آنتن تقويت موبايل - تقویت کننده آنتن موبایل mobile-signal-booster -
ورود اعضا


اگهی های متنی

آمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۰ ۱۶ ۱۲/۲۹
۰ ۲۲۰ ۱۲/۲۸
۰ ۲۵۹ ۱۲/۲۷
۰ ۱۸۶ ۱۲/۲۶
۰ ۲۱۳ ۱۲/۲۵
۰ ۲۲۵ ۱۲/۲۴
۰ ۱۹۹ ۱۲/۲۳

 
به سایت تبلیغاتی پابی خوش آمدید
جستجو :     
موبایل ::نرم افزار موبايل

آنتن تقويت موبايل

stars


فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل


شرکت بازرگانی ایران آنتن

ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی


کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند:
6727 2226 ، 021

مشکل عدم آنتن دهی موبایل خود را حل کنید

فروش ویژه انواع دستگاه ریپیتر موبایل

آنتن خارجی لگاریتمی

آنتن داخلی پنل

تقویت آنتن موبایل

کابل RG213

کانکتور N،Type

6727 2226 ، 021
تماس در تمام ایام هفته ارسال به شهرستان

تقویت آنتن موبایل جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100مگا هرتز) در کلیه ی نقاط دارای مشکل آنتن دهی تلفن همراه ، امری مهم و ضروری می باشد.
تقویت کننده آنتن موبایل شامل یک دستگاه تقویت کننده امواج ( mobile antenna booster ) و دو آنتن که یکی جهت دریافت و ارسال سیگنال به آنتن مخابراتی اصلی (BTS) و دیگری جهت پوشش دریافت و ارسال سیگنال از مخاطب در محوطه پوشش ، می باشد.
دستگاه تقویت سیگنال موبایل به طور همزمان سیگنال موبایل مخاطب را دریافت نموده پس از پردازش در قسمت signal procising و افزایش بهره (Gain) آن را توسط آنتن به گیرنده (Donor antenna) که در فضای باز نصب گردیده است به سرویس مرکزی مخابرات ارسال می نماید. به طور کلی این مسیر را Uplink و سیگنالی که اطلاعات مخاطب در محوطه پوشش در آن می باشد را Uplink signal می نامند.
سیستم تقویت آنتن موبایل شامل مسیر دیگری هم می باشد که سیگنال ارسال از طرف BTS system به سمت مخاطب می آید، که مسیر Downlink نام دارد.
تقویت موبایل که حوزه فوق تخصصی فعالیت شرکت ایران آنتن می باشد مربوط به افزایش سطح سیگنال در تمام محیط می باشد و شامل تمام اپراتور ها (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، اپراتور محلی IR70 ، شبکه محلی کیش و...) و همچنین همه سخت افزارها (گوشی SUMSUNG , IPHONE, … ...) می باشد.
تقویت آنتن موبایل خانگی (home booster) شامل یک آنتن GSM امنی (یا آنتن پشت پنجره ای) و یک آنتن کوچک جهت پخش در محیط می باشد. مزیت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها این است که آنتن خارجی در مکانی که مشکل آنتن ندادن گوشی وجود دارد قابل نصب می باشد.
همچنین شما می توانید جهت دانلود نرم افزارتقویت آنتن موبایل اندروید به iranten.net مراجعه کنید.
لیست قیمت تقویت کننده موبایل را که شامل انواع دستگاه ریپیتر و بوستر موبایل (تک باند ، دوباند و سه باند) ، انواع آنتن (دایرکشنال ، امنی) ، کابل ، کانکتور ، اسپلیتر ، کوپلر و تجهیزات جانبی تقویت کننده امواج موبایل می باشد را از لینک iranten.net دانلود نمایید.
شرکت بازرگانی ایران آنتن با دارا بودن بیش از 20 مدل دستگاه تقویت آنتن موبایل در فرکانس های متنوع و انجام مراحل تست تخصصی امکان بهرمندی از بالاترین کیفیت تماس و دیتا را با کمترین هزینه برای مشتریان خود فراهم می نماید.
قیمت دستگاه تقویت آنتن موبایل در اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری و ... و همچنین قیمت ریپیتر موبایل برای کارخانه های خارج شهر ، معادن ، نیروگاه ها و .... با توجه به شرایط زیر تعیین می گردد:
1- موقعیت جغرافیایی که شامل فاصله با دکل BTS و همچنین ارتفاع محلی که مشکل ضعف آنتن دارد نسبت به دکل مخابراتی می باشد.
2- نوع دکل مخابراتی که در محل نصب گردیده است (2G , 3G , 4G) و همچنین ظرفیت سیستم مخابراتی منطقه
3- متراژ محلی که زیر پوشش سیستم تقویت آنتن موبایل می باشد.
4- تعداد نفراتی قرار است از طریق دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل مکالمه نمایند ( Max و Min)
5- امکاناتی که تقویت کننده امواج تلفن همراه می تواند برای مجموعه مهیا سازد. (Voice ، internet ، data)
6-

تقویت آنتن موبایل در نقاط کور خارج شهرها در صورتی امکان پذیر می باشد که یک سیگنال حداقل از BTS در مجاورت محل تا فاصله 10 کیلومتر دریافت گردد.(-100dbm) یا به صورت تجربی در آن محوطه شبکه موبایل بر روی گوشی قابل مشاهده باشد. بنابراین در مکان هایی که شبکه تلفن همراه شناسایی نشود امکان افزایش آنتن دهی موبایل وجود ندارد. شما می توانید با نصب نرم افزارهایی که جهت اندازه گیری قدرت امواج در فرکانس موبایل طراحی و ساخته شده اند بر روی گوشی خود ، امکان مشاهده قدرت سیگنال بر حسب dBm را داشته باشید. برای سیستم عامل اندروید نرم افزارهای Opensignal ، Network info II به صورت رایگان قابل دسترسی می باشند. البته این نرم افزارها صرفاً جهت اندازه گیری و نمایش مشخصات شبکه موبایل طراحی شده اند و با برنامه تقویت آنتن موبایل که امکان افزایش سطح دریافت سیگنال گوشی را دارد متفاوت می باشد.
تقویت سیگنال موبایل در فرکانس GSM900 صرفاً با یک دستگاه تک فرکانس در باند 900 امکان پذیر می باشد. برای نقاطی که دکل مخابراتی 2G نصب شده است نیاز به استفاده از یک دستگاه دوباند که فرکانس GSM900 و GSM1800 را ساپورت می کند ، می باشد.
مراحل نصب یک تقویت کننده آنتن موبایل:
یکی از مهمترین نکات در راه اندازی یک سیستم تقویت موبایل ، نصب و تنظیم آنتن دهنده (donor antenna) که معمولاً در پشت بام و در مقابل دکل BTS نصب می شود ، می باشد. چرا که در صورتی که سطح سیگنال مناسبی توسط این آنتن دریافت نگردد ، با توجه به وجود تضعیف در مسیر تقویت امواج موبایل ، راندمان کارکرد سیستم به شدت کاهش می یابد. البته معمولاً در داخل شهرها همیشه سطح امواج دریافتی در فرکانس 900Mhz مناسب می باشد. با توجه به اینکه مشاهده میزان سیگنال دریافتی توسط آنتن نیاز به دستگاه تستر دارد، پیشنهاد می شود ابتدا آنتن را بر روی یک پایه که قابلیت چرخش داشته باشد نصب کنید و در جهت یک دکل مخابراتی تنظیم نماییم. در انتها می توانیم با تغییر جهت آنتن دهنده ،کیفیت مکالمه را به صورت تجربی در محل نصب آنتن داخلی تست کنیم.نکات مهم در نصب یک دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل:
1- فاصله آنتن donor با دستگاه تقویت آنتن حداقل می بایستی 20 متر باشد.
2- برای ارتباط بین آنتن های بیرونی (donor) و آنتن داخلی (service antenna) با دستگاه تقویت آنتن موبایل می بایستی از کابل کواکسیال درجه یک استفاده نمود. لازم به ذکر است در کلیه مراحل نصب و راه اندازی پروژه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل از کابل RG213 با کیفیت عالی استفاده می شود.
3- علاوه بر آنتن یاگی (yagi antenna) و آنتن لگاریتمی (log periodic antenna) ، می توان از انتن پنل (patch antenna) یا آنتن سهموی (parabolic antenna) به عنوان انتن donor استفاده نمود.
4-
برای نصب کامل و راه اندازی نوع خاص تقویت کننده آنتن موبایل خانگی (home booster) که توسط شرکت ایران آنتن ارائه می شود ، امکان قرار دادن آنتن تقویت موبایل بیرونی بدون قراردادن در پشت بام وجود دارد. (برای مواردی که امکان سیم کشی وجود ندارد)
158000 (0.45 )


محصولات دسته تقویت کننده آنتن موبایل
..48تقویت-کننده-آنتن-موبایل


تقویت کننده امواج تلفن همراه به عنوان یکی ازآسانترین راهها درجهت تقویت میزان آنتن دهی تلفن همراه در اماکنی که آنتن دهی موبایل ضعیف می باشد کاربرد دارد. بوستر ...
تقویت کننده آنتن موبایل
..

