انتن هاي ماکروويو. .... هر عددي که به شکل بيان ميشود لگاريتمي است و اين امر بدان معناست که ما به ...
آموزشهاي وايرلس (به زبان ساده)
.. › ... ›

11 2011 - 15 - ‎8
انواع انتن: آنتن هاي ساده: 1- دو قطبي کوچک ( ) : آنتن داراي ... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- ).
[]فرکانسهاي قطع يک ساختار بريده شده را ميتوان با محاسبه طول ...
...

با افزايش فرکانس، نقش المان اکتيو از المانهاي بلندتر به المان هاي کوتاهتر محول ... به سبب همين مشکل استفاده از آرايه دوقطبي متناوب لگاريتمي در تغذيه آنتنهاي ...
فروش آنتن هاي وايرلس - . - امني
........360863.

شرکت شبکه هزاره ليست موجودي آنتن هاي وايرلس خود را به شرح ذيل اعلام مي نمايد: ... و دو باند) - آنتن لگاريتمي - آنتن شرت بک فاير - انواع آنتن هاي و و ...
[]طراحي و ساخت انتن مسطح سينوس با پلاريزاسيون دو گانه در ...
......_825.

گري مشخصات آنتنهاي مسطح سنوس. انجام گرف ... آنتنهاي. رفلکتوري. 2. ، نازمند المانهاي تشعشع باند وسع. هستند تا. ب. توانند دو. پرزاسون عمود بر هم را فراهم سازند ... متقاطع با ساختار لگارتم فراهم م. شد.
بهره آنتن - ويکي‌پديا، دانشنامه آزاد
..بهره_آنتن


در الکترومغناطيس،بهره نيروي آنتن يا بهره يک شکل عملکردي کليدي است که ... آنتن تقريباً هميشه به صورت دسي بل ()بيان مي‌شوند که يک مقياس لگاريتمي است.
[]دانشجو
......_...

شبيه سازي و بررسي الگوريتم هاي آنتن هاي آرايه هاي وقفي در سيستم هاي . 2 ... طراحي، شبيه سازي، ساخت و اندازه گيري آنتن هاي دو قطبي لگاريتمي متناوب با ...
راسخون يار هميشه همراه - انواع آنتن ها
.....1170307

8 2012 - در اين قسمت آنتن هاي دو قطبي هر طولي مي توانند داشته باشند. - دو قطبي ... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- ) 9- آنتنهاي ...
دستگاه تقويت آنتن موبايل [آرشيو] -
.. › ... › سامانه‌هاي مخابراتي

9 2006 - 30 - ‎16
تا آلان تبليغات زيادي در رابطه با سخت افزار هاي تقويت آنتن مولايل که .... آن در خارج ساختمان آنتن هاي جهت دار (ياگي - لگاريتمي) مي باشند و بهترين ...
[]مهندسي برق - دانشگاه سيستان و بلوچستان
.........


بررسي عملکرد نانو آنتن هاي کربني الکترومکانيکي محسن کرمي راد. ... طراحي آنتن دوقطبي متناوب لگاريتمي براي باند فرکانسي - و کوچک سازي آن با استفاده ...
آنتن لگاريتمي - ايفروش
..1541902

در انجام پروژه هاي تقويت آنتن موبايل دستگاه ريپيتر ... موبايل آنتن ياگي ، امني ، لگاريتمي کابل ... و کانکتور بازديد ... 2باند) افزايش دهنده سيگنال آنتن موبايل در ...
به قلم جمعي ازمهندسان برق شيراز شهر راز - فراکتال
..1210فراکتال

آنتنهاي مارپيچي، آرايه هاي دو قطبي لگاريتمي متناوب و ... نمونه هايي از آنتنهاي مستقل فرکانسي هستند. با طرح تئوري فراکتال توسط مندلبرات ايده ساختار آنتني ...
آباديس - ديکشنري تخصصي الکترونيک - معني
..

لگاريتم تواني که عددي به نام مبنا بايد به آن برسد تا با عدد اصلي برابر شود در سيستم ... آنتن لگاريتمي تناوبي آنتن باند پهني که طولها و فاصله هاي بين اجزاي آن به ...
طراحي و شبيه سازي آنتن هاي آرايه اي » وب سايت تحقيق
1. › برق ( الکترونيک - مخابرات )

1 2014 - 2- آنتن هاي متناوب لگاريتمي. ذ) آنتن هاي آرايه اي : براي توليد يک پرتو جهت دار مي توان چندين آنتن را در رديف و آن ها را تغذيه نمود.
[]آنتن.
..صنعتي_و_فني...آنتن.

آنتن مايكروويو بوقي و مخروطي و نيز آنتن هاي آرايه اي از جمله آنتن هاي مهم مورد بحث مي باشند . جهت دهندگي آنتن ، پهناي ..... 2- آنتن هاي متناوب لگاريتمي. ذ) آنتن هاي آرايه اي ...
تقويت کننده آنتن موبايل - برقراري ارتباط - اينترنت بيسيم
-.1411...اينترنت+بيسيم.

نصب تجهيزات پوشش آنتن دهي داخل ساختمان هاي مسکوني - تجاري و اداري با رعايت ... ::آنتن : ياگي - لگاريتمي - پارابوليک - سکتور - پچ پنل - فلت - سقفي (امني) ...
راهنمايي هاي لازم جهت تقويت آنتن موبايل ( آنتن)
...16

راهنماييهاي لازم جهت تقويت آنتن موبايل ( آنتن) ... دل به صورت لگاريتمي اندازهگيري مي شود، يعني اينکه با افزايش هر3 دل ، توان دستگاه درواقع دوبل ...
دانشجويان برق دانشگاه شهيد باهنر - آنتن
...-78.

يک بخش سيار با آنتن هاي کاليبره شده (تنظيم يافته) قادر به فراهم کردن اندازه شدت ... يک جداره ي ِ ستاره گونه ي ِ مفرد تناوب لگاريتمي ، با 6 جدارکه هر يک نصف توان ...
بررسي و مقايسه آنتنهاي مورد استفاده در آزمون هاي ... - هاي ميکرو
..98.137

بررسي و مقايسه آنتنهاي مورد استفاده در آزمون هاي آنتنآزمون هاي آنتن ... و لگاريتميآنتن حلزوني لگاريتمي مخروطيآنتن هاي بوقيالکترومغناطيسي ...
[]رادارهاي تجسسي
..&...

