آنتن قارچی - تقویت کننده آنتن موبایل mobile-signal-booster -
ورود اعضا


اگهی های متنی

آمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۰ ۱۶ ۱۲/۲۹
۰ ۲۲۰ ۱۲/۲۸
۰ ۲۵۹ ۱۲/۲۷
۰ ۱۸۶ ۱۲/۲۶
۰ ۲۱۳ ۱۲/۲۵
۰ ۲۲۵ ۱۲/۲۴
۰ ۱۹۹ ۱۲/۲۳

 
به سایت تبلیغاتی پابی خوش آمدید
جستجو :     
موبایل ::نرم افزار موبايل

آنتن قارچی

stars


فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل


شرکت بازرگانی ایران آنتن

ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی


کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند:
5491 2291 ، 021

مشکل عدم آنتن دهی موبایل خود را حل کنید

فروش ویژه انواع دستگاه ریپیتر موبایل

آنتن خارجی لگاریتمی

آنتن داخلی پنل

تقویت آنتن موبایل

کابل RG213

کانکتور N،Type

5491 2291 ، 021
تماس در تمام ایام هفته ارسال به شهرستان

تقویت آنتن موبایل جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100مگا هرتز) در کلیه ی نقاط دارای مشکل آنتن دهی تلفن همراه ، امری مهم و ضروری می باشد.
تقویت کننده آنتن موبایل شامل یک دستگاه تقویت کننده امواج ( mobile antenna booster ) و دو آنتن که یکی جهت دریافت و ارسال سیگنال به آنتن مخابراتی اصلی (BTS) و دیگری جهت پوشش دریافت و ارسال سیگنال از مخاطب در محوطه پوشش ، می باشد.
دستگاه تقویت سیگنال موبایل به طور همزمان سیگنال موبایل مخاطب را دریافت نموده پس از پردازش در قسمت signal procising و افزایش بهره (Gain) آن را توسط آنتن به گیرنده (Donor antenna) که در فضای باز نصب گردیده است به سرویس مرکزی مخابرات ارسال می نماید. به طور کلی این مسیر را Uplink و سیگنالی که اطلاعات مخاطب در محوطه پوشش در آن می باشد را Uplink signal می نامند.
سیستم تقویت آنتن موبایل شامل مسیر دیگری هم می باشد که سیگنال ارسال از طرف BTS system به سمت مخاطب می آید، که مسیر Downlink نام دارد.
تقویت موبایل که حوزه فوق تخصصی فعالیت شرکت ایران آنتن می باشد مربوط به افزایش سطح سیگنال در تمام محیط می باشد و شامل تمام اپراتور ها (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، اپراتور محلی IR70 ، شبکه محلی کیش و...) و همچنین همه سخت افزارها (گوشی SUMSUNG , IPHONE, … ...) می باشد.
تقویت آنتن موبایل خانگی (home booster) شامل یک آنتن GSM امنی (یا آنتن پشت پنجره ای) و یک آنتن کوچک جهت پخش در محیط می باشد. مزیت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها این است که آنتن خارجی در مکانی که مشکل آنتن ندادن گوشی وجود دارد قابل نصب می باشد.
همچنین شما می توانید جهت دانلود نرم افزارتقویت آنتن موبایل اندروید به iranten.net مراجعه کنید.
لیست قیمت تقویت کننده موبایل را که شامل انواع دستگاه ریپیتر و بوستر موبایل (تک باند ، دوباند و سه باند) ، انواع آنتن (دایرکشنال ، امنی) ، کابل ، کانکتور ، اسپلیتر ، کوپلر و تجهیزات جانبی تقویت کننده امواج موبایل می باشد را از لینک iranten.net دانلود نمایید.
شرکت بازرگانی ایران آنتن با دارا بودن بیش از 20 مدل دستگاه تقویت آنتن موبایل در فرکانس های متنوع و انجام مراحل تست تخصصی امکان بهرمندی از بالاترین کیفیت تماس و دیتا را با کمترین هزینه برای مشتریان خود فراهم می نماید.
قیمت دستگاه تقویت آنتن موبایل در اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری و ... و همچنین قیمت ریپیتر موبایل برای کارخانه های خارج شهر ، معادن ، نیروگاه ها و .... با توجه به شرایط زیر تعیین می گردد:
1- موقعیت جغرافیایی که شامل فاصله با دکل BTS و همچنین ارتفاع محلی که مشکل ضعف آنتن دارد نسبت به دکل مخابراتی می باشد.
2- نوع دکل مخابراتی که در محل نصب گردیده است (2G , 3G , 4G) و همچنین ظرفیت سیستم مخابراتی منطقه
3- متراژ محلی که زیر پوشش سیستم تقویت آنتن موبایل می باشد.
4- تعداد نفراتی قرار است از طریق دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل مکالمه نمایند ( Max و Min)
5- امکاناتی که تقویت کننده امواج تلفن همراه می تواند برای مجموعه مهیا سازد. (Voice ، internet ، data)
6-

تقویت آنتن موبایل در نقاط کور خارج شهرها در صورتی امکان پذیر می باشد که یک سیگنال حداقل از BTS در مجاورت محل تا فاصله 10 کیلومتر دریافت گردد.(-100dbm) یا به صورت تجربی در آن محوطه شبکه موبایل بر روی گوشی قابل مشاهده باشد. بنابراین در مکان هایی که شبکه تلفن همراه شناسایی نشود امکان افزایش آنتن دهی موبایل وجود ندارد. شما می توانید با نصب نرم افزارهایی که جهت اندازه گیری قدرت امواج در فرکانس موبایل طراحی و ساخته شده اند بر روی گوشی خود ، امکان مشاهده قدرت سیگنال بر حسب dBm را داشته باشید. برای سیستم عامل اندروید نرم افزارهای Opensignal ، Network info II به صورت رایگان قابل دسترسی می باشند. البته این نرم افزارها صرفاً جهت اندازه گیری و نمایش مشخصات شبکه موبایل طراحی شده اند و با برنامه تقویت آنتن موبایل که امکان افزایش سطح دریافت سیگنال گوشی را دارد متفاوت می باشد.
تقویت سیگنال موبایل در فرکانس GSM900 صرفاً با یک دستگاه تک فرکانس در باند 900 امکان پذیر می باشد. برای نقاطی که دکل مخابراتی 2G نصب شده است نیاز به استفاده از یک دستگاه دوباند که فرکانس GSM900 و GSM1800 را ساپورت می کند ، می باشد.
مراحل نصب یک تقویت کننده آنتن موبایل:
یکی از مهمترین نکات در راه اندازی یک سیستم تقویت موبایل ، نصب و تنظیم آنتن دهنده (donor antenna) که معمولاً در پشت بام و در مقابل دکل BTS نصب می شود ، می باشد. چرا که در صورتی که سطح سیگنال مناسبی توسط این آنتن دریافت نگردد ، با توجه به وجود تضعیف در مسیر تقویت امواج موبایل ، راندمان کارکرد سیستم به شدت کاهش می یابد. البته معمولاً در داخل شهرها همیشه سطح امواج دریافتی در فرکانس 900Mhz مناسب می باشد. با توجه به اینکه مشاهده میزان سیگنال دریافتی توسط آنتن نیاز به دستگاه تستر دارد، پیشنهاد می شود ابتدا آنتن را بر روی یک پایه که قابلیت چرخش داشته باشد نصب کنید و در جهت یک دکل مخابراتی تنظیم نماییم. در انتها می توانیم با تغییر جهت آنتن دهنده ،کیفیت مکالمه را به صورت تجربی در محل نصب آنتن داخلی تست کنیم.نکات مهم در نصب یک دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل:
1- فاصله آنتن donor با دستگاه تقویت آنتن حداقل می بایستی 20 متر باشد.
2- برای ارتباط بین آنتن های بیرونی (donor) و آنتن داخلی (service antenna) با دستگاه تقویت آنتن موبایل می بایستی از کابل کواکسیال درجه یک استفاده نمود. لازم به ذکر است در کلیه مراحل نصب و راه اندازی پروژه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل از کابل RG213 با کیفیت عالی استفاده می شود.
3- علاوه بر آنتن یاگی (yagi antenna) و آنتن لگاریتمی (log periodic antenna) ، می توان از انتن پنل (patch antenna) یا آنتن سهموی (parabolic antenna) به عنوان انتن donor استفاده نمود.
4-
برای نصب کامل و راه اندازی نوع خاص تقویت کننده آنتن موبایل خانگی (home booster) که توسط شرکت ایران آنتن ارائه می شود ، امکان قرار دادن آنتن تقویت موبایل بیرونی بدون قراردادن در پشت بام وجود دارد. (برای مواردی که امکان سیم کشی وجود ندارد)

108000 (0.83 )


آنتن قارچی 5.8 ویژه سیستم های فرستنده ...
.5.8_____...