شرکت بازرگانی ایران آنتن عرضه کننده جدید ترین دستگاه های تقویت آنتن موبایل و مسدود کننده موبایل می باشد.
خدمات تقویت آنتن موبایل
..___...

دستگاه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل با دریافت سیگنال های ضعیف در فرکانس های مشخص با تقویت آن باند سبب افزایش سطح آنتن دهی در محیط می شود که این ...
تقویت آنتن موبایل - ایران
...

یکی از خدمات این گروه فروش و نصب سیستم های تقویت آنتن موبایل است که مورد استقبال بسیار زیادی هم قرار گرفته است. این دستگاه ها در انواع و توان های مختلف جهت ...
تقویت آنتن موبایل - -.
-.-تقویت-آنتن-موبایل.

شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان به شماره ثبت 412709 اولین مجموعه ای است، که اقدام به واردات و توزیع ونصب دستگاههای تقویت کننده انتن موبایل در مدل ها.
دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ...
.....-نرم-افزار-تقویت-آن...

همانطور که میدانید، دکل های آنتن دهی موبایل در نقاط مختلف شهر پراکنده هستند. معمولا گوشی ... داشته باشید. همچنین این نرم افزار باعث تقویت آنتن موبایل شما خواهد شد.
چگونه می توان یک تقویت کننده تلفن همراه انتخاب نمود
...

تقویت کننده های موبایل به دو گروه تقسیم می شوند. ... همراه را داریم کاملا بررسی و مشخص نموده مثلا اگر قصد تقویت میزان آنتن دهی تلفن همراه برای یک آپارتمان مسکونی ...
تقویت کننده آنتن موبایل
..

مشاوره تقویت آنتن موبایل در محل شما : 09122808066 - فروش و نصب انواع دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل.
تقویت کننده آنتن موبایل در اماکن - تقویت آنتن موبایل
.انواع-تقویت-کننده-تلفن-همراه-در-اماکن

تقويت كننده قوی مخصوص اماكن داخلي و خارجي،قدرت بالاي آنتن دهي در مناطق مختلف واقع در مراكز خريد، پاركينگ هاي سرپوشيده، پاركها، اتاق كنفرانس، رستورانها.
تقویت کننده موبایل - تلکام
...

تقویت کننده موبایل. در سطح كشور ما مکانهایی وجود دارند كه به جهت موقعيت جغرافيايي، امواج تلفن همراه در آنها با دشواری دريافت مي گردد و يا بعضي از مشتركين از آنتن ...
تقویت کننده انتن موبایل | 09382219259 قیمت تقویت کننده ...
..

12 2015 - تقویت انتن موبایل از طریق بر طرف کردن مشکلاتی مثل دریافت ناپایدار ، کیفیت صدای غیر واضح ، مشکلات برقراری ارتباط و حتی قطع تماس.
تقویت کننده آنتن موبایل - .
..تقويت...آنتن+موبايل

شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان به شماره ثبت 412709 اولین مجموعه ای است ، که اقدام به واردات و توزیع ونصب دستگاههای تقویت کننده انتن موبایل در مدل های ...
قیمت دستگاه تقویت آنتن موبایل - .
.....تقويت+آنتن+موبايل

دستگاههای تقویت کننده موبایل در رنج های مختلف - سیستم های مختل کننده موبایل ( ) - مبدل های موبایل به تلفن ثابت - انواع آنتن های باند 900 تا 1800 .
دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل - آنتن دهی در مناطق دور افتاده ...
..

رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در اماکن ، منازل و شرکتها توسط دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل.
توضیحات تقویت کننده موبایل - تلکام
..-.

توضیحات تقویت کننده موبایل. مشکلات عمده در آنتن دهی موبایل به سه دسته تقسیم می شوند : ضعف سيگنال (نقاط كور) : عدم وجود سيگنال موبايل يا ضعيف بودن آن.
نرم افزار تقویت انتن دهی گوشی های اندرویدی با ...
.....نرم-افزار-تقویت-انتن-دهی-...

نرم افزار تقویت انتن دهی گوشی های اندرویدی با 1.31 ... ارتباط گوشی خود را با نزدیکترین و مرتفع ترین برج سرویس دهنده موبایل برقرار کنید.
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل
--..

آنتن خارجی لگاریتمی. آنتن داخلی پنل. کابل 213. کانکتور -. 5156 2275 - 021. تقویت کننده تلفن همراه (تقویت موبایل). تقویت کننده تلفن همراه (تقویت ...
تقویت کننده آنتن موبایل وامواج تلفن همرا - یست قیمت تقویت ...
.....یست-قیمت-تقویت-کننده-مو...

تقویت کننده آنتن موبایل وامواج تلفن همرا - یست قیمت تقویت کننده موبایل - شرکت مخابراتی رداستارتل تقویت کننده آنتن موبایل.
قیمت تقویت کننده تلفن همراه - ...
---..7

29 2014 - شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران.
3 راه مفید برای افزایش آنتن دهی موبایل! - سیمرغ
..2384155167.

در اینجا سه راه مفید برای افزایش آنتن دهی موبایل بدون استفاده از تقویت کننده آنتن ذکر می کنیم.
نرم افزار تقویت آنتن دهی موبایل
.30.نرم-افزار-تقویت-آنتن-دهی-موبایل...

نرم افزار تقویت آنتن دهی موبایل . نرم افزار بسیار کم حجم و جالب که با استفاده از تکنولوژی پیچیده ای ارتباط گوشی شما را با ...
دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل - تقویت کننده امواج ...
..

18 2011 - دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل برای رفع مشکل آنتن دهی در اماکن و نقاط کور.
تقویت کننده آنتن: تقویت کننده امواج موبایل - رفع مشکل ...
..

دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل. ... راه حل استفاده از دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل است که با هزینه ای اندک از 395000 تومان انجام می شود. در مورد پروژه های ...
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل - پشتیبانی
.....315-فروش-دستگاه-تقویت-کن...

کار کرد دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل به گونه ای است که به طور مدارم توسط یک آنتن متصل به دستگاه به تجزیه و تحلیل سیگنال در محیط اطراف می پردازد و با ...
تقویت کردن آنتن دهی موبایل | سایر لوازم دیجیتال در تهران
-..-...-268780598

(آگهی در لوکوپوک: 30 دی 93) تقویت کننده تلفن همراه : 02144297497 - 09122808066 تقویت انتن موبایل برای مناطق خارج از دسترس دیگر لازم نیست به دلیل قطع و ...
تقویت کننده آنتن | مسدود کننده آنتن | شرکت بازرگانی ...
-.

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل وسیله ای که به صورت کاملا تخصصی جهت افزایش دادن آنتن موبایل در مناطقی که در نقاط کور قرار گرفته اند ساخته شده است .
تقویت موبایل: نصب و راه اندازی دستگاه تقویت کننده آنتن ...
..

دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایلدر خطوط ارتباطي آنتن موبایل لازم است كه جهت پرتوها براي رديابي مسير مطلوب هنگامي كه آنتن موبایل در حال حركت است ادامه يابد ...
لیست قیمت مسدود کننده موبایل . لیست قیمت تقویت کننده ...
0..-14.

مسدود کننده موبایل . مسدود کننده تلفن همراه . مسدود کننده آنتن موبایل . مسدود کننده آنتن تلفن همراه . مسدود کننده سیگنال موبایل . مسدود کننده سیگنال تلفن همراه ...
دستگاه تقویت آنتن موبایل
..

فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل ...
تقویت آنتن موبایل - شرکت پارس ارتباطات سیار
...

تقویت آنتن موبایل (داخل ساختمان و محیط های بسته) - مناسب ترین روش جهت ارتقاء کیفیت مکالمه و تقویت سیگنال شبکه تلفن همراه در مناطق کوهستانی و ...
تقويت کننده موبايل قيمت - تقویت کننده آنتن موبایل ...
--.244...680.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران.
تقویت سیگنال و آنتن دهی با 1.31 - اندروید
....-----...

25 2012 - تقویت سیگنال و آنتن دهی با 1.31 ... برج سرویس دهنده موبایل برقرار می کند و کمک می کند که در مکان های بسته، آنتن دهی بهتری ...
راهنمایی در مورد تقویت آنتن موبایل | انجمنهای تولز
.. › ... › برق و الکترونیک

19 2010 - 14 - ‎6
میتونید راهنماییم کنید که وسیله ای وجود داره واسه تقویت آنتن موبایل؟ کسی به این معضل برخورده؟ راهی برای برطرف کردن این مشکل هست؟ ممنون میشم ...
بدستگاه تقویت آنتن موبایل در منزل 22755156
-----..

29 2014 - خانه · راه کارهای مخابراتی · تقویت آنتن موبایل پوشش موبایل خانگی شرکت ایران دستگاه های تقویت کننده موبایل محیط های داخلی بوستر با ...
کسب و کار - وسايلي براي تقويت آنتن موبايل در نقاط كور
..39.974.

27 2014 - ضريب نفوذ موبايل آنقدر بالا رفته كه نياز به يك ارتباط ثابت و پايدار، تبديل به ضرورت شده است. براي اين ...
دانلود برنامه تقویت سیگنال و آنتن دهی گوشی برای آندروید
..دانلود-برنامه-تقویت-سیگنال...

5 2012 - دانلود برنامه تقویت سیگنال و آنتن دهی گوشی برای آندروید ... با نزدیکترین و مرتفع ترین برج سرویس دهنده موبایل برقرار کنید، این برنامه به شما ...
تقويت آنتن دهي موبايل بدون هيچ دستگاه يا برنامه اي - 30 ...
.30. › ... › مباحث عمومی موبایل

17 2005 - 10 - ‎8
و نتيجه اين شد كه در صورتي كه يا روي سيستم اتوماتيك باشه آنتن دهي دچار پرش ميشه يا بعضي وقتا موقع صحبت ...
دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل - تقویت آنتن موبایل - خدمات ...
. › لیست گروه ها › ارتباطات-

راه حل ايده آل و موثر براي تقويت آنتن موبايل در نقاط کور اگر به هر دليلي در خانه و يا محل کار خود با پوشش ضعيف آنتن موبايل مواجه هستيد و يا اگر به طور کلي آنتن ...
دستگاه تقويت كننده آنتن موبايل
.. › ... › خدمات موبايل › گوشي - لوازم جانبي

.. تلفن مشاوره جهت تقویت آنتن موبایل در محل شما : 09122808066 راه حل ایده آل و موثر برای تقویت کردن آنتن موبایل دستگاه-آنتن موبايل-افزايش دادن ...
تقویت کننده آنتن موبایل -
:..3 -
فروش و نصب انواع دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل برای آنتن دهی تلفن همراه در نقاط کور و خارج از دسترس به همراه 6 ماه گارنتی.
تقويت کننده آنتن موبايل - بازارها
.....10062581-تقويت-کننده-آنتن-مو...

فروش و نصب انواع دستگاه هاي تقويت کننده آنتن موبايل جهت نصب در نقاط ضعيف و کور مانند پارکينگ ها - فروشگاهها - مجتمع هاي تجاري - منازل مسکوني - برج هاي ...
فروش ویژه دستگاه تقویت آنتن موبایل - ایران نیدز
.....فروش-ویژه-دستگاه-تقویت-آن...

20 2013 - تقویت کننده ثابت تلفن همراه: - این دستگاه در مدل ها و وسعت پوشش مختلف می باشد و در ضعیف ترین شرایط آنتن دهی ، امواج تلفن همراه را دریافت و ...
تقویت آنتن موبایل | فروشگاه اینترنتی دیدنی
123..

تقویت آنتن موبایل، فروش ویژه دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل ساخت شرکت نوکیا () سازگار با سیستم مخابراتی ایران با ۶ ماه گارانتی تعویض ،این وسیله ...
تجهیزات مخابرات شرفی
..

تقویت موبایل: نصب و راه اندازی دستگاه تقویت کننده آنتن. محصولات ... دستگاه تقويت آنتن دهي موبايل تقويت آنتن موبايل همراه اول ، رايتل ، ايرانسل و .. رفع مشكل ...
تقویت آنتن دهی گوشی - راسخون
. › ... › ايمنی و آنتی ويروس

21 2012 - با استفاده از تکنولوژی پیچیده ، ارتباط گوشی خود را با نزدیکترین و مرتفع ترین برج سرویس دهنده موبایل برقرار کنید. این نرم افزار به شما کمک ...
تقویت کننده آنتن موبایل 300 متری - کد (120) - فروشگاه ...
...28

تنظیم خودکار توان خروجی برای جلوگیری از آ تشعشع امواج موبایل به انسان. بوستر یا تقویت کننده تلفن همراه دستگا هی است در جهت تقویت میزان آنتن دهی تلفن ...
راهکاری برای تقویت انتن موبایل - کلوب
.._135895_1394455

18 2011 - راهکاری برای تقویت انتن موبایل اطلاعات بیشتر : جایی که کار میکنم موبایل انتن نمیده البته 200 متر که برم بالای کوه انتن هست ولی پایین اصلا ...
تقویت کننده موبایل | فروشگاه اینترنتی دوربین مدار ...
..تقویت-کننده-موبایل-

24 2014 - توضیحات تقویت کننده موبایل مشکلات عمده در آنتن دهی موبایل به سه دسته تقسیم می شوند : ضعف سيگنال (نقاط كور) : عدم وجود سيگنال موبايل يا ...
چگونگی عملکرد سیستم های تقویت کننده آنتن موبایل ...
..-85876.

1 2012 - من چندین سوال به شرح ذیل راجع به نحوه عملکرد تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه دارم: -1 ويژگیهاي مشخص تقویت کننده تلفن همراه چيست ؟ -2 آیا با ...
تقویت کننده انتن موبایل در معدن: خبر
--..

دستگاه تقویت آنتن موبایل در نقاط کور ساختمان:این دستگاه در مدل ها و وسعت پوشش مختلف می باشد و در ضعیف ترین شرایط آنتن دهی ، امواج تلفن همراه را دریافت و کاملا ...
تقویت کننده موبایل - خانه
.173تقویت-کننده-موبایل

1 - ابتدا باید موقعیت ومتراژ محدوده ای را که در آن قصد تقویت سیگنال تلفن همراه را داریم کاملا بررسی و مشخص نموده مثلا اگر قصد تقویت میزان آنتن دهی تلفن همراه ...
آموزش نکاتی جهت افزایش آنتن دهی موبایل | کلوپ آموزش
.....آموزش-نکاتی-جهت-افزایش-آنتن-...

