برنامه تقويت انتن موبايل اندرويد - تقویت کننده آنتن موبایل mobile-signal-booster -
ورود اعضا


اگهی های متنی

آمارسايت
تبلیغ بازديد تاريخ
۰ ۱۶ ۱۲/۲۹
۰ ۲۲۰ ۱۲/۲۸
۰ ۲۵۹ ۱۲/۲۷
۰ ۱۸۶ ۱۲/۲۶
۰ ۲۱۳ ۱۲/۲۵
۰ ۲۲۵ ۱۲/۲۴
۰ ۱۹۹ ۱۲/۲۳

 
به سایت تبلیغاتی پابی خوش آمدید
جستجو :     
موبایل ::نرم افزار موبايل

برنامه تقويت انتن موبايل اندرويد

stars


فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل


شرکت بازرگانی ایران آنتن

ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی


کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند:
6727 2226 ، 021

مشکل عدم آنتن دهی موبایل خود را حل کنید

فروش ویژه انواع دستگاه ریپیتر موبایل

آنتن خارجی لگاریتمی

آنتن داخلی پنل

تقویت آنتن موبایل

کابل RG213

کانکتور N،Type

6727 2226 ، 021
تماس در تمام ایام هفته ارسال به شهرستان

تقویت آنتن موبایل جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100مگا هرتز) در کلیه ی نقاط دارای مشکل آنتن دهی تلفن همراه ، امری مهم و ضروری می باشد.
تقویت کننده آنتن موبایل شامل یک دستگاه تقویت کننده امواج ( mobile antenna booster ) و دو آنتن که یکی جهت دریافت و ارسال سیگنال به آنتن مخابراتی اصلی (BTS) و دیگری جهت پوشش دریافت و ارسال سیگنال از مخاطب در محوطه پوشش ، می باشد.
دستگاه تقویت سیگنال موبایل به طور همزمان سیگنال موبایل مخاطب را دریافت نموده پس از پردازش در قسمت signal procising و افزایش بهره (Gain) آن را توسط آنتن به گیرنده (Donor antenna) که در فضای باز نصب گردیده است به سرویس مرکزی مخابرات ارسال می نماید. به طور کلی این مسیر را Uplink و سیگنالی که اطلاعات مخاطب در محوطه پوشش در آن می باشد را Uplink signal می نامند.
سیستم تقویت آنتن موبایل شامل مسیر دیگری هم می باشد که سیگنال ارسال از طرف BTS system به سمت مخاطب می آید، که مسیر Downlink نام دارد.
تقویت موبایل که حوزه فوق تخصصی فعالیت شرکت ایران آنتن می باشد مربوط به افزایش سطح سیگنال در تمام محیط می باشد و شامل تمام اپراتور ها (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، اپراتور محلی IR70 ، شبکه محلی کیش و...) و همچنین همه سخت افزارها (گوشی SUMSUNG , IPHONE, … ...) می باشد.
تقویت آنتن موبایل خانگی (home booster) شامل یک آنتن GSM امنی (یا آنتن پشت پنجره ای) و یک آنتن کوچک جهت پخش در محیط می باشد. مزیت این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها این است که آنتن خارجی در مکانی که مشکل آنتن ندادن گوشی وجود دارد قابل نصب می باشد.
همچنین شما می توانید جهت دانلود نرم افزارتقویت آنتن موبایل اندروید به iranten.net مراجعه کنید.
لیست قیمت تقویت کننده موبایل را که شامل انواع دستگاه ریپیتر و بوستر موبایل (تک باند ، دوباند و سه باند) ، انواع آنتن (دایرکشنال ، امنی) ، کابل ، کانکتور ، اسپلیتر ، کوپلر و تجهیزات جانبی تقویت کننده امواج موبایل می باشد را از لینک iranten.net دانلود نمایید.
شرکت بازرگانی ایران آنتن با دارا بودن بیش از 20 مدل دستگاه تقویت آنتن موبایل در فرکانس های متنوع و انجام مراحل تست تخصصی امکان بهرمندی از بالاترین کیفیت تماس و دیتا را با کمترین هزینه برای مشتریان خود فراهم می نماید.
قیمت دستگاه تقویت آنتن موبایل در اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری و ... و همچنین قیمت ریپیتر موبایل برای کارخانه های خارج شهر ، معادن ، نیروگاه ها و .... با توجه به شرایط زیر تعیین می گردد:
1- موقعیت جغرافیایی که شامل فاصله با دکل BTS و همچنین ارتفاع محلی که مشکل ضعف آنتن دارد نسبت به دکل مخابراتی می باشد.
2- نوع دکل مخابراتی که در محل نصب گردیده است (2G , 3G , 4G) و همچنین ظرفیت سیستم مخابراتی منطقه
3- متراژ محلی که زیر پوشش سیستم تقویت آنتن موبایل می باشد.
4- تعداد نفراتی قرار است از طریق دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل مکالمه نمایند ( Max و Min)
5- امکاناتی که تقویت کننده امواج تلفن همراه می تواند برای مجموعه مهیا سازد. (Voice ، internet ، data)
6-