آنتن قارچی 5.8 ویژه سیستم های فرستنده + گیرنده. تولید کننده: مدل کالا: موجودی: در انبار. قیمت: 33800تومان قیمت بدون ...
‫آنتن قارچی㢀Π

‫آنتن قارچی㢀΍
‫آنتن قارچی㢀΍
‫آنتن قارچی㢀΍
‫آنتن قارچی㢀΍
‫آنتن قارچی㢀΍
4

آنتن قارچی
آنتن قارچی 5.8 ویژه سیستم های فرستنده + ...
.. › ... › تصویر برداری

: 4 - ‎3
آنتن قارچی 5.8 ویژه سیستم های فرستنده + گیرنده.
راديويي و ارتباطات - آنتن - آنتن قارچی 5.8 ...
.-....آنتن-قارچی-5.8--...

آنتن قارچی 5.8 ویژه سیستم های فرستنده + گیرنده.
افزايش بهره آنتن ميكرواستريپ با استفاده ازساختار ...
..-15-15_486افز...

مقاله افزايش بهره آنتن ميكرواستريپ با استفاده ازساختار باندممنوعي قارچي و فراماده در پانزدهمين كنفرانس دانشجويي مهندسي برق ايران (15 ...
آنتن های قارچی و پنل - فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل
..گالری...آنتن-های-قارچی.

آنتن ياگي نوعي آنتن است كه براي دريافت امواج راديويي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. گروه‌هاي آنتن‌هاي ياگي معمولاً در اخترشناسي راديويي تحت عنوان قسمتي از يك ...
آنتن قارچی - دستگاه های تقویت آنتن موبایل
.---....آنتن-قارچی.

معرفی و مشخصات آنتن قارچی. ... 800-2500 35 ...
5.8 -
..651

5.8 . [24 تیر 1393 ساعت 23:07] مانت دوربین . ... آنتن قارچی برای ارسال تصویر 5.8. ...
[]باندممنوعه قارچی شکل متامتریال بر روی زیرالیه مثلثی ... -
8...4179.

آنتن. مثلثی سیرپینسکی. بر روی زیرالیه. متامتریال. باندممنوعه قارچی شکل. ساحره سهندآبادی ... که ابعاد الکتریکی معادل آنتن از ابعاد فیزیکی آن بزرگ. تر است.
ریموت کنترل جرثقیل 6 کانال دو سرعته با استپ قارچی
. › ... › تجهیزات حمل مواد › جرثقیل

توضیحات کامل ریموت کنترل جرثقیل 6 کانال دو سرعته با استپ قارچی از باران ... و به حالت استند بای میرود به محض ورود ریموت به محدوده آنتن دستگاه دوباره فعال شده.
@ -
:-.....849535028443715:0

زمانی که شبکه پربیننده ترین سریال های تلویزیونی امریکایی را پوشش می داد، شبکه های صد در صد قارچی با نام های "سام" و "یاس" روی آنتن رفتند! سام و یاسی که ...
سیستم های رادیوئی
..20.

تامین آنتن قارچی 3 شبکه رادیوئی راه آهن جمهوری اسلامی ایران; تامین آنتن شبکه رادیوئی راه آهن جمهوری اسلامی ایران; تامین قطعات یدکی سیستم های ...
طپش نیوز - شبکه حتما باز می گردد! - پی اچ پی پرس
...88256800608817...

4 2015 - زمانی که شبکه پربیننده ترین سریال های تلویزیونی امریکایی را پوشش می داد، شبکه های صد در صد قارچی با نام های “سام” و “یاس” روی آنتن ...
آنتن محل - گران‌ترین مواد غذایی دنیا کدامند؟
..58 -
به گزارش مهر، گران‌ترین قارچ دنیا، قارچی به نام ترافل سپید است که هر کیلوگرم آن بیش از 10 هزار دلار امریکا می‌ارزد. این قارچ‌های بزرگ که قطرشان به 12 سانتی متر و ...
مدل‌سازی،طراحی،ساخت و اندازه‌گیری سطوح دارای شکاف
...-47302--1.

استفاده از ساختار دارای شکاف باند الکترومغناطیسی قارچی شکل در آنتن مورد نظر باعث کاهش ابعاد و حفظ عرض‌باند نسبتا وسیع آنتن می‌شود. در مورد فیلتر نیز ...
فروش ویژه برد راه انداز ماژول 900+آنتن
-.220445600933.

فروش ویژه برد راه انداز ماژول 900+آنتن ..... بذر ، كمپوست و تجهيزات سالن قارچ خوراكي انديشه سبز انديشه سبز اروميه تلفن : 044.32246272-32346612.
شرکت تدبیر اندیشان کهن - 92-05-09
..97 -
31 2013 - درتاریخ 920509 ناقله های زیر توسط مامور اعزامی آقای میرزایی بازدید و رفع مشکل شد. آنتن قارچی روی سقف ناقله فاقد سوزن و کانکتور بود هویه ...
بهبود بهره آنتن های میکرواستریپ با استفاده از ساختارهای ...
...556666

یک روش دیگری که در جهت بهبود پارامترهای تشعشعی آنتن استفاده میشود، استفاده از ... و در فصل پنجم با طراحی ساختار قارچی مناسب برای ثابت دیالکتریک ...
- : : ...
:..0198037279
. ‎ - 2005 - ‎
... ( 1993). 6.3. .
:: ...
:..9400719604
‎ ‎ - 2011 - ‎ &
. 1.4 ; () . () . () . ( ) . 1.5 ; () .
تصاویر سلفی روی آنتن تلویزیون! - پارسینه
.....تصاویر-سلفی-روی-آنتن-تلوی...

6 2015 - "کوین اشمیت" یک تکنسین آنتن های تلویزیونی است که چندی پیش به بالای بلندترین آن ها رفت تا تنها یک لامپ را تعویض کند. این تعویض لامپ ...
پروانه ماهی آنتن دار - دلفیران
.._.3242

پروانه ماهی آنتن دار. ... مرجان های سخت پلیپ بزرگ مرجان های سخت پلیپ گوچک بادبزن های دریایی مرجان های قارچی مرجان های نرم پلیپ ها. بی مهره های دریایی. آب دزدک های ...
[]شفاهی مخابرات میدان
.2012_6.

طﺮاﺣﯽ، ﺷﺒﯿﻪ ﺳﺎزی و ﺳﺎﺧﺖ آﻧﺘﻦ ﺣﻠﻘﻮی ﺑﺮای اﻧﺪازه ﮔﯿﺮی ﻣﯿﺪان ﻣﻐﻨﺎطﯿﺴﯽ در آزﻣﻮن ھﺎی. ﺳﺎزﮔﺎری و ﺗﺪاﺧﻞ ... اﻓﺰاﯾﺶ ﺑﮫﺮه آﻧﺘﻦ ﻣﯿﮑﺮواﺳﺘﺮﯾﭗ ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﺳﺎﺧﺘﺎر ﺑﺎﻧﺪ ﻣﻤﻨﻮﻋﻪ ﻗﺎرﭼﯽ و ﻓﺮاﻣﺎده. _3716.
|
.._
() . . ...
اجاره بخاری"تامین گرمایش از کف ،اجاره بخاری قارچی اجاره ... - آپان
._.6726&...

14 2014 - آنتنآنتن دیجیتالی تلویزیونآنتن دیجیتال تکنوتل ... هیزمی،اجاره بخاری تلسکپی،تامین گرمایش از کف ،اجاره بخاری قارچی، اجاره بخاری کارگاهی.
فروش انواع آنزیم های قارچی و باکتریایی - . - آلفا
........1166789.

فروش انواع آنزیم های قارچی و باکتریایی مورد نیاز صنایع غذایی :فروش انواع آنزیم ... شبکه سولکتک - تعمیرات آلفا - تعمیرات موتورولا -انواع آنتن ...
فروش انواع آنزیم های قارچی و باکتریایی - مبادله
.فروش-انواع-آنزیم...قارچی-و...

فروش انواع آنزیم های قارچی و باکتریایی مورد نیاز صنایع غذایی : آلفا آمیلاز ... فروش انواع سوکت و کابل شبکه پیکو استیشن مودم تلبس فروش انواع آنتن (.
: ...
:..0764108972
(..) - 1999 - ‎
- - ... .
علائم و درمان عفونت قارچی گوش - عکس
..__3565.