24 2013 - در اینجا سه راه مفید برای افزایش آنتن دهی موبایل بدون استفاده از تقویت کننده آنتن ذکر می کنیم. ۱ بیشتر اوقات وقتی موانع فیزیکی را از سر راه ...
تقویت کننده آنتن موبایل - پرداد
.._تقویت-کننده-آنتن-موبایل_53....

خدمات تقویت آنتن دهی موبایل: دستگاه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل با دریافت سیگنال های ضعیف در فرکانس های مشخص باتقویت آن باند سبب افزایش سطح آنتن ...
توليد دستگاه بومى تقويت‌ كننده آنتن موبايل توسط فن‌ ...
.. › صفحه نخست › اخبار › مركز رشد شريف

31 2014 - شركت نورا موج شريف بعنوان يكى از شركت‌هاى مستقر در مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف موفق به توليد دستگاه بهبود پوشش شبكه موبايل شد.
تقویت کننده انتن موبایل در معدن | سایت تفریحی و سرگرمی
..

دستگاه تقویت آنتن موبایل در نقاط کور ساختمان:این دستگاه در مدل ها و وسعت پوشش مختلف می باشد و در ضعیف ترین شرایط آنتن دهی ، امواج تلفن همراه را دریافت و کاملا ...
دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل - تبلیغات اینترنتی
.. › ... › گوشی - لوازم جانبی

.. تلفن مشاوره جهت تقویت آنتن موبایل در محل شما : 09122808066 راه حل ایده آل و موثر برای تقویت کردن آنتن موبایل دستگاه-آنتن موبایل-افزایش دادن ...
تقویت آنتن موبایل - صفحه اول
...

تقویت آنتن موبایل. در سطح كشور ما مکانهایی وجود دارند كه به جهت موقعيت جغرافيايي، امواج تلفن همراه در آنها با دشواری دريافت مي گردد و يا مشتركين از آنتن دهي ضعيف ...
دستگاه تقویت انتن موبایل در نقاط کور - هفت گردون
.7. › لوازم › نصب آنتن

دستگاه تقویت انتن دهی تقویت کننده انتن موبایل به شعاع 100 متر اگر انتن دهی گوشی موبایل در خانه و یا محل کارتان در حد صفر است با ما تماس بگیرید با نصب ...
تقویت کننده انتن موبایل 22755156
--..

7 2014 - عرضه کننده برترین برندهای دستگاه تقویت کننده انتن موبایل و مسدود کننده انتن موبایل و جی پی اس و دستگاهی برای قوی کردن آنتن دهی موبایل در ...
تقویت آنتن موبایل ارزان
--..

فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل. شرکت بازرگانی ایران آنتن. ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی. کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: ۷۲۷ ۶۶ ۲۲۲ - ۰۲۱.
دستگاه تقویت سیگنال موبایل - دستگاه تقویت آنتن موبایل ...
..2

23 2014 - فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل. شرکت بازرگانی ایران آنتن. ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی. کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند:.
تقویت کننده آنتن تلفن همراه - تقویت آنتن موبایل در مشهد ...
....تقویت-کننده-آنتن-تلفن-همراه-تق...

فروش و نصب تقویت کننده آنتن تلفن همراه در مشهد دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل درمشهد نصب دستگاه تقویت آنتن موبایل جهت نقاط کور و فاقد پوشش وجود نقاط ...
آنتن دهي موبايل خود را اينگونه افزايش دهيد - کانون فرهنگی آموزش
..17167

19 2013 - در اينجا سه راه مفيد براي افزايش آنتن دهي موبايل بدون استفاده از تقويت کننده آنتن ذکر مي کنيم. ۱. بيشتر اوقات وقتي موانع فيزيکي را از سر راه ...
تقویت آنتن موبایل خانگی 22734901
..1

فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل. شرکت مخابراتی فراموج ساها. ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی. کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5156 2275 - 021.
تقويت و مسدود آنتن موبايل ارزان 77944944 ...
-..-4955.

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل:این دستگاه در محل هایی که امواج فرستنده زمینی موبایل ضعیف است ، مانند کارخانه ها ، ویلاها خارج از شهر ، پارکینگها ، تونل ها ...
تقویت کننده انتن موبایل در معدن وبلاگدهی ...
--..

دستگاه تقویت آنتن موبایل در نقاط کور ساختمان:این دستگاه در مدل ها و وسعت پوشش مختلف می باشد و در ضعیف ترین شرایط آنتن دهی ، امواج تلفن همراه را دریافت و کاملا ...
تقویت آنتن موبایل
..

پیمانکار انحصاری طرحهای (تقویت کننده آنتن موبایل و تکرار کننده آنتن موبایل) گروه مخابراتی ساها سل و راه اندازی پوشش سراسری موبایل در خطوط مترو
ساخت دستگاهی برای آنت دهی موبایل؟ آیا ممکنه؟ [آرشیو] - سایت علمی ...
..-21853.

16 2007 - 18 - ‎12
ما توی خونمون نمی دونم بخاطر چه دلیلی مدتیه با کمبود آنتن موبایل مواجه شدیم و ... که توی خونه نصب بشه و آنتن دهی رو ببره بالا و آنتن رو تقویت کنه؟
دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل - آنتن دهی در مناطق دور افتاده ...
..

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل تقویت کننده تلفن همراه تقویت کننده موبایل بهبود شبکه موبایل بوستر تلفن همراه امواج تلفن همراه برقراری ارتباط دستگاه ...
دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل و پوشش دهی آنتن موبايل در ...
..5

تقویت کننده انتن موبایل در معدن&تقویت کننده انتن موبایل&در خانه&. ... تقويت و مسدود آنتن موبايل، ارزان تقویت کننده آنتن تلفن همراه 77944944. تلفن همراه ...
خدمات تقویت آنتن موبایل - آگهی24 - آگهی رایگان
24. › ارتباط › خدمات مخابراتی

دستگاه هاي تقويت كننده آنتن دهي موبايل با دريافت سيگنال هاي ضعيف در فركانس هاي مشخص با تقويت آن باند سبب افزايش سطح آنتن دهي در محيط مي شود كه اين پروسه ...
دکل آنتن های موبایل و عواقب آن - تبیان
...130978

19 2010 - افزايش چشمگير مشترکان تلفن همراه در سالهاي اخير، افزايش تعداد ايستگاههاي آنتن موبايل در مناطق مسکوني را به امري اجتناب ناپذير و اجباري ...
تقویت آنتن موبایل و - آلبوم تصاویر مربوط به مطالب - گالری ...
..1

سيستم تقويت کننده امواج موبايل تقويت آنتن موبايل در يک منطقه نصب سيستم هاي پوشش موبايل در ساختمان تقويت کننده امواج تلفن همراه آيا دلايل ضعف پوشش ...
اين برنامه گوشي شما را تقويت مي كند + دانلود
.....اين-برنامه--گوشي-شما-را-تقويت-م...

18 2013 - اين برنامه گوشي شما را تقويت مي كند + دانلود. تمامی مانع ... (مودمی که وای فای داره،بالاش یه آنتن کوچیک داره). ناشناس. | ...
اندرویدینا | دانلود 2.18 برنامه تقویت ...
. › برنامه اندروید › ابزارها

دانلود 2.18 بهترین ابزار جهت تقویت سیگنال ارتباطی. ... در حالت پیشفرض اطلاعات سلولار ( همان آنتن موبایل ) نمایش داده می شود که با فشردن دکمه ...
نرم افزار میزان آنتن و تقویت آنتن 91 1.0.11 برای ...
..2010...-91-1011-60-...