تقویت آنتن موبایل در نقاط کور خارج شهرها در صورتی امکان پذیر می باشد که یک سیگنال حداقل از BTS در مجاورت محل تا فاصله 10 کیلومتر دریافت گردد.(-100dbm) یا به صورت تجربی در آن محوطه شبکه موبایل بر روی گوشی قابل مشاهده باشد. بنابراین در مکان هایی که شبکه تلفن همراه شناسایی نشود امکان افزایش آنتن دهی موبایل وجود ندارد. شما می توانید با نصب نرم افزارهایی که جهت اندازه گیری قدرت امواج در فرکانس موبایل طراحی و ساخته شده اند بر روی گوشی خود ، امکان مشاهده قدرت سیگنال بر حسب dBm را داشته باشید. برای سیستم عامل اندروید نرم افزارهای Opensignal ، Network info II به صورت رایگان قابل دسترسی می باشند. البته این نرم افزارها صرفاً جهت اندازه گیری و نمایش مشخصات شبکه موبایل طراحی شده اند و با برنامه تقویت آنتن موبایل که امکان افزایش سطح دریافت سیگنال گوشی را دارد متفاوت می باشد.
تقویت سیگنال موبایل در فرکانس GSM900 صرفاً با یک دستگاه تک فرکانس در باند 900 امکان پذیر می باشد. برای نقاطی که دکل مخابراتی 2G نصب شده است نیاز به استفاده از یک دستگاه دوباند که فرکانس GSM900 و GSM1800 را ساپورت می کند ، می باشد.
مراحل نصب یک تقویت کننده آنتن موبایل:
یکی از مهمترین نکات در راه اندازی یک سیستم تقویت موبایل ، نصب و تنظیم آنتن دهنده (donor antenna) که معمولاً در پشت بام و در مقابل دکل BTS نصب می شود ، می باشد. چرا که در صورتی که سطح سیگنال مناسبی توسط این آنتن دریافت نگردد ، با توجه به وجود تضعیف در مسیر تقویت امواج موبایل ، راندمان کارکرد سیستم به شدت کاهش می یابد. البته معمولاً در داخل شهرها همیشه سطح امواج دریافتی در فرکانس 900Mhz مناسب می باشد. با توجه به اینکه مشاهده میزان سیگنال دریافتی توسط آنتن نیاز به دستگاه تستر دارد، پیشنهاد می شود ابتدا آنتن را بر روی یک پایه که قابلیت چرخش داشته باشد نصب کنید و در جهت یک دکل مخابراتی تنظیم نماییم. در انتها می توانیم با تغییر جهت آنتن دهنده ،کیفیت مکالمه را به صورت تجربی در محل نصب آنتن داخلی تست کنیم.نکات مهم در نصب یک دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل:
1- فاصله آنتن donor با دستگاه تقویت آنتن حداقل می بایستی 20 متر باشد.
2- برای ارتباط بین آنتن های بیرونی (donor) و آنتن داخلی (service antenna) با دستگاه تقویت آنتن موبایل می بایستی از کابل کواکسیال درجه یک استفاده نمود. لازم به ذکر است در کلیه مراحل نصب و راه اندازی پروژه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل از کابل RG213 با کیفیت عالی استفاده می شود.
3- علاوه بر آنتن یاگی (yagi antenna) و آنتن لگاریتمی (log periodic antenna) ، می توان از انتن پنل (patch antenna) یا آنتن سهموی (parabolic antenna) به عنوان انتن donor استفاده نمود.
4-
برای نصب کامل و راه اندازی نوع خاص تقویت کننده آنتن موبایل خانگی (home booster) که توسط شرکت ایران آنتن ارائه می شود ، امکان قرار دادن آنتن تقویت موبایل بیرونی بدون قراردادن در پشت بام وجود دارد. (برای مواردی که امکان سیم کشی وجود ندارد)
231000 (0.44 )


دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ...
.....-نرم-افزار-تقویت-آن...