علائم و درمان عفونت قارچی گوش. مجموعه : ... خارش که در عفونت های قارچی و تمامی علل مزمن بیماری که در بالا نام برده شده، دیده می شود. 3. ... از آنتن موبایل دوری کنید؟
قارچ‌ها آب‌و هوا را کنترل می‌کنند - همشهری آنلاین
..240222... -
26 2013 - همشهری آنلاین: دانشمندان ادعا می‌کنند قارچ‌ها می‌توانند رطوبت اطراف خود را ... دکل و آنتن مخابراتی در پشت‌بام بدون اخذ مجوزهای لازم از شهرداری ممنوع است.
: — ...
:..1577317726
- 2010 - ‎
... - - ... • ...
ایسنا - مراحل نهایی تکمیل بزرگترین تلسکوپ رادیویی جهان
....مراحل-نهایی-تکمیل-بزرگترین-تلسکوپ-ر...

27 2012 - تاکنون از مجموع 66 آنتن رادیویی، 43 آنتن مانند قارچ‌ها سفید رنگ 100 تنی این منطقه را در بر گرفته اند و مراحل نهایی تکمیل تا ماه مارس 2013 ...
از بین بردن عفونتهای قارچی واژن با سرکه سفید
..از-بین-بردن-عفونتهای-قارچی-واژ...

15 2013 - از بین بردن عفونتهای قارچی واژن با سرکه سفید یکی از روشهای درمان عفونتهای قارچی ... دارای آنتن پرتابل مگنت دار و قابلیت اتصال به آنتن هوایی
دسته‌بندی الکترومغناطیس-آنتن-میدان - دانشگاه مجازی موج برتر
..-10

1- امپدانس کابل آنتن رو چطوری محاسبه میکنند و وابسته به چه پارامترهایی هست؟ ... ها، بلند شدن توده ای از ابرهای های قارچی شکل و شهرهایی ویران شده جلوی چشمشان می آید.
پرچم ماهی باله دراز ( آنتن دار ) آب شور - بهداشت و بیماریهای آبزیان
..-120.

14 2009 - بهداشت و بیماری های آبزیان - پرچم ماهی باله دراز ( آنتن دار ) آب شور - نخستین سایت جامع بهداشت و بیماریهای آبزیان در ایران - بهداشت و بیماری های ...
طپش نیوز
8..

البته این یک امر بدیهی است که یاهست حامی شبکه های واقع بر روی ماهواره خود باشد، چرا که مطمئنا هر یک شبکه ای که در یاهست روی آنتن باشد، قارچی باشد یا نباشد، حرفه ...
تولید داروی گیاهی عفونت های قارچی زنان در کشور
.....تولید-داروی-گیاهی-عفونت‌های-قارچی-...

6 2013 - قارچی کشور در زنان تولید داروی عفونت‌های گیاهی تولید داروی گیاهی ... سريال «آخرين بازي» ساخته حسين سهيلي زاده که مدتي است روي آنتن ...
خبرگزاری آريا - مستند برداشت 2013 روي آنتن - آریا
.....65

27 2014 - مستند برداشت 2013 روي آنتن. بزرگنمایی : خبرگزاري آريا-مستند جديد "برداشت 2013"در يك قسمت 58 دقيقه اي 5 مهر ماه ، ساعت 22 از شبكه مستند ...
فلش مموری قارچی گرانقیمت
.98.1161149 -
19 2014 - فلش مموری قارچی گرانقیمت. صفحه نخست پنل کاربری .... لااااااااایک. شدن نصف دخترا تو ایران ولل انتن میدن بدتر از ایرانسل ##############
مراحل نهایی تکمیل بزرگترین مجموعه تلسکوپ رادیویی جهان پروژه ...
.. › ... › اخبار علمی

27 2012 - 11 - ‎2
تاکنون از مجموع 66 آنتن رادیویی، 43 آنتن مانند قارچ‌ها سفید رنگ 100 تنی این منطقه را در بر گرفته اند و مراحل نهایی تکمیل تا ماه مارس 2013 ...
ماهی پروانه آنتن دار ماهی پروانه آنتن دار - ماهیان آب شور ... - آکواشاپ
..230&273

ماهی پروانه آنتن دار ماهی پروانه آنتن دارماهی پروانه آنتن دار.
آنتن مرکزی - نیازمندیهای همشهری
..-34891-آنتن+مرکزی

نمایندگی تجهیزات آنتن مرکزی ایکوزی () اسپانیا و زانوگه ... فروش انواع آژیر های صنعتی موتوردار، الکترونیکی ، قارچی موتوردار آژیر ضد انفجار – بوق ضد ...
آیا زندگی در اطراف محل نصب دکل های آنتن مرکزی تلفن همراه()
.&&...

13 2006 - و از طرف دیگر نباید با نصب این آنتن ها مشکلی برای اهالی محلی که در اطراف محل های نصب این دکل ها زندگی .... عصاره موسير داراي اثرات ضد قارچي است.
آنتن سازی گیرا -
.160741

آنتن سازی گیرا ... اجاره بخاری انرژی تلسکپی کپسولی بخاری برقی وگازی هیتر جت فن جت فن بزرگ بخاری قارچی بخاری آبسال هیتر برقی هیتر گازی.
کلید فشاری قارچی قفل شو و ساده - فروشگاه پایا الکتریک ...
.._137_کلید+فشاری+قارچی+ق...

لیمیت سویچ آنتن دار ... کلید فشاری قارچی قفل شو و ساده ... ارزان ، شستی باکالیت ، شستی چینی ، قارچی ارزان ، قیمت انواع شستی ،قیمت شستی ، قیمت شستی ...
ریتم زندگی-زیباترین قارچ جهان در چین - تی وی پلاس - اولین ...
.....5404-زیباترین-قارچ-جهان-...

: 3 - ‎2
3 2015 - قارچ چینی با نام علمی نوعی قارچ چتری بومی اروپا است ... روی استیج اختتامیه جشنواره فیلم فجر، فرزاد حسنی روی آنتن زنده ...
پخش عمده قارچ و فراورده های قارچی - تبلیغکار
.پخش-عمده-قارچ-و-فراورده-های-قارچی

پخش قارچ تازه،بلنچ قارچ،قارچ خشک، قارچ خشک و تازه صدفی و دکمه ای، جوانه های خوراکی، انواع ... کیک و شیرینی خانگی · عکاسی صنعتی · تقویت کننده آنتن موبایل ...
قارچ های آهنی که برپشت بام ها می رویند - آفتاب
.....قارچ-های-آهنی-که-برپشت-بام-ها-م...

25 2014 - قارچ است، دیگر کاری نمی شود کرد دوباره سبز می شود. ... تازه اگر بخت یار می شد و برق قطع نمی شد و آنتن کج نمی شد و مهمان ناخوانده از راه نمی رسید و ...
' ' ...
.....-----...

17 2013 - .. - - . ...
سوتی خانم اخبارگو روی آنتن پخش زنده! - فیلم آکا
..1324331124102.

طرز تهیه شیرینی قارچی .... آکا بخش فیلم ،دانلود فیلم، اشتراک ویدیو قسمت فیلم خنده دار، فیلم طنز ، فیلم های تفریحی- سوتی خانم اخبارگو روی آنتن پخش زنده!
نخستین آنتن چگونه ساخته شد ؟ - مقالات مفید - آکاایران
.. › اطلاعات عمومی

سالاد قارچ‌ و ‌زمینی‌ ... طرز تهیه شیرینی قارچی .... آنتـــــن وسیله ای است ، که در رادیو و تلویزیون مورد استفاده قرار میگیرد ، کار آنتن گیرنده گرفتن امواجی است ...
آموزش تعمیرات موبایل قسمت هجدهم (نکته تعمیری 6 پرش آنتن دهی
.....4767192113102.

پاستاي لينگوئيني با سس قارچ ... طرز تهیه شیرینی قارچی .... آموزش تعمیرات موبایل قسمت هجدهم (نکته تعمیری 6 پرش آنتن دهی - فیلم آکا. پرتال آکاايران سايت ...
- ...
.....24251-----...

23 2013 - ... ' ...
ش | گروه صنعتی دیتا صنعت
..ش

شاسی قارچی سوییچ دار چینی; عدد ۵۴۶۰۰. شاسی قارچی قفل شو; عدد ۷۳۵۰۰. شاسی قارچی قفلشو; عدد ۳۳۶۰۰. شاسی یک طرفه دسته کوتاه; عدد ۱۴۷۰۰. شاسی کنتاکت ...
-
..

-- *- (“ ”).
الکترو لاله زار
..

انواع کلید های رو کار و تو کار، انواع سیم،کابل. انواع چراغ ها،انواع چراغ های سیگنال،کلید های قارچی. انواع سوئیچ ها آنتن)) انواع فن. انواع رله از قبیل: رله معمولی،رله ...
آیا ایرانسل در خارج از کشور هم آنتن میدهد - تالار تبادل اطلاعات ...
.2. › ... › اپراتورهای موبایل

بنابراین در حقیقت ایرانسل در همه کشور های جهان آنتن می دهد و به نظر من بهترین ... آن کشور رومینگ دارد و این باعث می شود که به هیچ وجه مشکل آنتن دهی نداشته باشیم.
کیف ضد آنتن موبایل -
...93935

موبایل آنتن ضد کیف. ... آیا تا به حال به مشکلات قارچی - باکتری - بوی بد عرق بدن - حساسیت و ... دچار شده اید ؟‌ آیا به علت این مشکلات اعصابتان ضعیف و اعتماد به ...
[]750 -
...20750.
750 ... 2 ; 7.7 ; 1.5 – 30 ... .
تخصص-اشتغال-طبيعت-پايه رس-شركت قارچ *.*
-..