برنامه 91 علاوه بر نمایش مشخصات شبکه میزان آنتن و باطری را توسط ... و یا مفقود شده، مراقبت از فرزندان و حضور در کنار سالخوردگان با موبایل یاب ! ... نرم افزار میزان آنتن و تقویت آنتن 91 1.0.11 برای نوکیا سری 60 ورژن 3و5.
برنامه براي تقويت آنتن دهي موبايل - موبایلستان
...47646

برنامه براي تقويت آنتن دهي موبايل كه واقعآ من فكر ميكنم كه خوب باشه حالا من هرچي چرخيدم پيدا نكردم اين نرم افزار رو حالا اگه تكراري بود ديگه ببخشيد ...
تقويت كننده موبايل مدل 900 ،تقویت آنتن دهی ایرانسل و همراه اول
...19

تقويت كننده موبايل مدل 900 كد (113) قیمت: 390000 تومان - این دستگاه در مدل ها و وسعت پوشش مختلف می باشد و در ضعیف ترین شرایط آنتن دهی ، امواج تلفن همراه را ...
تقویت کننده آنتن موبایل - فروشگاه نایاب مارکت
.....تقویت-کننده-آنتن-موبای...

آنتن هوایی تقویت کننده موبایل. پوشش بین2 تا 300 متر مربع. تقویت کننده آنتن موبایل. آنتن موبایل 300 متری. قیمت قبل : تومان. قیمت امروز : 175000 تومان ...
دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل توسط دانشگاه صنعتي ...
....دستگاه+تقويت+کننده+آنتن+موبايل+توس...

4 2015 - يکي از واحدهاي مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتي شريف، موفق به توليد دستگاه بهبود پوشش شبکه موبايل شد.
نرم افزار تقویت آنتن دهی موبایل 227551
----..

29 2014 - دستگاه تقویت آنتن موبایل دیگر صدایتان قطع و وصل این دستگاه اورجینال و ساخت شرکت معروف نوکیا آلمان بوده و کاملا منطبق و سازگار با سیستم ...
دانلود نرم افزار قدرتمند تقویت آنتن دهی – آندروید
.دانلود-نرم-افزار-قدرتمند-تقویت-آنت...

21 2012 - دانلود نرم افزار افزایش آنتن گوشی موبایل اندروید دانلود رایگان برنامه تقویت آنتن دهی گوشی تلفن همراه نحوه افزایش آنتن گوشی ...
ده روش برای تقویت آنتن دهی وای‌فای خانگی شما | فارنت
.139105...10------...

توجه داشته باشید بهتر است آنتن یا آنتن‌های مودمتان را به صورت عمودی تنظیم کنید. .... دوم باید به تنظیمات و شبکه موبایل خود بروید و در قسمت نت ورک گزینه وای فای ...
مسدود كننده موبایل و امواج تلفن همراه - تقویت کننده آنتن موبایل
....مسدود%20كننده%20موبایل%20و%20اموا...

مسدود كننده موبایل و امواج تلفن همراه - تقویت کننده آنتن موبایلدستگاه تقویت سیگنال موبایل+قیمت - تقويت آنتن موبايل - تقویت همراه اول در یک منطقه - دستگاه ...
دانلود - نرم افزار موبایل تقویت کننده امواج ...
30. › ... › ابزارهای کاربردی › ابزار فنی

: 4 - ‎29400
26 2012 - نرم افزار از الگوریتم های پیچیده ای برای پیدا کردن قوی ترین و نزدیکترین برج مخابراتی استفاده می کند تا همیشه ارتباطی ...
دستگاه تقویت آنتن موبایل [آرشیو] -
.. › ... › سامانه‌های مخابراتی

9 2006 - 30 - ‎16
سلام دوستان عزیز چند وقت پیش در ماهواره در مورد دستگاهی به نام تبلیغ می کرد که انتن را در یک منطقه تقویت میکرد من برای کارخانه که خارج ...
ادیسون - سرطان زایی آنتن های تلفن همراه
..-9.

يك دسته بررسي هايي است كه بر روي پايگاه هاي آنتن موبايل انجام شده است و بخش ... وي مي گويد: تاكنون گزارشي در خصوص عوارض سوء آنتن هاي تقويت موبايل گزارش ...
افزایش قدرت آنتن دهی موبایل ...
---..7

28 2014 - شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران.
ساخت مدار تقویت انتن موبایل ...
---..4

6 2014 - شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران.
تقویت کننده آنتن موبایل و امواج همراه اول - خانه
.....تقویت-کننده-آنتن-موبایل-و...

شرکت مخابراتی رداستارتل تلفن دفتر تهران 77934830 09393074041 ما با تجربه ای چند ساله و بهرمندی از تکنسین های کارآزموده و استفاده از خوش نام ...
ترفندهایی برای تقویت سیگنال‌های وای‌فای - زومیت
.....5269-تقویت-سیگنال-وای-ف...

ترفندهایی برای تقویت سیگنال‌های وای‌فای. ... دوم تقویت آنتن که در آنتن های جهتی باریک ولی قوی میشه و در آنتن های ... به خاطر همینه که دکل های موبایل یا.
تقویت کننده آنتن موبایل - فراگستر پرتو مهر
..%20.

همه چيز درباره سيستم های تقویت کننده آنتن موبایل. در سطح كشور ما مکانهایی وجود دارند كه به جهت موقعيت جغرافيايي، امواج تلفن همراه در آنها با دشواری دريافت مي گردد و ...
تقویت کننده های موبایل در ماشین و آسانسور به بازار ایران می آید
..._1247

4 2007 - تقویت کننده های موبایل در ماشین و آسانسور به بازار ایران می آید ... تقویت کننده های موبایل با توان های متغیر می توانند آنتن دهی موبایل را در محیط های ...
مشخصات شبکه ، میزان آنتن و تقویت آنتن 91 1.0.11
.._91_1011

بازی موبایل نرم افزار موبایل بازی موبایل تم موبایل آهنگ موبایل ... این برنامه به تقویت آنتن هم معروف شده ، کارش اینه که تو حالت هر چند ثانیه برای شبکه ...
مسدود كننده موبایل و امواج تلفن همراه - تقویت کننده آنتن موبایل ...
116..-7. -
شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. با نام تجاری ایران آنتن. . مجری و مشاور تخصصی پروژههای تقویت آنتندهی موبایل. مشاوره و اجرا - تأمین قطعات ...
افزایش آنتن دهی - سایت موبایل اسکای
.افزایش-آنتن-دهی

نرم افزار جز بهترین نرم افزارهای تقویت سیگنال و افزایش آنتن دهی گوشی می باشد ! این نرم افزار می تواند سینگال های ضعیف دریافتی ...
شرکت بازرگانی تقویت آنتن - تقويت آنتن موبايل
......تقويت-آنتن-موباي... -
شرکت بازرگانی تقویت آنتن - تقویت آنتن دهی موبایل (اجرا و مشاوره)
دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل - فروش دستگاه تقویت ...
.....79-دستگاه-های-تقو...

در خطوط ارتباطي آنتن موبایل لازم است كه جهت پرتوها براي رديابي مسير مطلوب هنگامي كه آنتن موبایل در حال حركت است ادامه يابد براي چنين منظوري آنتن موبایل شامل يك ...
خدمات تقویت آنتن دهی موبایل
..

خدمات انسداد امواج: یکی دیگر از خدمات شرکت 5 ستاره نورانی ( آنتن) ، انسداد امواج در اماکن مورد نظر از جمله مساجد، سینماها ، مناطق ممنوع تماس و ... می باشد که ...
دستگاه تقویت آنتن موبایل ارزان - ایفروش
..1788864


دستگاه تقویت کننده آنتن موبایلدستگاه تقویت آنتن موبایل ارزانبازرگانی ایران آنتن ..تقویت کننده تلفن همراه (تقویتتقویت آنتن ...

1 2 3 4 5 6 7
-
-


2 158000 (0.44 )


راهکار مناسب جهت تقویت آنتن موبایل - آگهی رایگان - تبلیغات
.راهکار-مناسب-جهت-تقویت-آنتن-موبایل


27 2015 - راهنمایی های لازم جهت تقویت آنتن موبایل ( آنتن). هدف از تقویت آنتن موبایل گرفتن سیگنال و امواجی که معمولا” در محیط بیرون خانه ، اداره ...
موضوع: برای افزایش انتن دهی چه راههایی میشناسید؟ - موبایل
.-..91429

12 2010 - اونایی که سونی اریکسون دارن حتما امتحان کنند خصوصا 970 حدود 10روز پیش تو شهر ما قطع شد با هر جا هم تماس گرفتم فایده نداشت:: تا ...
دستگاه تقويت انتن دهي موبايل 22755156
---..