همچنین این نرم افزار باعث تقویت آنتن موبایل شما خواهد شد. ... کلمات کلیدی : دانلود نرم افزار اندروید، نرم افزار موبایل اندروید، دانلود برنامه موبایل، دانلود نرم افزار جدید ...
اندرویدینا | دانلود 2.18 برنامه تقویت ...
. › برنامه اندروید › ابزارها

۲۵ اسفند ۱۳۹۱ نسخه اندروید: اندروید 1.6 و بالاتر ... منبع: اندرویدینا : دانلود 2.18 برنامه تقویت سیگنال ارتباطی ... در حالت پیشفرض اطلاعات سلولار ( همان آنتن موبایل ) نمایش داده می شود که با فشردن دکمه پایین سمت چپ برنامه به ...
نرم افزار تقویت سیگنال و آنتن دهی برای آندروید
.30....نرم-افزار-تقویت-سیگنال-و-آن...

نرم افزار تقویت آنتن دهی موبایل . نرم افزار بسیار کم ... این نرم افزار بر روی سیستم عامل آندروید ۲٫۲ و بالاتر قابل اجرا است . نرم افزار تقویت آنتن ...
نرم افزار اندروید تقویت انتن دهی - فردا موبایل
.....نرم-افزار-اندروید-تقویت-ا...

دانلود نرم افزار 1.31 یکی از نرم افزار های کاربردی برای تقویت سیگنال و آنتن دهی گوشی اندرویدی شما می باشد . شما می توانید با استفاده از ...
نرم افزار تقویت آنتن موبایل- ...
---..11

26 2014 - دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل اندروید نرمافزارتقویتآنتنموبایلاندروید همانطور که میدانید، دکل های آنتن دهی موبایل در نقاط مختلف شهر پراکنده ...
تقویت سیگنال و آنتن دهی با 1.31 - اندروید
....-----...

25 2012 - این نرم افزار با استفاده از تکنولوژی های پیچیده، ارتباط گوشی شما را با نزدیک ترین و مرتفع ترین برج سرویس دهنده موبایل برقرار می کند و کمک ...
دانلود برنامه تقویت سیگنال و آنتن دهی گوشی برای آندروید
..دانلود-برنامه-تقویت-سیگنال...

5 2012 - توسط برنامه 1.31 که برای گوشی های اندروید نسخه 2.2 و بالاتر می باشد شما می توانید از تکنولوژی پیچیده ارتباط گوشی خود را ...
نرم افزار میزان آنتن و تقویت آنتن 91 1.0.11 برای ...
..2010...-91-1011-60-...

برنامه 91 علاوه بر نمایش مشخصات شبکه میزان آنتن و باطری را توسط نمودار نمایش داده و قابلیتهای فراوانی برای اهل فن دارد ، یکی. ... موقعيت گوشي اندرويد.
برنامه ای برای تقویت آنتن دهی گوشی های اندرویدی » اخبار ...
.....191-...

1 2013 - برنامه ای برای تقویت آنتن دهی گوشی های اندرویدی ... چرا مردم آندروید را به ترجیح می دهند چرا مردم آندروید را به ترجیح می دهند. 468 . نازنین.
دانلود - نرم افزار موبایل تقویت کننده امواج ...
30. › ... › ابزارهای کاربردی › ابزار فنی

: 4 - ‎29400
26 2012 - دانلود - نرم افزار موبایل تقویت کننده امواج شبکه. بازدید: 29400 ... خرید ماکسیمم اندروید پک 2 - مجموعه نرم افزار و بازی اندروید.
دانلود نرم افزار تقويت آنتن دهي موبايل آندرويد - تقویت کننده ...
--.238...433.

دانلود نرم افزار تقويت آنتن دهي موبايل آندرويد. . برای ورود به سایت این آگهی کلیک کنید. شرکت مخابراتي ايران نوکيا مشاور و مجري پروژه هاي تقويت آنتن ...
1.31 دانلود نرم افزار تقویت کننده ...
. › نرم افزار اندروید › ابزارها

برچسب ها: برنامه تقویت امواج شبکه برای اندروید دانلود ... 4.2.053.9 دانلود دوربین مخفی موبایل ...
نرم افزار افزایش آنتن دهی گوشی های آندروید - گلچین های اینترنت
...253

20 2014 - نرم افزار جز بهترین نرم افزارهای تقویت سیگنال و افزایش آنتن دهی گوشی می باشد ! این نرم افزار می تواند سینگال ...
تقویت سیگنال و آنتن دهی با 1.31 – آندروید
.4....تقویت-سیگنال-و-آنتن-دهی-با-...