در آنتن هاي آرايه فازي از فريت ها استفاده مي شود که در آن ها زاويه تابش بيم را با کم و زياد .... ( گيرنده هاي لگاريتمي ); (پرش فرکانس) ...
[]بهبود عملکرد مدولاسيون فضايي در کانال هاي با محوشدگي ...
.......

تعداد آنتنهاي بشتر در دو سمت فرستنده و گرنده متوان به احتمال خطاي کمتري بدون کاهش. بازده طف ...... افزاش مابد حوزه فضا اجاد مکند که به صورت لگارتم با تعداد آنتنهاي ارسال (. ].4و بدون آن ...
ايران ترجمه-اصطلاحات و لغات برق و الکترونيک و ارتباطات - 7
......

سايت ايران ترجمه مرجع مقاله هاي دانشگاهي ترجمه شده. فرهنگ اصطلاحات عبارات و واژه‌هاي برق، ..... آنتن هاي متناوب لگاريتمي. - . آنتن هاي روزنه اي.
ليست پايان نامه هاي مقاطع تحصيلات تکميلي - دانشکده مهندسي ...
......ليست.پايان.نامه.هاي.مقاطع.تحصيلا...

طراح‍ي‌ ت‍ح‍ل‍ي‍ل‌ آن‍ت‍ن‌ م‍اي‍ک‍رواس‍ت‍ري‍پ‍ي‌ ج‍ه‍ت‌ ک‍اردرف‍رک‍ان‍س‌ ه‍اي‌ .... طراح‍ي‌ ي‍ک‌ ت‍ق‍وي‍ت‌ ک‍ن‍ن‍ده‌ ل‍گ‍اري‍ت‍م‍ي‌ ب‍راي‌ ورودي‌ س‍ي‍س‍ت‍م‌ دري‍اف‍ت‌ س‍ي‍گ‍ن‍ال‌ ه‍ا ي‌ ع‍ص‍ب‍ي‌.
بدستگاه تقويت آنتن موبايل در منزل 22755156
-----..

29 2014 - يکي از خدمات اين گروه فروش و نصب سيستم هاي تقويت آنتن موبايل است ...... مخابراتي- فروش انواع آنتن : ياگي - لگاريتمي - پارابوليک - سکتور ...
توضيحات تقويت کننده موبايل - تلکام
..-.

مشکلات عمده در آنتن دهي موبايل به سه دسته تقسيم مي شوند : ضعف سيگنال (نقاط كور) : عدم ... نوع تقويت كننده و تکرار کننده موبايل ، تجهيزات جانبي شامل آنتن هاي & ، مكان آن ها .... آنتن خارجي - ياگي آنتن خارجي - لگاريتمي آنتن خارجي ...
انتن هاي وايرلس [آرشيو] - 30 - انجمن هاي تخصصي پي ...
.30. › ... › شبکه اينترنت › شبكه

29 2010 - 1 - ‎1
فرکانس: که در اينجا فرکانس هاي مربوط به شبکه هاي بيسيم 2.4 و 5 ... بهره آنتن با واحد دسي بل اندازه گيري مي شود و رابطه لگاريتمي با قدرت يا مقدار ...
آنتن ياگي - ايران بنر
-.آنتن+ياگي

عرضه کنندگان انواع آنتن هاي وايرلس با بيش از 12، آنتن پنل () – آنتن ... قويت آنتن دهي و پوشش موبايل، مخابراتي ::آنتن : ياگي - لگاريتمي - پارابوليک -، ...
بهينه سازي آنتن ميکرواستريپ - وب سايت تخصصي برق و الکترونيک
.. › ... › نرم افزار

8 2013 - 15 - ‎4
من ديدم يه سري لگاريتمي هست که پهناي باند بالايي داره ... 1 - براي افزايش پهناي باند آنتن هاي مايکرواستريپ چند تا تکنيک تا به الان ارائه شده که ...
+خطرات آنتن هاي موبايل - سايت مرجع هوانوردي و هوافضاي پارسي
.. › ... › فناوري

15 2009 - سلام از کارشناس محترم که اطلاعاتي دقيقي در مورد خطرات آنتن هاي موبايل دارند ... و قابل فهم تر بيان ميکنه و بصورت لگاريتمي افزايش پيدا ميکنه .
کوزه - انواع آنتن هاي ساده
..77-انواع-آنتن-هاي-ساده

يک آرايه خطي شامل دو قطبي هاي موازي که به علت سادگي ساخت و ارزان بودن بسيار متداولند (آنتن هاي مورد ... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- ).
[]3305. حجم فايل
.3305.

و هر گونه تكنيك و تكنولوژي كه جهت حذف اثرات مخرب سيستم‌هاي جنگ الكترونيك در ...... رايج ترين آنها آنتن هاي نوع “حلزوني مسطح” و “متناوب لگاريتمي” مي باشند.
انواع مسدود کننده هاي تلفن همراه و جي پي اس تقويت کننده امواج ...
...

مسدودکننده هاي تلفن همراه (در انواع مختلف) مسدود کننده جي پي اس مسدودکننده .... که آنتن دهي موبايل ضعيف مي باشد کاربرد دارد. بوستر ... آنتن بيروني مدل لگاريتمي
[]سيسکو به پارسي
...142_327_5_.

نسبي و لگاريتمي است و نمي تواند صفر. باشد. براي ارتباط دادن ... اندازه فيزيکي يک. آنتن )مثل طول( مستقيما مرتبط با فرکانس ارسال و دريافت آن مي باشد . آنتن هاي.
فروش دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل
--..

دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل: اين دستگاه ها براي استفاده در محل هاي مسکوني ..... فروش ويژه انواع دستگاه ريپيتر موبايل آنتن خارجي لگاريتمي آنتن داخلي پنل
مقاله درباره آنتن لگاريتمي - پايان نامه هاي برق با فرمت ...
..مقاله20درباره20آنتن2...

مقاله درباره آنتن لگاريتمي. پايان نامه هاي برق با فرمت قدرت الكترونيك كنترل مخابرات. شبيه سازي مقالات مهندسي برق. مجموعه مقالات تخصصي مهندسي. پايان نامه ...
برق و الکترونيک
..

نگاشت لگاريتمي ... محاسبه برخي انتگرال هاي حقيقي به وسيله توابع مختلط ... ها و برج هاي مسکوني) در صورتي که بخواهيم براي هر گيرنده يک آنتن مجزا نصب نماييم ...
مفاهيم مهندسي مخابرات - آرشيو تحقيق و مقالات برق - -
..-739.