10 2010 - شامل شکل مدارات گوشی های موبایل و نحوه عملکرد و ارتباط اجزاء قطعات مدار و نکات کاربردی :مدار آنتن (در و ) ، مدار صدا (میکروفن و اسپیکر ...
- ...
..10.1021503159

- ‎2014 - ‎ 3 - ‎
2 2014 - † ‡ § ⊥ ...
دانلود بازی قارچ خور برای اندروید | آندروید برنامه ...
.30....دانلود-بازی-قارچ-خور-برای-اندر...

8 2014 - هندزفری بلوتوث · کیف ضد آنتن ... دانلود بازی زیبا و خاطره انگیز قارچ خور سوپر ماریو – برای اندروید. اگر از بچه های دهه ۵۰ یا ۶۰ شمسی ...
رفع مشکل آنتن دهي موبايل - تقویت کننده ...
.....رفع-مشکل-آنتن-دهي-موبايل--...

7 2015 - تقویت آنتن موبایل جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های ..... حال به مشکلات قارچی – باکتری – بوی بد عرق بدن – حساسیت و دچار شده اید ؟
آنتن با قابلیت دریافت امواج در تمام جهات(360درجه) - سایت علمی ...
.. › ... › اختراعات ثبت شده ايرانی

این آنتن با سری کردن حلقه های یو شکل وی اچ اف ونصب آن روی دیسک دایره ای پلاستیک در تمام جهات یعنی 360 درجه قابلیت دریافت امواج وی اچ اف را دارد و نیازی به ...
واکنش آزاده نامداری به حاشیه های این روزهایش! - هفت گنج
7. › فرهنگ و هنر › دنياي هنرمندان

15 2014 - و باز هم گذشت و اولین برنامه سال تحویل مجری هم روی آنتن رفت…بهترین برنامه .... روش های درمان خانگی عفونت قارچی و خارش واژن در زنان روش های درمان ...
فروشگاه جامع تحقیقات کامپیوتری و مقالات،پروژه دانشجویی ...
.-7735-2-تحقیقات+کارآفرینی.

قالب فایل: قابل ویرایش-ورد() تعداد صفحات:24ص مقدمه : آنتن ها دو نوع اند : دستي ... مقدمه تاريخچه پرورش قارچ: قارچ‌ها هميشه انسان‌ها را شگفت‌زده كرده‌اند و مسلماً در ...
طرز تهیه سالاد قارچ - بیتوته
.....--.

طرز تهیه سالاد قارچ. مجموعه: غذاهای ... ابتدا قارچ و پيازچه را خرد كرده و با ذرت، نخودفرنگي و جعفري مخلوط مي‌كنيم. سپس به آن ..... اپيزود «چهره به چهره» بزودي روي آنتن ...
درآمد قارچي در منزل (پرورش قارچ صدفي و دکمه اي به روش جديد ...
..__10021553

و خواهيد توانست قارچ صدفي و دکمه اي را در منزل حتي آپارتمان و سالن و حتي در فضاي آزاد و بر روي کاغذ هاي باطله ، روزنامه ، کارتن ، مقوا ، چوب ، کاه ، خاک اره ، برگ درختان ...
چراغ چمنی استیل قارچی مدل 1111-چراغ خورشیدی
.5040.چراغ_چمنی_استیل_قارچی_مدل_1111....

امتیاز محصول: معرفی به دوستان افزودن به علاقمندی ها. چراغ چمنی استیل قارچی مدل 1111. نور محل زندگیتان را با چراغ چمنی استیل قارچی زیبا کنید. 0. این محصول را ...
:
..200706__.
18 2007 - ... ...
فروردین 1387 - پرورش و نگهداری ماهی های آکواریومی
-..8701.

... های انگلی و قارچی معمولا به دلیل تغذیه نامناسب و رعایت نکردن بهداشت آکواریوم ...... اين ماهي از زير گونه پروانه ماهيان بوده و از نظر همه خصوصيات همانند ماهي آنتن دار ...
* بخت سپید زمستان * - ادامه پست قبل و...
1..-289.

نقش روی فرش رو حال کنید:)) اون گرگه و به نام خدا هم کار پسر عمو مه که کل دفترم رو پر کرده بود. خونه قارچی. هنر نزد ایرانیان است و بس! غروب زیبا. آپارتمان و آنتن و.
پرورش و نگهداری ماهی های آکواریومی - بیماری ها
..1بیماری-ها

16 2012 - امروز تصمیم گرفتم اولین پستم رو با معرفی بیماری قارچ دهان و راه درمانش شروع کنم .... (پیغان 1380) دارای دو آنتن و نیش (خار) پیش دهانی می باشد.
اجاره بخاری قارچیبخاری ایستادهبخاری پاسیو
.-....اجاره-بخاری-قارچیبخاری-ایستا...

اجاره بخاری قارچیبخاری ایستادهبخاری پاسیو. ... لوله اهواز، لوله آبرسانی · طراحی محاسبه واجرای سازه · واردات و فروش انواع آنتن های وایرلس ، دیش فلت امنی پارابولی ...
... -
..-0960-9822(05)00174-0

- ‎2005 - ‎ 162 - ‎
8 2005 - () () .
بررسی 1 - نقد و بررسی موبایل-تبلت-کامپیوتر
.-....بررسی--1...

2 2013 - 1 طرح جالب 1 نگاه چراغ های قارچی ..... سرعتش بیش از انتظاره باطری هم عالیه آنتن دهی هم همینطور. مهدی. |#964. پاسخ به این نظر تاریخ :شنبه 1 شهريور ...
پخش آنتن مرکزی - ایرانگان
..17932-پخش-آنتن-مرکزی

پخش و فروش آنتن هوایی و برقی پخش و فروش گیرنده دیجیتال پخش و فروش دوربین مداربسته مرکز پخش آنتن های مرکزی انواع آنتن های مرکزی ایرانی و خارجی مرکز ...
[] --115-140. -
......

115-140 ... ...
مشخصات شرکت مجتمع كشت و صنعت قارچ خوراكی صدف (سهامی ...
.4.6-1-1...تولید-قارچ-دكمه-ای

مشخصات کامل فعاليت تولید قارچ دكمه ای، بذر قارچ و كمپوست قارچ.
-
..10.1002.36
&
- ‎2012 - ‎ 9 - ‎
...... αβ ...
[]اولویتهای تحقیقاتی دانشگاههای علوم پزشکی یزد
......__.

9 6 تعیین میزان اثرات میادین الکترومغناطیس (دستگاه های تلفن همراه، آنتن های مخابراتی و) بر سلامت ..... 187 163 ارتباط پروتز های دهانی باضایعات قارچی.
[] ® - .
...
. ... .
کیاپرس » علت ریزش سکه‌ای مو چیست؟
..9070علت-ریزش-سکه‌ای-مو-چیست؟

14 2014 - وعده ی اینترنت پرسرعت و آنتن دهی مناسب؛ بازگشت به دهه 70 ... گفت: علت ریزش سکه‌ای موی سر ربطی به قارچ‌های پوستی ندارد بلکه بیشتر مربوط ...
مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
..

... آفتابی» و واکنش مجری آن به اعتراض مجید انصاری درخصوص حذف نام شجریان، بهانه ای شد تا درباره واکنش مجریان به اتفاقات غیرمنتظره ای که روی آنتن زنده رخ داده!
- -
..-.
' . ...
فیلم‌هـای پخش‌نشده مرتضی پاشایی در تلویزیـون - خرداد
.101856

15 2014 - ... درباره زنده‌یاد مرتضی پاشایی که روز گذشته از دنیا رفت، روی آنتن می‌رود. ... کشور پریان یا کشور قارچ‌ها: گزارشی از تغییر ماهیت شعارهای دولت ...
تکنیک های کشت موینا(دافنی) - شیلات خوزستان
..11

29 2011 - دافنی دارای بدنی که شامل سر وتنه هستند ( شکل 1) آنتن ها (شاخک ها) ابزار .... وقتیکه همه قارچ ها ، باکتریها و سلولهای آلگی معمولاً درحدود 10 – 5 روز پس ...
[] 9-33-14
:.....9-33-14-20201.

... 9-33-14 - ... .
جیم - خواندنی ها - یک ضربه مساوی است با از دست رفتن ناخن ...
...3&23&...