با استفاده از نرم افزار شما میتوانید از تکنولوژی پیچیده ارتباط گوشی خود را با نزدیکترین و مرتفع ترین برج سرویس دهنده موبایل برقرار کنید.
دانلود نرم افزار تقویت آنتن دهی موبایل
....دانلود-نرم-افزار-تقویت-آنتن-دهی-م...

دانلود نرم افزار قدرتمند تقویت آنتن دهی – آندروید ... شما میتوانید از تکنولوژی پیچیده ، ارتباط گوشی خود را با نزدیکترین و مرتفع ترین برج سرویس دهنده موبایل .
دانلود نرم افزار تقویت آنتن دهی گوشی آندروید | دانلود نرم افزار
.دانلود-نرم-افزار-قدرتمند-تقویت-آنت...

21 2012 - دانلود نرم افزار افزایش آنتن گوشی موبایل اندروید دانلود رایگان برنامه تقویت آنتن دهی گوشی تلفن همراه نحوه افزایش آنتن گوشی ...
دانلود نرم افزار 1.0.0.65 برای ...
.30.دانلود-نرم-افزار---...

8 2014 - این نرم افزار بهترین ابزار برای تقویت سیگنال آنتن گوشی شما می باشد! ... آندروید برنامه موبايل آیپد آیفون دانلود موبايل كليپ.
تقویت آنتن دهی و سیگنال در آندروید - دانلود ...
-98.تقویت-آنتن-دهی-و-سیگنال-در-آندروید-...

14 2014 - نرم افزار تقویت آنتن در آندروید نرم افزار تقویت آنتن دهی تقویت سیگنال برای اندروید با .
نرم افزار افزایش آنتن دهی گوشی های آندروید - اندروید ایرانی
..43-.

نرم افزار جز بهترین نرم افزارهای تقویت سیگنال و افزایش آنتن دهی گوشی می باشد ! این نرم افزار می تواند سینگال های ضعیف دریافتی ...
مشخصات شبکه ، میزان آنتن و تقویت آنتن 91 1.0.11
.._91_1011

این برنامه به تقویت آنتن هم معروف شده ، کارش اینه که تو حالت هر چند ... مشاهده فیلم و تلویزیون بر روی تبلت و موبایل آندروید با گوگل پلی ...
برنامه (آندروید) - کهکشان دانلود - بلاگفا
..8

دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ... دانلود نرم افزار تعمیر و تقویت باتری موبایل (اندروید) - .
برنامه تقویت آنتن موبایل - تقویت کننده آنتن موبایل
..برنامه-تقویت-آنتن-موبایل-2

29 2014 - توسط برنامه 1.31 که برای گوشی های اندروید نسخه ۲٫۲ و بالاتر می باشد شما می توانید از تکنولوژی پیچیده ارتباط گوشی خود را ...
آنتن تقویت موبایل - - تقویت آنتن ...
..7

29 2014 - دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - (دانلود اختصاصی از سرزمین دانلود) همانطور که میدانید، دکل های آنتن دهی ...
دانلود برنامه تقویت آنتن دهی + تقویت آنتن - هفت رنگ
7.-158-151467

7. - حل مشکل آنتن دهی با دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل عرضه شده در فروشگاه دیدنی به صورت ... نرم افزار نقشه نویتل برای ویندوز موبایل -بادا-اندروید ...
ساخت دستگاه تقویت آنتن موبایل ...
---.....

30 2014 - دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - . نرم-افزار-تقویت-آن‎ ... دانلود برنامه تقویت سیگنال و آنتن دهی گوشی برای آندروید.
نرم افزار افزایش آنتن دهی گوشی های آندروید - بمب ِ خنده
2..672.

نرم افزار جز بهترین نرم افزارهای تقویت سیگنال و افزایش آنتن دهی گوشی می باشد ! این نرم افزار می تواند سینگال های ضعیف دریافتی ...
دانلود برنامه تقویت سیگنال ارتباطی 2 ...
.....دانلود-برنامه-تقویت-سیگنال-ار...