در اين قسمت آنتن هاي دو قطبي هر طولي ميتوانند داشته باشند. ... 8-4- آنتن حلزوني ( ) : 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- )
[]پارامترهاي آنتن اندازه گيري موضوع : - صفحه اصلي
.....19858-9-491-065-699118692

مورد استفاده خيلي مشکل است حتي اگر خواص آنتنهاي ايده آل بتواند محاسبه شود کارايي. آنتنهاي ... به فرض کامل بودن. تطبيق هرگونه اختالفي بين بهره و خاصيت جهتي را مي توان به افت هاي آنتن نسبت داد. گين را ...... بر حسب لگاريتم: ( ...
آنتن توان
.._2028

توليد وپخش انواع آنتن هاي آلمينيومي شاخه اي ، اکتيو بوسنزدار، لگاريتمي و قطعات آنتن - توليد انواع دايپل هاي و و روي آنتن ، پخش کابل آنتن با مارک ...
وبلاگ يک مهندس... - دانلود مقالات مخابرات
..-1173.

تخمين زاويه و فاصله سيگنال ارسالي در آنتن هاي آرايه اي با استفاده از شبكه عصبي. آذر محمودزاده ... طراحي پروتکل احراز هويت بر مبناي لگاريتم گسسته. محمد باقري.
.. -زمينه هاي کاري شرکت-شرکت طيف ارتباط جنوب-
..2.

طراحي و ساخت انواع آنتنها شامل آنتنهاي ميکرو استريپي، آرايه هاي ميکرواستريپي، سهموي و متناوب لگاريتمي و.. · طراحي و ساخت انواع سيستمهاي فرستنده-گيرنده ...
فرادرس طراحي آنتن مايکرواستريپ ساده به کمک نرم افزار
.....93061---...

7 2014 - يکي از قوي ترين نرم افزار هايي که براي طراحي پديده هاي فيزيکي و ... مثالي که در اين آموزش، ارائه شده است، طراحي آنتن مايکرواستريپ ساده است. ... هاي زماني · فرادرس تبديل لگاريتمي و تفاضل گيري در پيش پردازش سري هاي زماني ...

..

در مبحث لگاريتم به مواردي مانند مفهوم لگاريتم ،فرمول هاي لگاريتم ، نامعادلات لگاريتم و ..... معمولا آنتن هاي موبايل و تجهيزات وابسته به آنها در اين بخش قرار مي گيرند.
جنگ اطلاعات - -.
.-....2014-08-28-18-36-3...

28 2014 - مقاله جنگ اطلاعات شامل سر فصل هاي زير مي باشد: اقدامات ضد اطلاعات. حمله ... آنتن چند پرتوي. گيرنده هاي لگاريتمي. 250. 003675. امروز. ديروز.
وبلاگ تخصصي برق و الکترونيک - مقالات مخابرات مهندسي ...
..-92.

تخمين زاويه و فاصله سيگنال ارسالي در آنتن هاي آرايه اي با استفاده از شبکه عصبي. آذر محمودزاده ... طراحي پروتکل احراز هويت بر مبناي لگاريتم گسسته. محمد باقري.
دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل هرمزگان - براي ورود به سايت ...
--....2019-0_دستگاه-تقويت-ک...

5 - تقويت آنتن موبايل جهت پوشش کامل سيگنال موبايل (در فرکانس هاي .... ريپيتر موبايل آنتن ياگي ، امني ، لگاريتمي کابل و کانکتور بازديد و .
[]بررسي انتشار امواج الکترومغناطيس با تاکيد بر ميکروموجها
......7238...

اج آنتن هاي. . بر روي سمتي و. همچنين قرار گرفتن اين آنتن ها در محدوده هاي شهري ، ..... س. در اطراف كليه. آنتن ها در باند. 900. مگاهرتز در ميدان نزديك. نمودار. -2. توزيع. لگاريتمي. چگال. ي. توان.
همه چيز در مورد مخاربرات - صفحه 4 - تالار گفتمان نبض فردا
. › ... › مهندسي › مهندسي فناوري اطلاعات

4 2013 - 10 - ‎1
در اين قسمت آنتن هاي دو قطبي هر طولي ميتوانند داشته باشند. - دو قطبي ... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- ) 9- آنتنهاي ...
چه ، ، دسي بل، ، مشخص است؟ - قدرت توسط ...
.....--....

اشاره به آنتن جهت، نقطه مرجع هاي براي دو قطبي است. ... و ديگر ملاحظات، مقدار پارامتر برابر قدرت همان، آنتن و همچنين استفاده از قانون لگاريتمي نسبتا ...
آنتن آرايه فازي (نگاه به اطراف) . - الکترونيک هوايي - .
.. › ... › الکترونيک هوايي

25 2010 - 14 - ‎10
مباني آرايه فازي و هدف گيري در آنيک آنتن آرايه تشکيلي شده از چند آنتن ... جمعي روي آرايه هاي متعددي از يک مجموعه آنتن ميشود . .... متناوب لگاريتمي.
[]89123
......8920(123).

همانند سستم هاي ارتباط مرسوم، آنتن نقش بسار ... در ان تحقق به معرف ، طراح و تجزه و تحلل آنتن هاي. . پرداخته ام ..... خط افزاش افته و با کاهش نسبت سگنال به نوز به طور لگارتم کاهش مابد.
[]فهرست ها آنتن - 71
2...712-.

هاي آنتن يا نقاطي كه به عنوان همرخگاه .... هاي. (. اجزاي. ) همراه آن در يك آنتن آرايه. بندي شده كه سازنهاي. (. اندامهاي. ) متحرك را به بخشهاي درونداد ..... برداري، اشاره دارد و معموَ با يكاهاي لگاريتمي بيان مي.
بانک مقالات مهندسي برق - صفحه 9 - انجمن دانلودها
.. › ... › گرايش هاي برق

16 2011 - مزاياي صفحه هاي لمسي چكيده: يكي از دغدغه هاي طراحان سيستمهاي رايانه‌اي براي محصولا. ... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- )
قيمت تقويت آنتن موبايل- ...
---..6

6 2014 - اندازي ، گارانتي و خدمات پس از فروش سيستم هاي تقويت کننده و مسدود کننده ... سايتهاي مخابراتي- فروش انواع آنتن : ياگي - لگاريتمي - پارابوليک ...
دانلود پروژه انواع آنتن - سيم پاور شبيه ساز متلب سيمولينک
-. › دانلود رايگان پروژه