14 2013 - آنتـــــــــــن ... آ به ناخن‌ها و نسوج اطراف آن و ابتلا به بیماری‌های قارچی در کنار احتمال تخریب ناخن‌ها از عوارض احتمالی کاشت ناخن است که گاهی بر ...
[] - ...
.....77_.

- ‎ 97 - ‎
. ... .1 ...
[] ... -
..18-01-04.
) ( 0.05). . . ...
انواع سماروق یا قارچهای خوراکی - دیپارتمنت محیط زیست،منابع ...
..187

13 2010 - قارچ های صدفی. قارچ صدفی دینگری - ( ) . که این قارچ اولین بار جاندیک وکاپور در هندئستان جمع آوری و از ان کشت ...
آژانس خبری ایرانیان توصیه هایی برای پیشگیری از عفونت ...
..توصیه-هایی-برای-پیشگیر...

1 - منشأ عفونت‌های قارچی در اندام تناسلی عمدتا نوعی قارچ به نام کاندیدا آلبیکنس است. این قارچ معمولا به طور طبیعی در محیط واژن وجود دارد و تنها زمانی که ...
آموزش کتلت قارچ تهیه کتلت قارچ روش پخت کتلت قارچ طرز ...
..483

6 2014 - برای کسانی که محدودیت مصرف گوشت دارند، گیاهخوارند یا مایلند جایگزین‌های سالم‌تری برای گوشت پیدا کنند، کتلت قارچ گزینه خوبی خواهد بود.
پايگاه اطلاع رسانی سلامت ايرانيان : سر خودتان کلاه‌گيس ...
..14526...

23 2008 - هر شب سريال «سه‌درچهار» را روي آنتن مي‌بينيد. ... اگر کلاه‌گيس منبع عفونت قارچي، انگلي يا باکتريايي شود قبل از انتقال ميکروب به سايرين، ...
[] ™ ...
.-..._.
..... ...
...
.....0960982205001740

- ‎2005 - ‎ 163 - ‎
8 2005 - () () .
قیمت انواع قارچ در بازار + جدول - تی نیوز
.31760966.

14 2014 - به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران ، قیمت انواع قارچ در بازار به شرح زیر است: نام محصول درجه یک درجه دو قارچ دکمه ای فله 7100 6300 قارچ دکمه ...
ساس ها تخت خواب - صفحه اول
. › موضوعات › کنترل ناقلین

بر روی سر 1 جفت آنتن 4 بندی ، قطعات دهانی گزنده و مكنده به صورت خرطوم و 1 جفت چشم در طرفین سر مشاهده می .... بهبود-عملکرد-حشره-کشهای-قارچی-جهت-کنترل-آفات- ...
طرز تهیه ته چین مرغ با قارچ - شفقنا -
.....26302-طرز-تهیه-ته-چین-مرغ-با-...


10 2014 - مواد لازم برای چهار نفر : برنج 500 گرم سینه مرغ 1 عدد قارچ 200 گرم تخم مرغ 1 عدد ماست... ... گرفتن آنتن زنده از برنامه‌ها، ضرب‌العجل نیست. - ایسنا ...

1 2 3 4 5 6 7
-
-


2 108000 (0.28 )


[]---.. -
3.....202020...


- ‎2001 - ‎ 37 - ‎
15 1998 - . ... .
0 - ...
.....
...
- ‎2009 - ‎ 28 - ‎
14 2009 - 1) . ... ...
شاخک - آنتن () - وبلاگ جامع علوم و فناوری
..96

15 2010 - در سیستم رادیو یا تلویزیون، آنتن، امواج رادیویی را دریافت یا ارسال می کند. در فرستنده، سیگنال ... قارچها اثرات اكولوژیكى وكاربردی فراوانى دارند.
قارچ ترافل - آسان یدک
.....10006608-قارچ-ترافل.

دو نوع سياه و سفيد اين قارچ گران‌قيمت‌ترين قارچ‌هاي دنبلان زيرزميني هستند. بيش‌ترين ميزان مصرف قارچ دنبلان در رستوران‌ها، صنايع غذايي، تهيهٔ انواع سس‌ها و روغن‌هاي ...
در نامه به مدیرمسئول حکیم مهر مطرح شد : توضیحات مدیرکل ...
.._.7313

19 2011 - نظارت بهداشتی که شامل کنترلهای میکروبی، انگلی و قارچی می‎باشد و .... در هفته آینده از جناب دکتر حزبئی خواهشمندم این موضوع را روی آنتن شبکه ...
گروه برق كاردانش - ليست تجهيزات برق صنعتي
..-7.

1 2008 - سیم آنتن 120 متر. کابل آیفون 150 متر. سیم مسی افشان و ... شستی قارچی – قفل دار – چراغ دار هر کدام 5 عدد. میکرو سویچ تکی و دوبل هر کدام 30 عدد.
جالب و خواندنی از زندگی مورچــه ها
.........

بر روی سر مورچه یک جفت شاخک یا آنتن وجود دارد. ... دسته دیگر از مورچه‌ها باغبانی می‌کنند، یعنی قارچهای بسیار ریزی را می‌پرورند و خوراکشان را فقط از آنها تهیه می‌کنند ...
- | &
..-
... 1692-59 --810 .15 ² ... ...
بیماری فرزند عنایت بخشی چه بود؟ - بانی فیلم
.........

21 2014 - نگاهي به سه مجموعه روي آنتن سيما؛ اين قصه ها سردراز ندارد! .... این بیماری می تواند از طریق عوامل قارچی هم ایجاد شود که ار راه استنشاقی وارد و سپس به ...
...
.....------...

4 2014 - ; @.; · ... ...
طپش نیوز
8..

زمانی که شبکه پربیننده ترین سریال های تلویزیونی امریکایی را پوشش می داد، شبکه های صد در صد قارچی با نام های “سام” و “یاس” روی آنتن رفتند! سام و یاسی که ...
غذای مورچه‌ها - زندگی مورچه ها
..غذای_مورچه‌ها

بر روی سر مورچه یک جفت شاخک یا آنتن وجود دارد. ... مورچه‌های باغبان : دسته دیگر از مورچه‌ها باغبانی می‌کنند، یعنی قارچهای بسیار ریزی را می‌پرورند و خوراکشان را فقط ...
فیلم موبایل - موزیک موبایل - عکس زمینه
--..

10 2010 - ... پاور آنتن ، آی سی ، و باطری پشتیبان روی انواع گوشی های موبایل ..... جزئیات : درآمد قارچی در منزل (پرورش قارچ صدفی و دکمه ای به روش ...
میگو ها () - سایت تخصصی ماهیان آکواریومی
.-. › ... › میگو ها ()

22 2009 - 3
میگو دارای دو جفت آنتن حسی ، یک فن دم ، و چشم مرکب. .... عفونتهای قارچی لاروها در مواردی مشاهده شده است اما غالبا در پی بهداشتیتر کردن غذا و کاهش ...
بچه های آسمان - زندگی اجتماعی مورچه ها
..45

بر روی سرمورچه یک جفت شاخک یا آنتن وجود دارد. ... مورچه های باغبان: دسته دیگر از مورچه ها باغبانی می کنند، یعنی قارچهای بسیار ریزی را می پرورند و خوراکشان را فقط ...
تولید بنزین از علف های هرز
.-..13257

2 2011 - تولید بنزین از علف های هرزیک قارچ مخمر جدید باقیمانده گیاهان را به اتانول تبدیل ... الکل اتانول که توسط این قارچ تولید می‌شود، یک جایگزین دوستدار محیط زیست برای بنزین است. ... نسل سوم بدون آنتن روی گوشی مشترکان تالیا!
افکارنيوز - "مورت" گیاهی ضد قارچ و تقویت کننده مو
..664961.54.

13 2012 - تشعشع آنتن های تلفن همراه ضرر ندارد ... وی با اشاره به اینکه گیاه مورت ضد قارچ است، گفت: این گیاه از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث، تقويت و ...
فروش شستی استارت استوپ و قارچی ضدانفجار اشتال آلمان
.. › ... › برق صنعتی

استوپ امرجنسی کله قارچی ضدانفجار با کدهای زیر .... اتومبیل قابلیت پخش برنامه های تلویزیون با تیونر بسیار قوی همراه آنتن مخصوص برای دو.
...
..10.10214029363

- ‎2013 - ‎ 8 - ‎
29 2013 - ... · ... ...
- ( ...
..10.1021303850

- ‎2013 - ‎ 15 - ‎
29 2012 - . ...
فروردین 1392 - کارو فناوری -
7701..139201

الف) سر: شامل شاخك يا آنتن ، خرطوم ، دوچشم ساده وسه چشم مركب . .... خارق العاده اي مانند ضد باكتري ، ضد قارچي ، ضد انگلي ، ضد پوسيدگي دندان ، يهبود دهنده اختلالات دهان ...
تم موبایل - عکس موبایل - زنگ موبایل
-82-..