تقويت آنتن موبايل | در مناطق خارج از شهر شامل : روستاها – سدها – تونلها – معادن – مناطق تكرار سيگنال موبايل توسط آنتن داخلي در مناطقي كه پوشش آنتن دهي در آنجا.
دستگاه تقویت کننده انتن موبایل - یک بات
.2.68642_دستگاه_تقویت_کننده_انتن_...

تقویت کننده موبایل و موبایل پلی استیشن دوربین. کلمات کلیدی مرتبط با این محصول تقویت کننده موبایل تقویت آنتن موبایل تقویت کننده.
تقویت موبایل و سیگنال آنتن دهی ارزانترین - پیام روز
...8266

شرکت تجاري مخابرتي رداستارتل پيشرو در عرصه تقويت کننده آنتن دهي امواج موبال و از ميان بردن مشکلات تماس با تلفن همراه در سراسر ايران عزيزمان و قيمت مناسب و ...
آنتن های تلفن همراه، مضر یا بی ضرر؟ - عصر ایران
.. › صفحه نخست › سیاسی

افزایش چشمگیر مشترکان تلفن همراه در سال های اخیر، افزایش شمار ایستگاه های آنتن موبایل در مناطق مسکونی را به امری اجتناب ناپذیر و اجباری تبدیل کرده است؛ اما این ...
آموزشی: تقویت کننده های آنتن موبایل
..49479

9 2014 - 4 - ‎1
تقویت کنندههای موبایل گرد آوری شفیعی- تقویت کننده های موبایل به دو گروه تقسیم می شوند. تکرار کننده های امو.
تقویت آنتن دهی موبایل اندروید - ...
---..7

28 2014 - شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران.
برنامه ای برای تقویت آنتن دهی گوشی های اندرویدی » اخبار ...
........191-برنامه-ای-برای-تق...

1 2013 - یک برنامه ی فوق العاده جهت نمایش دکل های مخابراتی و مودم های - اطراف شما بر روی نقشه و انتخواب قویترین دکل برای بالا بردن سطح آنتن دهی سولار ...
چگونه آنتن دهی موبایل خود را افزایش دهیم؟ - آفتاب
.....چگونه-آنتن-دهی-موبایل-خود-را-اف...

16 2013 - در اینجا سه راه مفید برای افزایش آنتن دهی موبایل بدون استفاده از تقویت کننده آنتن ذکر می کنیم. ۱. بیشتر اوقات وقتی موانع فیزیکی را از سر راه ...
چگونه آنتن دهی موبایل خود را افزایش دهیم؟ - توسعه روستایی و ...
...569

ايران آبادي -29111391-در این جا سه راه مفید برای افزایش آنتن دهی موبایل بدون استفاده از تقویت کننده آنتن ذکر می کنیم. 1- بیش تر اوقات وقتی موانع فیزیکی را از ...
تقویت آنتن دهی موبایل سامسونگ
---..8

28 2014 - شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران.
تقویت کننده آنتن موبایل
..-169607.

تقویت کننده آنتن موبایل. مبلغ : وابسته به روش خرید شماست : روش پستی(پرداخت در محل) 395000 تومان روش نقدی(واریز به حساب) 395000 تومان تخفيف خريد نقدي: ...
بزگترین و بهترین در تقویت موبایل * آنتن دهی ارزان و مشاوره ...
..1.

1 2013 - خوشنامترین در عرصه تقویت موبایل و افزایش سیگنال تلفن همراه با کمترین قیمت و ... مجری و مشاور تخصصی پروژههای تقویت آنتن دهی موبایل.
تقویت کننده آنتن موبایل و امواج همراه اول
.-.16343777811961. -
آیا میدانید چرا موبایل شما آنتن کامل می دهد ولی صدا قطع و وصل و یا کاملا قطع می گردد کلیه مشکلات آنتن موبایل با توان مهندسی به صورت تضمینی در ساختمان شما حل ...
افزایش قدرت آنتن دهی موبایل - تکنولوژی
24.افزایش-قدرت-آنتن-دهی-موبایل-2654

افزایش قدرت آنتن دهی موبایل - مشاهده برچسبها. افزایش قدرت آنتن دهی موبایل راه‌های تقویت قدرت آنتن در مودم‌های . بسیاری از کاربران سرویس برای استفاده ...
[] () ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻛﻨﻨﺪه اﻣﻮاج ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮاه
.....تقویت%20کننده%20امواج...

ﻤﻜﺎﻟﻤﻪ ﻣﻲ ﻛﺎﻫﺪ . ﺑﻮﺳﺘﺮ اﻣﻮاج ﺗﻠﻔﻦ ﻫﻤﺮاه ﻣﻮﺟﻮد در ﻣﺤﻴﻂ ﺑﻴﺮون را ﮔﺮﻓﺘﻪ و ﭘﺲ از ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻛﺮدن در ﻣﺤﻴﻂ داﺧﻞ. ﭘﺨﺶ ﻣﻲ. ﻧﻤﺎﻳﺪ . ﺑﻮﺳﺘﺮ ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻛﺎر ﻣﻲ ﻛﻨﺪ؟ ﺑﻮﺳﺘﺮ اﻣﻮاج ﻣﻮﺑﺎﻳﻞ. ﻣﻮﺟﻮد در ﻣﺤﻴﻂ ﺧﺎرج را ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از آﻧﺘﻦ.
تقویت کننده موبایل - فیس نما
.....موبايل...تقویت-کننده-موبای...

تگ ها : تقویت کننده موبایل آنتن دستگاه گوشی همراه اول ایرانسل رایتل کردن علت ندادن مشکل دهی تلفن اعتبار این آگهی پایان ...
تقویت کننده و مسدود کننده موبایل -
.تقویت-کننده-و-مسدود-کننده-موبایل

سیستم تقویت کننده و مسدود کننده امواج موبایل الف) تقویت کننده ها : این سیستم تقويت كننده بسيار قوی امواج تلفن همراه است كه در تمامي مكانهايی كه آنتن دهي تلفن ...
تقويت امواج موبايل- - وب سایت
..___.

تقویت کننده موبایل. در سطح كشور ما مکانهایی وجود دارند كه به جهت موقعيت جغرافيايي، امواج تلفن همراه در آنها با دشواری دريافت مي گردد و يا بعضي از مشتركين از آنتن ...
تقويت کننده و مسدود کننده آنتن موبايل | - .
...1510

شرکت بازرگاني ايران آنتن. سيستم تقويت کننده امواج موبايل فروش ويژه انواع مسدود کننده موبايل اگر کيفيت و هزينه براي شما مهم است؟ بدون واسطه قيمت ...
آنتن های تلفن همراه، مضر یا بی ضرر؟ - سایت خبری تحلیلی ...
.. › اجتماعی › داخلی

15 2011 - سرویس اجتماعی ـ افزایش چشمگیر مشترکان تلفن همراه در سال های اخیر، افزایش شمار ایستگاه های آنتن موبایل در مناطق مسکونی را به امری اجتناب ...
شهر ترفند - ترفندهای موبایل
-..1

1 2015 - شهر ترفند - ترفندهای موبایل - در شهر ترفند با ترفندهای موبایل و ترفندهای کامپیوتر آشنا شوید. - شهر ترفند.
تقویت کننده آنتن تلفن همراه در مشهد – تقویت کننده آنتن موبا...
..11292517.

دستگاه تقویت کننده موبایل تقویت کننده آنتن موبایل در مشهد فروش تقویت کننده تلفن همراه ، جهت مراکز صنعتی ، کارخانجات ، هتلها ، بیمارستانها و ساختمانهای ...
برنامه تقویت انتن موبایل اندروید ...
----.....6

شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران. مشاوره و کارشناسی ...
فروش دستگاه تقویت آنتن موبایل در اصفهان ...
-----....