30 2015 - آنتن مايكروويو بوقي و مخروطي و نيز آنتن هاي آرايه اي از جمله آنتن هاي مهم مورد بحث مي ..... آنتن هاي حلزوني مستقل از فرکانس; آنتن هاي متناوب لگاريتمي.
هسته آنتن – مرکز تحقيقاتي شهيد قندي(سراج)
-.محصولاتگروه...هسته-آنتن

مسئله امواج سطحي در آنتن‌هاي مايکرواستريپي مسئله‌اي جدي مي‌باشد. .... البته بايد توجه کرد که الگوي تشعشعي آنتن در حالت لگاريتمي متناوب بصورت جهتي خواهد بود.
تير 90 - هرچي که دلت بخواد
-..13904

22 2011 - آنتن تلويزيون سيگنالهاي ارسالي از آنتنهاي فرستنده رادريافت مي کند و سپس آن ..... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- )
مخابرات سيار و مخابرات ماهواره اي
1506..

اين آنتن از نوع آنتن هاي تخت ميباشد و نوع آن يونيورسال 0.6 مي باشد. ..... را معمولا با توزيع لگ نرمال با انحراف معيار لگاريتم تضعيف مسير نمايش مي دهند.
آنتن ها - سايت فدک
.......0116.

يک بخش سيار با آنتن هاي کاليبره شده (تنظيم يافته) قادر به فراهم کردن اندازه شدت ... يک جداره ي ِ ستاره گونه ي ِ مفرد تناوب لگاريتمي ، با 6 جدارکه هر يک نصف توان ...
[]آزماش
..~02205-6.

هاي اندازه. گري ان مشخصات . ü. تئوري. آنتن وسله. اي است که انرژي الکترو. مغناطس را از خط انتقال ا موج. بر به هوا منتقـل مـ ..... توان نسب با اشل خط و فاصله با اشل لگارتم. ) رسم کند . 5-2 -.
آنتن خارجي | - صفحه اول
..20.

> . آنتن لگاريتمي - 900&1800 ... جهت مشاهده آنتن هاي داخلي () از منوي روبرو را انتخاب نماييد.
وبلاگ مهندسي مديريت و مخابرات نوري - انواع خطوط مخابراتي ...
..-20.

14 2011 - 8-2- آنتن هاي 2 مخروطي از دو مخروط که در ناحيه باريک به هم متصل شده و تغذيه ميشوتند ... 8-5- آنتن هاي متناوب لگاريتمي (- )
طراحي و ساخت آنتن موج نشتي صفحه اي با استفاده از مواد راست ...
...289&...

تلاش هاي زيادي براي بهبود مشخصات و عملكرد اين آنتن صورت گرفته است كه از آن جمله ... سلول واحد پيشنهادي با ايده گرفتن از ساختارهاي لگاريتمي ارائه شده است.
عناوين پايان نامه هاي رشته مهندسي برق | تهران تحقيق
.681
22 2014 - تحليل آنتن‌هاي آرايه فازي ريزنواري به روش ‎ ..... و آناليز آرايه‌اي از آنتن‌هاي متناوب لگاريتمي ‎ در باند فرکانسي ‎.
بهره آنتن ( ) - فوکالا
.128762

19 2014 - بهره آنتن با واحد دسي بل اندازه گيري مي شود و رابطه لگاريتمي با قدرت يا ... به عنوان مثال آنتن گيرنده هاي ديجيتال تلويزيوني حداکثر تا 20 دسي ...
پارس ارتباطات سيار
..

برچسب‌ها: دستگاه هاي تقويت آنتن موبايل رپيتر ريپيتر تقويت کننده و تکرار کننده تکرار کننده موبايل ... آنتن گيرنده (گريد - ياگي - لگاريتمي و ...) - کابل ...
وبلاگ تسليحات و تجهيزات نظامي فارسي - جنگ الکترونيک - 2
.----..-88.

هر عددي که به شکل بيان ميشود لگاريتمي است و اين امر بدان معناست که ما به راحتي ميتوانيم اعدادي را که مقدار آنها ... 1 متر مربع مساحت بر حسب ( براي بيان مساحت آنتن يا سطح مقطع راداري استفاده ميشود.) ... موشک هاي پدافند هوايي روسيه
دل چي هست ؟ | انجمنهاي تولز
.. › ... › شبکه

17 2005 - 1 - ‎1
اما قبل از اين محاسبه، بهتر است خود لگاريتم را يادآوري کرده باشم : ... خود شما واگذار مي کنم تا به کتاب هاي رياضيات و جداول لگاريتم مراجعه نماييد . ... ( ) ( ):
ساخت و فروش انواع انتن مخابراتي و راديويي - تبليغات رايگان
..11293709.

28 2014 - ... انواع آنتن هاي پيشرفته باندهاي -- بصورت جه دار و همه جهته ... کلمات کليدي : آنتن،انتن لگاريتمي پريوديک،.،طيف ...
دستگاه تقويت سيگنال موبايل - دستگاه تقويت آنتن موبايل ...
..2

23 2014 - دستگاه تقويت آنتن موبايل همراه اول. ... آنتن خارجي لگاريتمي ... کرج ، رشت ، کرمان ، 5، نصب و راه اندازي تقويت کننده با فرکانس هاي 900 و ...
---- ليست قيمت تقويت کننده موبايل
----.....ليست_...

آنتن خارجي لگاريتمي .... دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل: اين دستگاه ها براي استفاده در محل هاي مسکوني ، اداري ، صنعتي ، ورزشي ، زير زمين ، پارکينگ ، تونل و ...
تقويت آنتن موبايل موبايل در محيط بسته
.....87-2015-01-22-08-53-36


22 2015 - تقويت انتن موبايل در نقاط کور. ... سيگنال قبل از تحويل به آنتن بايد فيلتر شود تا توان تشعشعي توسط آنتن و همچنين توان فيدبک برگشتي توسط کوپلر فقط در ... توضيحات بيشتر در متن هاي زير امده است. ... لگاريتمي · ياگي.

1 2 3 4 5 6
-
-


2 10900 (0.46 )


توضيحات تقويت کننده موبايل - ايمن شبکه
...