10 2010 - ... پاور آنتن ، آی سی ، و باطری پشتیبان روی انواع گوشی های موبایل ..... جزئیات : درآمد قارچی در منزل (پرورش قارچ صدفی و دکمه ای به روش ...
برخورد با نصابان ماهواره به جای دارندگان آنتن و ریسیور | هدلاین ...
.2405

15 2011 - برخورد با نصابان ماهواره به جای دارندگان آنتن و ریسیور ... مسابقات جام جهانی راه پیدا کرد · سرپناه ۸- مشکل یا کپکهای قارچی در خانه های کانادایی ...
0
0..

... بنیان «اکسیرنانوسینا» تولید شده که در درمان سالک و بیماری‌های قارچی موضعی ... ژاپن 16 آنتن، امریکای شمالی 25 و اروپا به همراه آخرین آنتن 25 عدد از این آنتن‌ها را ...
& - ...
..-.
. 07 2014. - ...
[] . . . ( ...
.....00463526784291000000.
- ‎2010 - ‎ 1 - ‎
... .... 348 .
اطلاعات دقیق پزشکی - یک ملیارد کاربر تلفن همراه در معرض ...
1..-120.

... الكترونیكی دارای تشعشع از جمله گوشی‌هایی تلفن همراه، برج های مخابراتی، دكل ها یا آنتن های تلفن همراه، برج‌های فرستنده، اجاق هایی كه با اشعه ... عفونت قارچی چیست؟
- - - 80 ...
.....----...

2 2012 - ' — ...
آنتن هوایی برای مودم داخلی - ایفروش
..1466498

فروش دستگاه تلویزیون دیجیتال -آنتن هوایی برای مودم داخلیکنید همراه با: تبدیل آنتن ... قارچی یا پاسیو بهترین وسیله برای گرمایش فضاهای باز واسپیس .
عسل طبیعی اورین خوی - اصطلاحات کاربردی زنبور عسل
..41

23 2012 - ... زنبورعسل انتن زنبورعسل کارگرزنبورعسل ... بره موم زنبورعسل بیماری قارچی بیماری سنگی ...
دانشگاه افسری امام علی (ع)بمب ...
............

با عبور دادن این پالسها از درون یک آنتن ، امواج الکترومغناطیسی بسیار قوی تولید ... بلند شدن توده ای از ابرهای های قارچی شکل و شهرهایی ویران شده جلوی چشمشان می اید.
اهرنما | پخش مستند “ارسباران” از شبکه شما
..10094

16 2013 - ... اقوام ایرانی از روز سه شنبه ۲۶ آذرماه ساعت ۱۸بر روی آنتن شبکه شما می رود. ... منطقه ارسباران از پوشش غنی و متنوع گیاهی و قارچی برخوردار است.
' :: 2 ...
.240760...0613939294461761092

20 2014 - ( ' .... " " ...
- ( ... -
..10.1673031.011.5101
- ‎2011 - ‎ 4 - ‎
10 2010 - ( ... . 7.
- 32 - وب سایت شرکت مهر آزما
..447

تجهیزات: سوئيچ قارچي ـ لامپ سيگنال ـ كليد حرارتي ـ كليد محافظ جان 4 پل- خروجي (سه فاز و نول وارت) توسط سوکت مادگي پنج شاخه و فيشهاي مادگي. حفاظ دار کلید ...
بذر - - هاگ - - تکثیر:
--..

10 2010 - جزئیات : درآمد قارچی در منزل (پرورش قارچ صدفی و دکمه ای به روش جدید)+بذرها .... آنتن ، آی سی ، و باطری پشتیبان روی انواع گوشی های موبایل.
تاثیر عوامل محیطی و سبک زندگی در ناباروری
.........

کاریکاتورپوششلباسخون رسانیکیستتخمدانیبیماریقارچی ... آنتن های تلفن همراه نیز به دلیل آنکه تشعشعات الکترومغناطیسی از خود ساطع می کنند، برای ...
ایمنی - | دزدگیر لباس گیت فروشگاهی دزدگیر اجناس ...
.....دزدگیر20اجناس20،20گیت2...

-عبارتهای کلیدی: گیت ضد سرقت آنتن های امنیتی تگ صدفی تگ گلفی تگ شل تگ پاندا لیبل امنیتی لیبل ضد سرقت گیت کتاب فروشی دزدگیر اجناس ، گیت ...
...
..334379..
- ‎2008 - ‎ 22 - ‎
17 2008 - .... .
دانلود بازی قارچ خور - ویوا دانلود
.دانلود-بازی-قارچ-خور

60 دانلود بازی قارچ خور جدید ... دانلود کتاب آموزش آنتن های وایرلس · دانلود آهنگ جدید سعید مدرس به نام من بی تو · دانلود ...
- - [] ...
.. › › ›

- ‎2008 - ‎ 28 - ‎
2 2006 - - ..... 2015 ( ...
-
......111....

> > >. . ... · ...
عقیده ها
..

برخی از این مودم علاوه بر آنتن های خارجی دارای آنتن داخلی نیز می باشند و همین امر ..... مصرف چای سبز موجب برطرف نمودن و رفع تعدادی از عفونت های قارچی، باکتری و ...

...1504.
... ) ...
-9001 - .
.....&125.

- -. : -40℃ +85 ℃. ... : 9.6. : . : ...
10 کشف اتفاقی که جهان را تغییر داد - روزنامه جام جم
.....1747710261221755521

این دانشمند باهوش چند روز بعد و به محض بازگشت در دوازدهم شهریور 1307 متوجه قارچ‌های عجیبی روی ظرف کشت باکتری که در آزمایشگاه رها کرده بود، شد. این قارچ تمام ...

... › ... › ›
18 2013 - ... : ... : ; : ...
استان خراسان رضويكارگاه هاي مجاز بسته بندي تخم مرغ
.........

15 2012 - ... مشهد كيلومتر15 جاده قوچان -روبروي شيرمنطقه كوچه آنتن آسمان 9153034753 ... بیماریهای انگلی دام · بیماریهای قارچی دام; مدیریت بهداشتی دامداری.
استقبال شدید از لباس های تاناکورا در آستانه نوروز - شهرخبر
..1395180720748857

19 2014 - تشعشع آنتن های تلفن همراه ضرر ندارد .... دسته اول این بیماری ها، عفونت های میکروبی و قارچی است که در این لباس ها به مدت طولانی حتی چندین ماه می ...
دريافت فايل مطلب - جهان نيوز
..011208.2.

10 2012 - ... تی اس های موبایل، آنتن های دریافت امواج ماهواره ای، دکل های انتقال نیروی برق ... كه با عواملي نظير ويروس ها و عوامل باكتريايي و قارچي به وجود مي آيد.
ابر آبی » 2012 » سپتامبر
..201209

اون بالا، روی تیزیِ آنتن می‌نشینیم. شجر کوچیکه ... منتظر بودیم برق بزنه به آنتن برج، بزنیم به دل ژانر وحشت. ..... مایه‌ی گوشت و قارچ رو پهن کردم کف ظرف سرامیکی.
[] - ...
..1424...

- ‎2010 - ‎ 16 - ‎
20 2010 - : ..... — - ...
...
......---...

10 2013 - ... ...
-- ...
..---&3969...
4 - ' . . . ...
ثبت نام دختر خانمها برای ازدواج - زاگرس پاتوق
..151

رشد قارچی آمار طلاق و رشد منفی ازدواج در جامعه ما ، همچنین عدم تناسب تعداد دختران نسبت به پسران ( یعنی به ازای هر ... موبایل 0912 ( خوب آنتن بده) گوشی حتما نوکیا
تالار گفتگوی بیداری اندیشه - پروژه هارپ "یک سوال بزرگ" + دانلود مستند
.-....-1431.

27 2011 - وگرنه اون همه هکتاری که به نصب آنتن توی آلاسکا اختصاص دادن و مشغول بسطش ... دلفین ها به خاطر نوعی عفونت قارچی مرده اند نه سوختگی در اثر هارپ.
چراغ پارکی | سوتابا | پایه پارکی
..پایه-های-پارکی...چراغ-پارکی

آنتن مرکزی .... چراغ پارکي قارچی 2 و 3 شاخه از محصولات صنايع روشنايي سوتابا است که داراي مشخصات زير مي باشد. ... چراغ پارکی قارچی 2 شاخه : -1148.
جادوی جوراب‌های نانویی - تبیان
...199717

21 2012 - از بین برنده باکتریها ، قارچها و عوامل بیماری زای پا. - عدم استفاده از ... بهبود قارچ بین انگشتی پا. کاربرد این .... رایتل در سراسر کشور آنتن می دهد.
|
.....---...