30 2014 - شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران.
افزایش قدرت آنتن موبایل - صفحه نخست
..افزایش-قدرت-آنتن-موبایل

این مودم ها که بعضا قوی هم نیستند، ممکن است برخی اوقات کاربران را در آنتن دهی و سرعت کلافه کنند. برای تقویت آنتن دهی وای فای مودم، به طور مختصر در این مطلب پنج ...
يك آنتن كوچك براي تقويت شبكه هاي بي سيم و موبايل
........

يك آنتن كوچك براي تقويت شبكه هاي بي سيم و موبايل شركت اريكسون اعلام كرده كه بزودي دستگاه كوچكي را روانه بازار مي كند كه مشكل آنتن ندادن را براي شما حل خواهد كرد.
راه‌های تقویت قدرت آنتن در مودم‌های | پایگاه اطلاع رسانی فن ...
.....راه‌های-تقویت-قدرت-آنتن-در-مودم‌های-...

25 2014 - برای تقویت آنتن‌دهی وای فای مودم، به‌طور مختصر در این مطلب پنج راهکار را ... توجه داشته باشید بهتر است آنتن یا آنتن های مودمتان را به صورت عمودی تنظیم کنید. ... 20140212 -- افزايش فوق‌انفجاری ترافيک داده‌های موبايل تا سال 2018 ...
خدمات مخابراتي - تقویت آنتن موبایل
-...733

تقویت آنتن موبایل و مسدود کننده امواج ------- رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه و افزایش محدوده پوشش شبکه موبایل در کلیه محیط ها بصورت و با رعایت ...
خدمات تقويت آنتن دهي موبايل - هفت رنگ - 3
7.-3-204827

خدمات تقويت آنتن دهي موبايل. دستگاه هاي تقويت کننده آنتن دهي موبايل با دريافت سيگنال هاي ضعيف در فرکانس هاي مشخص با تقويت آن باند سبب افزايش سطح آنتن ...
دانلود بازی و نرم افزار موبایل - نرم افزار میزان آنتن و تقویت ...
..-805.

دانلود بازی و نرم افزار موبایل - نرم افزار میزان آنتن و تقویت آنتن 91 1.0.11 برای نوکیا سری 60 ورژن 3و5 - ----- ...
تلفن همراه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
..تلفن_همراه


امواج موجود در فضا توسط آنتن موبایل دریافت شده و وارد قطعه‌ای به نام آنتن ... برای تقویت سیگنال‌های دریافتی بعد از از یک تقویت کننده به نام ...
دانلود برنامه تقویت آنتن موبایل - ایرانی آگهی
.-10960.

دانلود برنامه تقویت آنتن موبایل - تقویت کننده آنتن موبایل تقویت کننده آنتن تقویت آنتن تقویت آنتن موبایل آنتن دهی آنتن موبایل آنتن دهی موبایل امواج موبایل ...
1.31 دانلود نرم افزار تقویت کننده ...
. › نرم افزار اندروید › ابزارها

برچسب ها: برنامه تقویت امواج شبکه برای اندروید دانلود ... 4.2.053.9 دانلود دوربین مخفی موبایل ...
تأثیرات نصب آنتنهای تقویت کننده تلفن همراه بر سلامتی ...
..59

12 2010 - تأثیرات نصب آنتنهای تقویت کننده تلفن همراه بر سلامتی ... آنتن نصب شده مربوط به تلفنهای همراه ایرانسل در شهررانکوه. تشعشعات ...
ساخت دستگاه تقویت آنتن موبایل ...
---.....

30 2014 - شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران.
توییکی بی نظیر برای افزایش قدرت آنتن دهی در آیفون
. › سیدیا › توییک

19 2014 - قصد داریم در این مطلب از سای توییکز شما کاربران عزیز را با توییکی کارآمد و فوق العاده آشنا کنیم که به کمک آن می توانید قدرت آنتن دهی آیفون خود ...
تقویت کننده آنتن موبایل مشهد - ...
---.....تقوی...

شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل. بیش از 2000 پروژه انجام شده در سراسر ایران. مشاوره و کارشناسی ...
نرم افزار میزان آنتن و تقویت آنتن 91 1.0.11 برای ...
.....نرم-افزار-میزان-آنتن-و-تقویت...

برنامه موبایلبرنامه جدید موبایلدانلود برنامه موبایلدانلود برنامه جدید موبایلمستر دانلودنرم افزار موبایلدانلود نرم افزار موبایلبرنامه نوکیابرنامه جدی.
ترفند موبايل
-..

11 2014 - ترفند موبايل - ... 3 راه مفید برای افزایش آنتن دهی موبایل! ... در اینجا سه راه مفید برای افزایش آنتن دهی موبایل بدون استفاده از تقویت کننده آنتن ذکر ...
انواع تقویت کننده امواج موبایل - شرکت پیام پژواک ماندگار
.1389-10-29-11-46-45.

، يك تقويت كننده بسيار قوی امواج تلفن همراه است كه در تمامي مكانهايی كه آنتن دهي تلفن همراه ضعيف باشد، كاركرد بسيار دقيق و چاره سازی دارد و قادر ...
تقویت کننده و مسدود کننده آنتن موبایل - کیش تبلیغ
....تقویت_کننده_و_مسدود_کننده_آنتن...

5 2014 - شرکت بازرگانی ایران آنتن. سیستم تقویت کننده امواج موبایل فروش ویژه انواع مسدود کننده موبایل اگر کیفیت و هزینه برای شما مهم است؟
تقويت سيگنال و آنتن دهي آندرويد با 1.31 - پی ...
30..38304

7 2012 - 1
تقويت سيگنال و آنتن دهي آندرويد با 1.31 نرم ... خود را با نزديکترين و مرتفع ترين برج سرويس دهنده موبايل برقرار کنيد.
افزایش قدرت آنتن دهی آیفون با
.-....افزایش-قدرت-آنتن-دهی-آیفون-با...

29 2012 - به کمک ضعف آنتن خود را در محل فعلی برطرف کنید و حداکثر دریافت کنندگی سیگنال ها را داشته باشید. افزایش کیفیت تماس ها در ...
مزيت‌هاي نصب آنتن تقويت كننده امواج موبايل؛ معضل آسايشگاه ...
......


22 2010 - خبرگزاري فارس: يكي از جانبازان آسايشگاه امام خميني (ره) گفت: با نصب آنتن تقويت كننده امواج موبايل مخابرات موظف شده است كه ماهيانه يك‌ميليون ...
تقویت کننده آنتن موبایل - -.
-.77119--

در شرکت رداستار متخصصان در رفع مشکلات در برقراری ارتباط از طریق تلفن همراه در خدمت هموطنان عزیز می باشند. تقویت کننده آنتن موبایل در محیط های باز برای ...
تقویت کننده انتن موبایل 22755156
--..

تقویت آنتن موبایل و رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه بصورت کاملا تضمینی با گارانتی - اولین ارائه کننده طرح های استفاده از رپیتر (تقویت کننده و تکرار کننده.
تقویت آنتن موبایل جهت نقاط کور و ضعیف - نیازمندیهای لونو ...
.0_.......

فروش ویژه دستگاه تقویت آنتن موبایل: همراه اول ، رایتل و... 09125060306 ، 44202568 ، ساخت شرکت نوکیا () ، مناسب برای مکان های کور بدون آنتن دهی و ضعف آ ...
مرکز توزیع تجهیزات مخابرات - فروش ویژه دستگاه تقویت ...
.....مرکز%20توزیع%20تجهیزات%...