مشکلات عمده در آنتن دهي موبايل به سه دسته تقسيم مي شوند : ضعف سيگنال (نقاط كور) : عدم وجود سيگنال موبايل يا ضعيف بودن آن. ... جانبي شامل آنتن هاي & ، مكان آن ها روي دكل و نهايتا سايت مي باشند. .... آنتن خارجي - لگاريتمي.
تقويت آنتن موبايل
..

پکيج مسدود کننده هاي ثابت شامل: آنتن امني درجه ، يک دستگاه ، ريموت ..... و دو باند) - آنتن لگاريتمي - آنتن شرت بک فاير - انواع آنتن هاي و و ...
مشکلات رياضي ، سوالات و تست هاي آنلاين خود
...

مشکلات مربوط به اعداد صحيح همراه با ارائه راه حل هاي خود را. ... نمودار از توابع لگاريتمي و نمايي -- پرسش و پاسخ : پرسش و پاسخ هاي آنها ، در نمودار هاي لگاريتمي و توابع ...
[]
.1.

اصول آنتن هاي فوق پهن باند. آنتن. لوگ پريوديک ... ... لگاريتم فرکانس خواهد شد.
اثرات مخرب بر روي سيگنال در شبکه موبايل - ايجاد يک سايت ...
..16

4 2006 - به هر حال بندرت از موبايل در محيط هاي بدون مانع استفاده مي گردد. ... قدرت سيگنالي که تحت اثر سايه () است لگاريتم بگيريم ، شکل حاصل ... هيچ مسير مستقيم ( ) بين آنتن هاي فرستنده و گيرنده وجود ندارد.
حفره ياب | گنج ياب تک
.6

استفاده از آنتن هاي که کارايي بهتري نسبت به آنتن هاي معمول .... نوار نمايش لگاريتمي بصري- صوتي واکنش دستگاه به اهداف کشف شده و نمايش ...
امنيت در شبکه هاي سنسور - وب سايت تخصصي اساتيد و ...
.........

مقاله اي ارزشمند در مورد امنيت در شبکه هاي سنسور كاري از سيد سجاد شيرمردي. ... مطمئن ساختن از اينکه داده ها در طول يک جريان امنيتي متشکل از آنتن هاي قابل اطمينان در ..... جعبه لگاريتم تا جايي استفاده كرديم كه آن ارزشهاي كوچك قابــل تشخيص خواهند بود.
دانشجوي ايراني | دانلود فايل هاي آموزشي » تابع لگاريتمي در ...
..تابع-لگاريتمي-در-اعداد...

... جزوه | آموزش رايگان | آموزش کامپيوتر. «دانلود رايگان کتاب، جزوه، اسلايد، فايل هاي صوتي و تصويري آموزشي» .... آرشيو مربوط به تگ : تابع لگاريتمي در اعداد مختلط ...
[]علمداري - اداره کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان آذربايجان ...
:......12988_.

امروزي، عمدتا از نوع آنتن هاي پانل هستند ... نشان داده شده است، از آراه اي از آنتن هاي دوقطب نم موج و صفحات که زاوه تابش را محدود م کنند به همراه ک ... معمو سمتگرا و بهره در مقاس لگارتم و با.
آنتن مارپيچي | سايت تفريحي دردونه
..114361آنتن-مارپيچي.

24 2014 - براي تعيين ميدان. هاي الكترومغناطيسي ناشي از توزيع جريان آنتن به سراغ پتانسيل برداري ..... تئور. و طراح. آنتن. ها. 1. آنتن مارپيچي. (). آنتن پريوديك لگاريتمي. آنتن دو مخروط:.
آشنايي با جنگ الكترونيك - انجمن مذهبي ، فرهنگي و سياسي نورآسمان
.. › ... › نظامي ، جنگ افزار

28 2012 - 1 - ‎1
هر عددي که به شکل بيان ميشود لگاريتمي است و اين امر بدان معناست که ما .... سيگنال تشعشع شده هنگام انتشار مابين آنتنهاي فرستنده و گيرنده ...
- -
:..58456229-

22 2011 - آنتن هاي استاندارد تئوري را ساده نموده ولي زم نيست كه در عمل وجود داشته باشد .خط انتقال ..... آنتن هاي سهموي عدسي ، آنتن ها بهره مارپيچي ، ديسك مخروط ، آنتن هاي تناوبي لگاريتمي ...
تحقيق ها و مقالات - پايان نامه پروژه سمينار مقاله
..393344-تحقيق-ها-و-مقالات

نقش توان راکتيو در شبکه هاي انتقال و فوق توزيع ... استفاده از کنترل کننده هاي پارامتري براي دست يابي به درجات آزادي مناسب در .... آنتنهاي متناوب لگاريتمي..
امواج راديويي « چشم انداز فناوري اطلاعات
..امواج-راديويي

يکي از واحد هاي توان است که منحصر به توان فرستندگي و يا گيرندگي يک آنتن راديويي است و از برابر لگاريتم توان برحسب ميلي وات بدست مي آيد.
مشاهده راديويي - سايت نجوم ايران
.. › مقالات › همه مقالات

در آنتن‌هاي گيرنده، مسير بر عكسي براي توليد جريان در مدار آنتن طي مي‌شود. ابتدا امواج .... روش بهتري كه معمولا مورد استفاده قرار مي‌گيرد، روش سايه‌زني لگاريتمي است.
دکتر چنگيز قبادي - - دانشگاه اروميه
....

مهرداد غلامي و چنگيز قبادي، "آنتنهاي مجتمع فعال"، مجله امواج برتر، شماره 5، تير 83 ...... سازي آنتن متناوب لگاريتمي حلقوي با عناصر فرکتالي(فريبا ايزدي 15791 ).
تقويت آنتن موبايل 22755156
..

29 2014 - نرم افزار افزايش آنتن دهي گوشي هاي آندرويد - دانلود ناز ...... لوازم نصب سايتهاي مخابراتي- فروش انواع آنتن : ياگي - لگاريتمي - پارابوليک - سکتور ...
دانلود مجموعه کامل مقالات کنفرانس برق - مهندسي برق قدرت
..-137.

30 2011 - تخمين زاويه و فاصله سيگنال ارسالي در آنتن هاي آرايه اي با استفاده از ... طراحي آنتنهاي باند وسيع حلزوني ... مقدمه اي بر آنتنهاي متناوب لگاريتمي.
کلمه لگاريتم - مرجع ارتباطات و اطلاعات تارنماها
.4.14-1-29-1-946...لگاريتم

کلمه معناي فارسي، ترجمه انگليسي، عربي و... تصاوير منتخب کلمات و لغات فارسي لگاريتمدرباره لگاريتمتوليد لگاريتمرنگ لگاريتمانواع لگاريتمعکس ...
آشنائي با موشك هاي تاكتيكي هوا به زمين روسي -
..-112522.