13 2005 - . 1 0 ... ' . .... .
- : ...
...
... “ ” () ... - "" ...
- -
.. › ... ›

... - ... : ...
-
.-252--3.
- ... - ...
معرفی آبزیان و ماهیان آب شور آکواریومی | انجمن و مجله علمی تفریحی ...
.1. › ... › سایر رشته ها

12 2012 - 5 - ‎1
نام خانواده : نام عمومي : پرچم ماهي باله دراز نام محلي : آنتن دار اندازه ... به شرطي كه مولي توسط خودتان تكثير و شرايط انگلي و قارچي هم در ...
پخش مستند ارسباران از شبکه شما - اهر نیوز
.. › ... › مطالب ویژه

16 2013 - ... اقوام ایرانی از روز سه شنبه 26 آذرماه ساعت 18بر روی آنتن شبکه شما می رود. ... منطقه ارسباران از پوشش غنی و متنوع گیاهی و قارچی برخوردار است.
فواید قارچ خوراکی
.1389-05-18-10...501-501.

قارچ گياه بسيار زيبايي است كه كودكان در نقاشيها كلاهي قرمز با لكه هاي سفيد براي آن مي كشند، اما آيا مي دانيد اين نوع قارچ سمي است و نوع خوراكي آن نه تنها لكه اي ندارد ...
- '
...
. ... . ...
- -
2..++
. () . ...
چیست - - .
_.92...

ایا مشکل پرش انتن دارید؟ ... برچسب‌ها: مشکل مصرف باتری توسط در اندروید رفع مشکل پرش انتن رفع ... دانلود کتاب دیکشنری قارچ ها ( ).
2 - ...
آنتن قارچی▶ 3:35
..77
5 2013 - -
101 :.. ...
پخش سریال طنز نوروز تا شب شهادت حضرت زهرا (س)ادامه دارد ...
..67442

14 2014 - ... به در» به کارگردانی «سعید آقاخانی» از پنجشنبه 29 اسفند به روی آنتن می‌رود. ... رو بازکرد وبعد سایت های مخرب که به صورت قارچی دارن زیاد میشن.
20130046701 - ... -
...20130046701-

... 2007 31 2008 - .
مروری بر بیماریهای قارچی پوست - سایت پزشکان بدون مرز
...بارداری&41

10 2010 - بیماریهای قارچی شایع پوست به دودسته تقسیم می شوند که عبارتند از ...... کاربران باید هنگامی که قدرت سیگنال آنتن دهی ضعیف است موبایل خود را ...
- ايران
..138204473.

آنتن خبرچين. اتاقِ آزادی اتاقی در دفتر مركزی كه زندانی ... بند قارچي‌ها طنابی كه زندانيان مبتلا به قارچ پوستی لباس خود را روی آن پهن مي‌كردند. بند نان طنابی كه زندانيان ...
رایج ترین اشتباهات نصابان آسانسور - پارس لیفت
.مقالهاشتباهات-نصابان-آسانسور.

5 2010 - چهارمین عدم تطابقی زیاد مشاهده می شود استفاده از کلید قارچی می باشد که دارای ...... آیا وجود باکس آنتن مرکزی یا جعبه تقسیم آنتن یا ابزار الات و ...
جستجو در علائم تجاری - اداره ثبت اختراعات
...

با استفاده از این صفحه شما می توانید در میان علائم ثبت شده در اداره جستجو کنید. جستجوی پیشرفته. اطلاعات پایه جستجو. عنوان‌علامت. عنوان علامت عینا برابر عبارت ...
لیست قیمت قطعات جلوبندی - تعمیر پراید - .
..385

6 2014 - 13-قیمت پیچ قارچی 5000 14- قیمت میل موجگیر 405 14000 15- قیمت .... بالاتر بردن کیفیت انتن دهی موبایل. • رفع قطع و وصل شدن های پیاپی ...
: ...
..754579.

- ‎2004 - ‎ 60 - ‎
14 2004 - : ..... [38 39].
[]ﻓﯿﺰﯾﻮﻟﻮژﯾﮑﯽ و ﮐﯿﻔﯿﺖ ﻋﻠﻮﻓﻪ ، ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺗﺮاﮐﻢ ﺑﻮﺗﻪ و ﮐﻮد
..........


ﻫﺪف از اﯾﻦ ﺗﺤﻘﯿﻖ ارزﯾﺎﺑﯽ و ﺑﺮرﺳﯽ ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺿﺪ ﻗﺎرﭼﯽ ﮔﯿﺎه از ﺟﻤﻠﻪ. ﻧﻮع ﺣﻼل، اﻧﺪام ﮔﯿﺎه ﻃﻮق، .... ﮑﺎري ﻣﯿﮑﺮوﻧﯽ و ﻫﻤﺰﻣﺎن ﮐﺎﻫﺶ ﺛﺎﺑﺖ دي اﻟﮑﺘﺮﯾﮏ ﻣﻮﺛﺮ زﯾﺮ ﻻﯾﻪ آﻧﺘﻦ رﯾﺰ ﻧﻮار اﺳﺘﻮار. ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.
[]فهرست مقالات چاپ شده سال 1390 در مجلات .
......فهرست20مقالات20چاپ20شد...

14 2012 - آﻧﺘﻦ ﻣﻮﻧﻮﭘﻞ ﮐﻮﭼﮏ ﭘﻨﺞ ﺑﺎﻧﺪه ﻣﺎﻧﻨﺪ دﺳﺖ. - ... . ...... ﺑﺮرﺳﯽ اﺛﺮات ﺿﺪ ﻗﺎرﭼﯽ اﺳﺎﻧﺲ آوﯾﺸﻦ،. ﺷﻤﻌﺪاﻧﯽ ﻣﻌﻂﺮ و زﯾﺮه ﺳﺒﺰ ...

.. › › › › 2
... 1.2 .
دو بازیکن تراکتور مهمان برنامه موج فوتبال | پایگاه خبری ...
....دو-بازیکن-تراکتور-مهمان-برنامه-موج-...

رشد قارچی مجتمع های تجاری در تبریز قیمت بالای اجناس و وضعیت نابسامان ... برنامه ورزشی موج فوتبال امشب از ساعت 22:30 از شبکه سهند تبریز روی آنتن می رود.
...
.. ›
31 2011 - ... - . - - ...
3: -
..3:_
14 2015 - . ...
هفته اوّل دی 1391 - شهر لاهرود
..1391101

27 2012 - یکی از شایع ترین دلایل زرد بودن ناخن، عفونت های قارچی است. ..... راست کلاس همیشه شلوغ تر از سمته چپه ، گفتیم چون وایرلس اینور بهتر آنتن میده.
ديفن باخيا گياهي سمي در آپارتمان شما - خراسان
.........

15 2012 - ... مخصوص قلمه يا ماسه قرار دهيد و روي آن ها را با پلاستيک شفافي بپوشانيد (گاهي پلاستيک را برداريد تا جريان هوا مانع بروز بيماري هاي قارچي شود).
- ...
...1201
9 2013 - - ..... - 39.1734° ...
[]مورچه
..زیست...مقاله_مورچه.

بر روی سر مورچه یک جفت شاخک یا آنتن وجود دارد. ... مورچه‌های باغبان : دسته دیگر از مورچه‌ها باغبانی می‌کنند، یعنی قارچهای بسیار ریزی را می‌پرورند و خوراکشان را فقط ...
انتشار خاطرات نویسنده زرافه‌نشین - خبرگزاری مهر | اخبار ایران ...
.....انتشار-خا...


17 2014 - به مورچه‌هایی شبیه بودند که زیر قارچ‌های رنگی راه بروند. به زرافه گفتم: «فقط ... فقط این آنتن تلویزیون‌ها اذیتم می‌کنه»... این کتاب با 24 صفحه ...
تكنیك های كشت موینا(دافنی) - کشاورزی
....2114-تكنیك-های-كشت-موینا-دا...

دافنی دارای بدنی كه شامل سر وتنه هستند ( شكل 1) آنتن ها (شاخك ها) ابزار اصلی موقعیت .... وقتیكه همه قارچ ها ، باكتریها و سلولهای آلگی معمولاً درحدود 10 – 5 روز پس از ...
-
:....

... ( ) ... .
-
..127902711
10 2015 - 1
...
[] ...
..-.__04.
. ... . . .
[] ...
....-2012-3-5-2643-2647.

: ... - .
|
.-
- - .
سمپاشی و ضد عفونی محصولات کشاورزی - مطالب و اخبار جالب و ...
..-9.

15 2009 - خصوصیات کلی عنکبوتیان: چهار جفت پا دارند، فاقد آنتن و بال هستند. ..... مورچه ها از این گیاه قارچی به عنوان ماده ای مغذی مصرف می کنند. مورچه ها برای ...
حشرات و حشره شناسی کشاورزی
..138601

18 2007 - حشرات در آنتن خود باکتری پرورش می دهند. محققین آلمانی نشان دادند که گونه ای از حشرات برای محافظت خود در برابر حمله قارچ های پاتوژن، در آنتن خود ...