مرکز توزیع تجهیزات مخابرات ، فروش ویژه دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل ساخت شرکت نوکیا شبکه کامپیوتری.
تقویت

ارسال آگهی: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴ و ۱۰ دقیقه
Poorya Mardani
تلفن : 22915491
قيمت کالا : 7,900,000 ریال


مشخصات آگهی

نام:Poorya Mardani
تلفن: 22915491
فکس: 22915491
ایمیل: boostantenna@gmail.com
انقضا:۳۰ دي ۱۴۱۶ ساعت ۳ و ۱۴ دقیقه
منطقه:تهران
موقعیت:تهران
آدرس:

بازدید:

1320 بار
تگ ها :
نیازمندیهای نصب آنتن صفحه اصلی درج آگهی رایگان درج آگهی ویژه تعرفه ها قوانین لیست سایتها املاک و خدمات ساختمانی ماشین آلات ساختمانی اجرای سقف وسقف کاذب ایزولاسیون و آسفالت پیمانکاری ساختمان خرید،فروش،رهن و اجاره آپارتمان وخانه اتاق و پانسیون ویلا باغ و باغچه املاک کشاورز
ندا - پایگاه خبری | Neda News Agency دوشنبه،4 اسفند،1393 / Feb-23-2015 جستجو صفحه اصلی شهرستان نور استان سیاسی اقتصادی فرهنگی ورزشی اجتماعی بسته ویژه دانش و فناوری آرشیو درباره ما پیوندها   بين الملل - فلسطینی هایی که با پرچم داعش تشییع شدند +عکس فرهنگي - آیا زن ایرانی از این مانکن ها ت
جیم - آنتن www.jeem.ir جمعه 19 دی 1393 جادوی کاغذی قاب جادویی جزرومــــد پنجــــــره جــــزیره جارچــــی جورواجـــیم محـــــرمانه پــــایان نامه آنتـــــــــــن جام و جنجال جیم درشهر خواندنی و دیدنی فتوگالری کمیک استریپ صــــفحه 15 جا کتــــابی جــــیم سین صفحه اصلی آنتن ب
خداحافظی برنامه سمت خدا با تلویزیون!؟/برکناری تهیه کننده از تبعات قرائت نامه روی آنتن بود | فرهنگ نی امروز : يكشنبه 25 خرداد 1393 / ساعت : 15:53:03 فهرست صفحه نخست عناوین کل اخبار سیاسی امام و رهبری امنیتی و دفاعی فرهنگی آیین و اندیشه فرهنگ مقاومت فرهنگ و هنر بین‌الملل بیداری اسلامی سیاست خارجی هسته ای ورزشی ورزش ایران ورزش جهان خواندنی‌ها آموزش علم
آنتن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد آنتن از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد پرش به: ناوبری، جستجو برای دیگر کاربردها، آنتن (ابهام‌زدایی) را ببینید. آنتن یک تلویزیون که تنها قادر به دریافت امواج می‌باشد آنتن یک قطعه مخابراتی است که کار آن تبدیل سیگنالهای الکتریکی به امواج الکترومغناطیسی در حا
شرکت های آنتن مرکزی - فروش سیستم آنتن مرکزی ثبت نام | ورود به پنل کاربری /> /> دکوراسیون داخلی منزل تجهیزات آشپزخانه کاشی و سرامیک بتن و فراورده های بتنی سنگ های ساختمانی مصالح ساختمانی دیوارپوش ها کفپوش ها درب پنجره عایق ها برقی، روشنایی و ایمنی شیشه ساختمان نمای ساختمان تأسیسات مکانیکی سازه
نماز اول وقت روی آنتن مناظره/عکس - پایگاه خبری تحلیلی فردا | Farda News آرشیو | نظر سنجی | نسخه موبایل | به‌روز شده در: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸ صفحه نخست | سیاست | اقتصاد | فرهنگ | ورزش | جامعه | خواندنی ها | خبرنامه | تماس با ما | پیوندها فرمانده‎ناجا:حادثه‎گلپایگان‎چندجلدکتاب‎می‌شود واکنش افخم به بیانیه مداخله‌جویانه آمری
آنتن مرکزی ارتباط با ما پشتیبانی درباره ما اخبار کاتالوگ گالری تصاویر محصولات صفحه اصلی آنتن مرکزی آنتن مرکزی آنتن مرکزی  آلمان از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات الکترونیکی در زمینه سیستم های آنتن مرکزی ANKARO   در سطح جهان می باشد که با تولید و عرضه مدرن ترین تجه
بلوتوث بند انگشتي +كتاب نرم افزارهاي كاربردي صفحه اصلی ورود بازاریاب ورود فروشنده فروشگاه اخبار محصولات تبلیغات ثبت سایتهای ایرانی درباره ما تماس باما بنرها حجاب كامل نماد اعتماد ستمپی تجهيزات ايمنی ابزار صنعتی برقی كتاب الكترونيك كامپيوتر موبايل اتومبيل املاك آموزشی پزشكی خدمات ساير   محصول بل
«عطر خوش یار» شامگاه شهادت امام رضا (ع) روی آنتن شبکه 3 می رود امروزيكشنبه, 10 اسفند 1393-- Sunday Mar 01 2015 ساعت 09:29:01 آخرین به روز رسانی : یک شنبه 09:03:05 صفحه نخست جامعه علم و اقتصاد فرهنگ با مخاطب های آشنا بلدیه ورزش نشریه فرصت عکس شنیده ایم که ارسال مطلب استان و کشور   خبر و گزارش قضایی و انتظامی حواد 2


تماس با آگهی‌دهنده (Poorya Mardani)
در مورد: آنتن تقويت موبايل

نام شما:
ایمیل:
موبایل:
تلفن :
متن:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

ارسال آگهی برای دوستان

عنوان ایمیل:
ایمیل:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

همه آگهی‌های این شخص


جستجوی مرتبط

جستجوگر هوشمند آگهی‌های : 
آگهی های ویژه ی نرم افزار موبايل
stars دستگاه قطع امواج موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars فروشگاه جمر موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars بالا بردن قدرت آنتن گوشی سامسونگ :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars بازرگانی ایران آنتن :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars سایت قیمت موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت های تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه تقویت آنتن موبایل جدید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars برنامه قفل کردن انتن اندروید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پنج روش برای تقویت آنتن اندروید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دانلود نرم افزارترازو گوشیهای لمسی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقويت آنتن موبايل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars مشاوره تقویت انتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars قیمت ریپیتر موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت جهت تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه تقویت کننده انتن ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت تقویت کننده موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars سیستم تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 22266727، 021 مشکل عدم آنتن د...
22915491
poorya mardani , تهران

stars نحوه تقویت انتن نوکیا :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 22266727، 021 مشکل عدم آنتن د...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقویت سیگنال تلفن همراه :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars حل مشکل پریدن آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars حل مشکل پریدن آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پروژه ی آنتن مرکزی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه دو باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه تک باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دکل آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه قطع سیگنال موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه افزایش آنتن دهی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پکیج تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقویت آنتن موبایل قسطی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهرانآگهی های ویژه ی موبایل
۱۳۹۴/۸/۱۹
stars فروش تجهیزات مخابراتی در شیراز :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars تقویت سیگنال ماهواره وای فای :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars مضرات دکل آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه قطع انتن مبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars قیمت دستگاه قطع موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه قطع کننده موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه افزایش آمپر :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars بهبود آنتن دهی در گوشی ایکسپریا :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars تضعیف کننده :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات آنتن دهی همراه اول :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات آنتن دهی ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکل همراه اول :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars حل مشکل آنتن دهی آیفون 4s :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars حل مشکل آنتن :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه تقویت کننده موبایل سه باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars عدم آنتن دهی گوشی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars عدم آنتن دهی ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars اکرم محمدی امینی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های لگاریتمی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تعمیر آنتن های وایرلس :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های گردان :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تشعشعات آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های مخابراتی موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars راه های افزایش آنتن دهی موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars خدمات مسدود کننده :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تجهیزات مخابرات :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تعمیر آنتن وایرلس :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars عوارض آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars ضرر آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

 
* تبلیغ سایت شما *

درج آگهي در این سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در این سایت لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.

 
لوگوهای تبلیغاتی

اخبار
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
ثبت‌نام | آگهي ويژه و روش پرداخت | راهنماي تبليغات | قوانين درج آگهي | تماس باما |
طراحی و برنامه نویسی