19 2014 - طبق روال گذشته اين بررسي ها در پست هاي مختلف و با معرفي موشك هاي مورد نظر .... قابل مقايسه است اما با يك آنتن اسكن باريكتر و روزنه اي بزرگتر. ... براي مرحله پس از پرتاب ، يك جستجوگر با قابليت حركت لگاريتمي به ...
[]شبکه هاي ب سم وامکس - عصر ايران
..1390...202342_135....

از طرف دگر با وجود آمدن شبکه هاي ب سم، روز به روز بر تعداد کاربران ان نوع شبکه ها افزوده م ... واع آنتن هاي شبکه براي گسترش برد و توسعه آن ها استفاده ...... ک سگنال به صورت لگارتم کاهش ا ا.
[]ليست اسامي مقالات پذيرفته شده در کنفرانس - دومين کنفرانس ...
.2014..

1 مقاله هاي پذيرفته شده در دومين کنفرانس سامانه هاي مراقبتي پسيو ... 27 52 طراحي آنتن دوقطبي متناوب لگاريتمي براي باند فرکانسي - و بررسي کوچک¬سازي ...
[]مدل سازي نانوآنتن ها با روش - و بررسي تاثير ...
.......--10-1-135...

محمدي - ‎2013 - ‎
گونه آنتن. ها،. نانوآنتن. و يا آنتن اپتيكي. گفته مي. شود. نانوآنتن. ها عموما از يك يا دو نانوذره فلزي. كه در فاصله چند نانومتري از ... هاي. نوين، اخيرا تحقيقات بسياري بر روي. چگونگي عملكرد، كاربرد و. مدل. سازي. آن. ها. انجام گرفته. است. ]1-7. ]. از كاربردهاي ..... نمودار لگاريتمي نسبت مولفه. ي . ميدان الكتريكي در.
نرم افزاري براي افزايش سرعت دانلود ايرانسل 1.00 ...
.....-105092.

23 2010 - 100+ - ‎81
متن کامل راهنما در فايل روي اکثر نسخه هاي نوکيا مثل 5800 و 82 تست شده ... هم قدرت آنتن دهي اون دکل به شماست مقدارش 20 تا لگاريتم توان ...
پروژه هارپ حقيقت يا اغراق - دنياي واقعي
..3

طرح دولت مردان آمريکايي اين است ، با نصب و راه اندازي آنتنهاي بزرگ با اشعه هاي پر از انرژي آسمان را ..... مي باشد،يک جدول شدت لگاريتمي شناخته شده بين المللي است.
[]بررسي ساختارهاي مدفون نزديک سطح زمين با استفاده از روش هاي
.-.16679.

موجود در محدوده الکترومغناطيس بسامد باال )بسامد مرکزي آنتن هاي. بسامدي 125 تا .... اين پروفيل ها به صورت نيمه لگاريتمي در شکل 4- الف، و مقطع دوبعدي مقاومت ...
ماشين هاي الکتريکي خودالقايي
.2.583269.

9 - دانلود پايان نامه هاي کارشناسي ارشد مهندسي شيمي فرآيند صنايع ...... انواع آنتن هاي مخابراتي و کاربرد هاي آن. .... آنتنهاي متناوب لگاريتمي..
ليست کتابهاي کتابخانه فارسي ترفندستان - صفحه 4
..47507-4.

15 2010 - بررسي و شبيه سازي عملکرد تقويت کننده هاي کلاس تقويت کننده هاي ... مقدمه اي بر آنتنهاي متناوب لگاريتمي
خدمات مخابراتي - تقويت آنتن موبايل
-...733

::آنتن: ياگي . لگاريتمي . پارابوليک . سکتور . پچ پنل . فلت . سقفي (امني) . امني . ميله اي +ارسال کاتالوگ انواع آنتن ها و زاويه هاي انتشار جهت استفاده همکاران محترم
نرم افزار تقويت آنتن دهي موبايل 227551
----..

29 2014 - اين شرکت همچنين در ززمينه هاي تقويت کننده موبايل - تقويت آنتن موبايل ..... مخابراتي- فروش انواع آنتن : ياگي - لگاريتمي - پارابوليک - سکتور ...
آزمايش توان امواج الکترومغناطيسي رسيده به گوشي موبايل ...
....آزمايش-توان-امواج-الکترومغناطيسي-رسي

25 2010 - سيستم ارتباطي گوشي هاي موبايل هر آني که توان بهتري را بتوانند از ... آنتن راديويي است و از برابر لگاريتم توان برحسب ميلي وات بدست مي ...
[]انتقال موج راديو - .....
........انتقال_امواج_راديويي....

نشانه هاي. . در باند. . در مسافت هاي بـش از. 111. ا. 1111. کلومتري منتقل. مي شود. 3. ) ــه. 1 .... نوع مفد تر مدان فضاي آزاد با واحدهاي لگارتمي ... زماني که آنتن هـاي درافـت و انتقـال.
چهره هاي بهداشت حرفه اي و ايمني - پيمان خالقي وبلاگ
...27

21 2014 - يک عينک، لگاريتم مقدار تضعيفي است که عينک در برابر پرتوي ..... آنتن هاي بايد به گونه اي در سطح شهر ها و روستاها و ماطق مختلف نصب ...
انتقال موج راديو يي و نوري - الكتروفورس
..140-1391-11-03-19-00-00

نوع مفيد تر ميدان فضاي آزاد با واحدهاي لگاريتمي بالاي يك ميكروولت در متر بيان مي ... وجود زمين: زماني كه آنتن هاي دريافت و انتقال روي زمين قرار مي گيرند انتقال امواج ...
[]رابطه هاي رادار اهواز با تاكيد بر كاليبراسيون به - دانشگاه شهيد چمران اهواز
..._10865_754235025019309266...