.15.2616336.

11 2006 - 30 ...
() - ñ
.--.-...-.
.
فرخشاد -
..60

23 2014 - در تمام مسیر آنتن دهی موبایل میسر است . 14. درخت های منطقه بیشتر از گونه راش است. ... زندگی قارچی. قله درفک. قارچ

ارسال آگهی: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴ و ۵۵ دقیقه
Poorya Mardani
تلفن : 22915491
قيمت کالا : 7,900,000 ریال


مشخصات آگهی

نام:Poorya Mardani
تلفن: 22915491
فکس: 22915491
آیدی یاهو: dmc_fencholak@yahoo.com
ایمیل: mobilesignal1@gmail.com
انقضا:۳۰ دي ۱۴۱۶ ساعت ۳ و ۱۴ دقیقه
منطقه:تهران
موقعیت:تهران
آدرس:

بازدید:

1591 بار
تگ ها :
نیازمندیهای نصب آنتن صفحه اصلی درج آگهی رایگان درج آگهی ویژه تعرفه ها قوانین لیست سایتها املاک و خدمات ساختمانی ماشین آلات ساختمانی اجرای سقف وسقف کاذب ایزولاسیون و آسفالت پیمانکاری ساختمان خرید،فروش،رهن و اجاره آپارتمان وخانه اتاق و پانسیون ویلا باغ و باغچه املاک کشاورز
ندا - پایگاه خبری | Neda News Agency دوشنبه،11 اسفند،1393 / Mar-02-2015 جستجو صفحه اصلی شهرستان نور استان سیاسی اقتصادی فرهنگی ورزشی اجتماعی بسته ویژه دانش و فناوری آرشیو درباره ما پیوندها   سياسي - سرلشکر جعفری و ظریف سخنرانان هفدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری سياسي - رئیس سازمان حفاظت محیط
جیم - آنتن www.jeem.ir جمعه 19 دی 1393 جادوی کاغذی قاب جادویی جزرومــــد پنجــــــره جــــزیره جارچــــی جورواجـــیم محـــــرمانه پــــایان نامه آنتـــــــــــن جام و جنجال جیم درشهر خواندنی و دیدنی فتوگالری کمیک استریپ صــــفحه 15 جا کتــــابی جــــیم سین صفحه اصلی آنتن ب
خداحافظی برنامه سمت خدا با تلویزیون!؟/برکناری تهیه کننده از تبعات قرائت نامه روی آنتن بود | فرهنگ نی امروز : يكشنبه 25 خرداد 1393 / ساعت : 15:53:03 فهرست صفحه نخست عناوین کل اخبار سیاسی امام و رهبری امنیتی و دفاعی فرهنگی آیین و اندیشه فرهنگ مقاومت فرهنگ و هنر بین‌الملل بیداری اسلامی سیاست خارجی هسته ای ورزشی ورزش ایران ورزش جهان خواندنی‌ها آموزش علم
آنتن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد آنتن از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد پرش به: ناوبری، جستجو برای دیگر کاربردها، آنتن (ابهام‌زدایی) را ببینید. آنتن یک تلویزیون که تنها قادر به دریافت امواج می‌باشد آنتن یک قطعه مخابراتی است که کار آن تبدیل سیگنالهای الکتریکی به امواج الکترومغناطیسی در حا
شرکت های آنتن مرکزی - فروش سیستم آنتن مرکزی ثبت نام | ورود به پنل کاربری /> /> دکوراسیون داخلی منزل تجهیزات آشپزخانه کاشی و سرامیک بتن و فراورده های بتنی سنگ های ساختمانی مصالح ساختمانی دیوارپوش ها کفپوش ها درب پنجره عایق ها برقی، روشنایی و ایمنی شیشه ساختمان نمای ساختمان تأسیسات مکانیکی سازه
نماز اول وقت روی آنتن مناظره/عکس - پایگاه خبری تحلیلی فردا | Farda News آرشیو | نظر سنجی | نسخه موبایل | به‌روز شده در: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸ صفحه نخست | سیاست | اقتصاد | فرهنگ | ورزش | جامعه | خواندنی ها | خبرنامه | تماس با ما | پیوندها فرمانده‎ناجا:حادثه‎گلپایگان‎چندجلدکتاب‎می‌شود واکنش افخم به بیانیه مداخله‌جویانه آمری
آنتن مرکزی ارتباط با ما پشتیبانی درباره ما اخبار کاتالوگ گالری تصاویر محصولات صفحه اصلی آنتن مرکزی آنتن مرکزی آنتن مرکزی  آلمان از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات الکترونیکی در زمینه سیستم های آنتن مرکزی ANKARO   در سطح جهان می باشد که با تولید و عرضه مدرن ترین تجه
بلوتوث بند انگشتي +كتاب نرم افزارهاي كاربردي صفحه اصلی ورود بازاریاب ورود فروشنده فروشگاه اخبار محصولات تبلیغات ثبت سایتهای ایرانی درباره ما تماس باما بنرها حجاب كامل نماد اعتماد ستمپی تجهيزات ايمنی ابزار صنعتی برقی كتاب الكترونيك كامپيوتر موبايل اتومبيل املاك آموزشی پزشكی خدمات ساير   محصول بل
«عطر خوش یار» شامگاه شهادت امام رضا (ع) روی آنتن شبکه 3 می رود امروزيكشنبه, 10 اسفند 1393-- Sunday Mar 01 2015 ساعت 09:29:01 آخرین به روز رسانی : یک شنبه 09:03:05 صفحه نخست جامعه علم و اقتصاد فرهنگ با مخاطب های آشنا بلدیه ورزش نشریه فرصت عکس شنیده ایم که ارسال مطلب استان و کشور   خبر و گزارش قضایی و انتظامی حواد 2


تماس با آگهی‌دهنده (Poorya Mardani)
در مورد: آنتن قارچی

نام شما:
ایمیل:
موبایل:
تلفن :
متن:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

ارسال آگهی برای دوستان

عنوان ایمیل:
ایمیل:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

همه آگهی‌های این شخص


جستجوی مرتبط

جستجوگر هوشمند آگهی‌های : 
آگهی های ویژه ی نرم افزار موبايل
stars دستگاه قطع امواج موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars فروشگاه جمر موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars بالا بردن قدرت آنتن گوشی سامسونگ :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars بازرگانی ایران آنتن :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars سایت قیمت موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت های تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه تقویت آنتن موبایل جدید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars برنامه قفل کردن انتن اندروید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پنج روش برای تقویت آنتن اندروید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دانلود نرم افزارترازو گوشیهای لمسی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقويت آنتن موبايل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars مشاوره تقویت انتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars قیمت ریپیتر موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت جهت تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه تقویت کننده انتن ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت تقویت کننده موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars سیستم تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 22266727، 021 مشکل عدم آنتن د...
22915491
poorya mardani , تهران

stars نحوه تقویت انتن نوکیا :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 22266727، 021 مشکل عدم آنتن د...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقویت سیگنال تلفن همراه :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars حل مشکل پریدن آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars حل مشکل پریدن آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پروژه ی آنتن مرکزی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه دو باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه تک باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دکل آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه قطع سیگنال موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه افزایش آنتن دهی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پکیج تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقویت آنتن موبایل قسطی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهرانآگهی های ویژه ی موبایل
۱۳۹۴/۸/۱۹
stars فروش تجهیزات مخابراتی در شیراز :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars تقویت سیگنال ماهواره وای فای :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars مضرات دکل آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه قطع انتن مبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars قیمت دستگاه قطع موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه قطع کننده موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه افزایش آمپر :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars بهبود آنتن دهی در گوشی ایکسپریا :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars تضعیف کننده :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات آنتن دهی همراه اول :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات آنتن دهی ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکل همراه اول :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars حل مشکل آنتن دهی آیفون 4s :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars حل مشکل آنتن :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه تقویت کننده موبایل سه باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars عدم آنتن دهی گوشی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars عدم آنتن دهی ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars اکرم محمدی امینی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های لگاریتمی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تعمیر آنتن های وایرلس :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های گردان :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تشعشعات آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های مخابراتی موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars راه های افزایش آنتن دهی موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars خدمات مسدود کننده :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تجهیزات مخابرات :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تعمیر آنتن وایرلس :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars عوارض آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars ضرر آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

 
* تبلیغ سایت شما *

درج آگهي در این سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در این سایت لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.

 
لوگوهای تبلیغاتی

اخبار
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
ثبت‌نام | آگهي ويژه و روش پرداخت | راهنماي تبليغات | قوانين درج آگهي | تماس باما |
طراحی و برنامه نویسی