علي محمد آخوندعلي - ‎2014
همچنين حداقل زاويه ارتفاعي آنتن رادار جهت حذف كامل اثر برخورد پرتوي رادار با ارتفاعات، برابر با. 644 .... 63. ) به. دليل مقادير بسيار بزرگ آن، راحت نبوده. لذا با استفاده از. مقياس. لگاريتمي. به. جاي.
[]هاي طيف گسترده دنباله مستقيم چند کاربره آشکارسازي کور ...
.......1493

صمصامي خداداد - ‎2014 - ‎
ها تنها به يک آنتن نياز دارد، که اين امر موجب کاهش هزينه و پيچيدگي سخت افزاري مي. شنود. ... هاي انتشار مختلف و محوشوندگي مستقل خواهند بود که سباب ...... با لگاريتم.
.: فصلنامه صنايع الكترونيك،
...6690

روش هاي نيمه خودكار ردگيري ماهواره در شبيه ساز ردياب 2 مهرزاد نصيريان ، احسان ... پياده سازي مدل نوروني ايژيكويچ با استفاده از انتگراتورهاي لگاريتمي
آنتن مرکزي - ايران - .
...--15301

خريد آنتن مرکزي آنتن در تهران ايران — از شرکت مهندسي و توليدي ارتباط فراياب در ليست سايت آل ... آنتن گيرنده سيگنال هاي آنالوگ و ديجيتال ... آنتن لگاريتمي.
نگاهي به سير و تحول کامپيوتر ها - وي
..097225.

15 2010 - 1 (بعد ها همين نظرات ناپير مبناي طراحي جدول هاي لگاريتمي شد که تا امروز هم .... واکنش مجريان مشهور به اتفاقات غيرمنتظره روي آنتن زنده + عکس.
گزارش کار آزمايشگاه | پروژه ها
.گزارش-کار-آزمايشگاه

9 2014 - گزارش کار آزمايشگاه آنتن – مهندسي برق مخابرات (درخواستي) ... اين گزارش آزمايشگاه آنتن شامل آنتن هاي روزنه اي، آنتن هليکس و آنتن هاي آرايه اي است.
مجموعه مقاله هاي اولين همايش ملي مهندسي برق ايران - پلاک
.1413162784.

"مجموعه مقاله هاي اولين همايش توسعه پايدار با رويكرد بهبود محيط كسب و كار" .... افزايش پهناي باند آنتن ميكرواستريپ با روش متناوب لگاريتمي سال انتشار: 1392
[]مطالب اين شماره - پژوهشکده اويونيک دانشگاه صنعتي اصفهان
....2092_2.

4 2014 - در آنتن هاي رادار نظارتي ثانويه، همچنان که پرتو آنتن تمامي فضاي ..... واريانس آلن در نمودارهاي لگاريتمي بر حسب لگاريتمي رسم. مي شود به طوري که ...
نرم افزاري براي افزايش سرعت دانلود ايرانسل-تست به مدت 1 سال ...
.-..75557

22 2010 - 1 - به اپراتور هاي تلفن همراه براي تست شبکه خودشون ... هم قدرت آنتن دهي اون دکل به شماست مقدارش 20 تا لگاريتم توان خوريجي هست و هرچي کنتر ...
مقالات - کنترل و ابزار دقيق
-..مقالات

18 2010 - پروتکل هاي مديريت کليد در شبکه هاي حسگر بيسيم .... تحليل و طراحي و شبيه سازي آنتن بوقي هم محور ... مقدمه اي بر آنتنهاي متناوب لگاريتمي
اختراعات - دانشگاه پيام نور
..........

كنترل سيستم هاي سرمايشي و گرمايشي به صورت هوشمند ... قفل آنتن هاي پيچي خودرو .... به انواع جستجوهاي موجود و مرتبه زماني كمتر از لگاريتم تعداد عناصر جستجو.
تأثير تشعشعات راديويي بر بافت هاي بيولوژيک کامپيوتر
.

18 2013 - بنا بر اين امواج منتشره از آنتن ايستگاه هاي ثابت () در مقابل تمامي طول بدن .... دانلود جزوه آموزشي محاسباتي لگاريتم رياضيات دوم دبيرستان ...
[]
.....----...

ان سستم براي کاربري هاي مداوم طون مدت طراح شده است. ان سستم را م توان نه تنها در رودخانه ... . لگارتم منحصر بفردي. را ابداع کرده که با استفاده از ان لگارتم و با استفاده از.
[]هاي الكترومغناطيسي شناخت و راهنماي روش - دفتر مهندسي و معيارهاي ...
..0501166255-.
آنتن قائم. . –. مقاومت. ويژه. . . ميدان. مغناطيسي طبيعي. زمين. جريان. هاي. تلوريك. سيم. هاي م. تص. ل به زمين. ،. اختف پتانسيل برحسب ... پارامترهاي ميدان در فواصل زماني معين. (.

ارسال آگهی: ۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه
Poorya Mardani
تلفن : 22915491
قيمت کالا : 7,900,000 ریال


مشخصات آگهی

نام:Poorya Mardani
تلفن: 22915491
فکس: 22915491
آیدی یاهو: dmc_fencholak@yahoo.com
ایمیل: mobilesignal1@gmail.com
انقضا:۳۰ دي ۱۴۱۶ ساعت ۳ و ۱۴ دقیقه
منطقه:تهران
موقعیت:تهران
آدرس:

بازدید:

1831 بار
تگ ها :
نیازمندیهای نصب آنتن صفحه اصلی درج آگهی رایگان درج آگهی ویژه تعرفه ها قوانین لیست سایتها املاک و خدمات ساختمانی ماشین آلات ساختمانی اجرای سقف وسقف کاذب ایزولاسیون و آسفالت پیمانکاری ساختمان خرید،فروش،رهن و اجاره آپارتمان وخانه اتاق و پانسیون ویلا باغ و باغچه املاک کشاورز
ندا - پایگاه خبری | Neda News Agency دوشنبه،11 اسفند،1393 / Mar-02-2015 جستجو صفحه اصلی شهرستان نور استان سیاسی اقتصادی فرهنگی ورزشی اجتماعی بسته ویژه دانش و فناوری آرشیو درباره ما پیوندها   سياسي - سرلشکر جعفری و ظریف سخنرانان هفدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری سياسي - رئیس سازمان حفاظت محیط
جیم - آنتن www.jeem.ir جمعه 19 دی 1393 جادوی کاغذی قاب جادویی جزرومــــد پنجــــــره جــــزیره جارچــــی جورواجـــیم محـــــرمانه پــــایان نامه آنتـــــــــــن جام و جنجال جیم درشهر خواندنی و دیدنی فتوگالری کمیک استریپ صــــفحه 15 جا کتــــابی جــــیم سین صفحه اصلی آنتن ب
خداحافظی برنامه سمت خدا با تلویزیون!؟/برکناری تهیه کننده از تبعات قرائت نامه روی آنتن بود | فرهنگ نی امروز : يكشنبه 25 خرداد 1393 / ساعت : 15:53:03 فهرست صفحه نخست عناوین کل اخبار سیاسی امام و رهبری امنیتی و دفاعی فرهنگی آیین و اندیشه فرهنگ مقاومت فرهنگ و هنر بین‌الملل بیداری اسلامی سیاست خارجی هسته ای ورزشی ورزش ایران ورزش جهان خواندنی‌ها آموزش علم
آنتن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد آنتن از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد پرش به: ناوبری، جستجو برای دیگر کاربردها، آنتن (ابهام‌زدایی) را ببینید. آنتن یک تلویزیون که تنها قادر به دریافت امواج می‌باشد آنتن یک قطعه مخابراتی است که کار آن تبدیل سیگنالهای الکتریکی به امواج الکترومغناطیسی در حا
شرکت های آنتن مرکزی - فروش سیستم آنتن مرکزی ثبت نام | ورود به پنل کاربری /> /> دکوراسیون داخلی منزل تجهیزات آشپزخانه کاشی و سرامیک بتن و فراورده های بتنی سنگ های ساختمانی مصالح ساختمانی دیوارپوش ها کفپوش ها درب پنجره عایق ها برقی، روشنایی و ایمنی شیشه ساختمان نمای ساختمان تأسیسات مکانیکی سازه
نماز اول وقت روی آنتن مناظره/عکس - پایگاه خبری تحلیلی فردا | Farda News آرشیو | نظر سنجی | نسخه موبایل | به‌روز شده در: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸ صفحه نخست | سیاست | اقتصاد | فرهنگ | ورزش | جامعه | خواندنی ها | خبرنامه | تماس با ما | پیوندها فرمانده‎ناجا:حادثه‎گلپایگان‎چندجلدکتاب‎می‌شود واکنش افخم به بیانیه مداخله‌جویانه آمری
آنتن مرکزی ارتباط با ما پشتیبانی درباره ما اخبار کاتالوگ گالری تصاویر محصولات صفحه اصلی آنتن مرکزی آنتن مرکزی آنتن مرکزی  آلمان از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات الکترونیکی در زمینه سیستم های آنتن مرکزی ANKARO   در سطح جهان می باشد که با تولید و عرضه مدرن ترین تجه
بلوتوث بند انگشتي +كتاب نرم افزارهاي كاربردي صفحه اصلی ورود بازاریاب ورود فروشنده فروشگاه اخبار محصولات تبلیغات ثبت سایتهای ایرانی درباره ما تماس باما بنرها حجاب كامل نماد اعتماد ستمپی تجهيزات ايمنی ابزار صنعتی برقی كتاب الكترونيك كامپيوتر موبايل اتومبيل املاك آموزشی پزشكی خدمات ساير   محصول بل
«عطر خوش یار» شامگاه شهادت امام رضا (ع) روی آنتن شبکه 3 می رود امروزيكشنبه, 10 اسفند 1393-- Sunday Mar 01 2015 ساعت 09:29:01 آخرین به روز رسانی : یک شنبه 09:03:05 صفحه نخست جامعه علم و اقتصاد فرهنگ با مخاطب های آشنا بلدیه ورزش نشریه فرصت عکس شنیده ایم که ارسال مطلب استان و کشور   خبر و گزارش قضایی و انتظامی حواد 2


تماس با آگهی‌دهنده (Poorya Mardani)
در مورد: آنتن های لگاریتمی

نام شما:
ایمیل:
موبایل:
تلفن :
متن:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

ارسال آگهی برای دوستان

عنوان ایمیل:
ایمیل:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

همه آگهی‌های این شخص


جستجوی مرتبط

جستجوگر هوشمند آگهی‌های : 
آگهی های ویژه ی نرم افزار موبايل
stars دستگاه قطع امواج موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars فروشگاه جمر موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars بالا بردن قدرت آنتن گوشی سامسونگ :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars بازرگانی ایران آنتن :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars سایت قیمت موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت های تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه تقویت آنتن موبایل جدید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars برنامه قفل کردن انتن اندروید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پنج روش برای تقویت آنتن اندروید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دانلود نرم افزارترازو گوشیهای لمسی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقويت آنتن موبايل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars مشاوره تقویت انتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars قیمت ریپیتر موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت جهت تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه تقویت کننده انتن ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت تقویت کننده موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars سیستم تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 22266727، 021 مشکل عدم آنتن د...
22915491
poorya mardani , تهران

stars نحوه تقویت انتن نوکیا :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 22266727، 021 مشکل عدم آنتن د...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقویت سیگنال تلفن همراه :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars حل مشکل پریدن آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars حل مشکل پریدن آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پروژه ی آنتن مرکزی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه دو باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه تک باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دکل آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه قطع سیگنال موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه افزایش آنتن دهی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پکیج تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقویت آنتن موبایل قسطی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهرانآگهی های ویژه ی موبایل
۱۳۹۴/۸/۱۹
stars فروش تجهیزات مخابراتی در شیراز :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars تقویت سیگنال ماهواره وای فای :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars مضرات دکل آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه قطع انتن مبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars قیمت دستگاه قطع موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه قطع کننده موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه افزایش آمپر :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars بهبود آنتن دهی در گوشی ایکسپریا :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars تضعیف کننده :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات آنتن دهی همراه اول :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات آنتن دهی ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکل همراه اول :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars حل مشکل آنتن دهی آیفون 4s :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars حل مشکل آنتن :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه تقویت کننده موبایل سه باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars عدم آنتن دهی گوشی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars عدم آنتن دهی ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars اکرم محمدی امینی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های لگاریتمی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تعمیر آنتن های وایرلس :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های گردان :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تشعشعات آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های مخابراتی موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars راه های افزایش آنتن دهی موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars خدمات مسدود کننده :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تجهیزات مخابرات :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تعمیر آنتن وایرلس :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars عوارض آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars ضرر آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

 
* تبلیغ سایت شما *

درج آگهي در این سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در این سایت لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.

 
لوگوهای تبلیغاتی

اخبار
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
ثبت‌نام | آگهي ويژه و روش پرداخت | راهنماي تبليغات | قوانين درج آگهي | تماس باما |
طراحی و برنامه نویسی