11 2013 - دانلود برنامه تقویت سیگنال ارتباطی 2.18 آندروید ... در حالت پیشفرض اطلاعات سلولار ( همان آنتن موبایل ) نمایش داده می شود که با ...
نرم افزار افزایش آنتن دهی گوشی های آندروید - وبلاگ خودم
..-68.

با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به وبلاگ من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وبلاگ ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و ما را در بهتر شدن ...
برنامه تقویت انتن موبایل اندروید ...
----.....8

برنامه تقویت انتن موبایل اندروید . شرکت بازرگانی تقویت امواج پارسیان. مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن ...
دانلود نرم افزار تقویت کننده صدای اسپیکر - بهترین های نت
.-دانلود%20نرم%20افزار%20تقویت%20...

دانلود نرم افزار تقویت کننده صدای اسپیکر. ... آنتن دهی تقویت کننده آنتن تقویت کننده آنتن موبایل تقویت کننده امواج موبایل نرم افزار تقویت آنتن دهی اندروید ...
تقویت کننده و مسدود کننده آنتن موبایل - . - اندروید
........767583.

تقویت آنتن موبایل اندروید تقویت آنتن موبایل تقویت آنتن موبایل ارزان تقویت آنتن .... 8- دارای نرم افزار اندروید و برای ردیابی آسان از طریق موبایل و تبلت .
تقویت آنتن دهی گوشی موبایل - خانه
.....تقویت-آنتن-دهی-گوشی-موبا...

تقویت کننده آنتن گوشی های سونی تقويت آنتن دانلود برنامه ای برای تقویت آنتن موبایل نرم افزار اندروید انتن ندادن موبایل دلیل آنتن ندادن سیم کارت در گوشی ...
اين برنامه گوشي شما را تقويت مي كند + دانلود
.....اين-برنامه--گوشي-شما-را-تقويت-م...

18 2013 - برنامه فوق تمامی مانع هایی که موجب کاهش سیگنال های می شود را از بین برده و باعث برقراری ارتباط با کیفیت می شود. ... سيستم عامل مورد نياز: اندرويد 2.2 و بالاتر ... (مودمی که وای فای داره،بالاش یه آنتن کوچیک داره).
- برنامه اي براي افزايش عمر باطري ،سرعت ...
..73

اخبار دنياي موبايل · بازي ... برنامه اي براي افزايش عمر باطري ،سرعت اينترنت ،سيگنال آنتن و واي فاي ... روش آپديت الجي آپتيمس جي پرو به آندرويد 4.4.2 کيت کت
تقویت آنتن و انتن دهی برای اندروید -
......تقویت%20آنتن%20...

نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - . تاریخ ایندکس : 13930309 14:4:46 - گروه موبایل. دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) ...
برنامه ای برای تقویت آنتن دهی در موبایل - 30 - انجمن ...
.30. › ... › آرشیو

22 2005 - 10 - ‎6
اگر از آنتن دهی ضعیف موبایل خود کلافه شده اید، با نصب این برنامه آنتن دهی موبایل خود را تقویت کرده و همیشه در دسترس باشید!
برنامه بالا بردن انتن گوشی برای اندروید - نایس اندروید
....برنامه+بالا+بردن+انتن+گوشی+برا...

نرم افزار تقویت سیگنال های دریافتی برای اندرويد.اگر شما هم از کم بودن سیگنال های گوشی خود نا رضایتی دارید ما به شما برنامه را ...
افزایش کیفیت آنتن آندروید - نرم افزار
.30.افزایش-کیفیت-آنتن-آندروید

افزایش کیفیت اینترنت موبایل آندروید با 1.2.3 ... این نرم افزار کانکشن های شما با برج های مخابراتی ومراکز به شاتراک گذاری ارتباط ...
نرم افزار تقویت آنتن دهی موبایل 227551
----..

29 2014 - تقویت آنتن دهی موبایل بدون هیچ دستگاه یا برنامه ای .... تقویت آنتن موبایل اندروید تقویت آنتن موبایل تقویت آنتن موبایل ارزان تقویت آنتن ...
| & | برنامه ای قدرتمند برای افزایش انتن دهی گوشی در ...
...58761

26 2012 - برنامه ای قدرتمند برای افزایش انتن دهی گوشی در اندروید با 1.2.2 ...
دانلود نرم افزار برای تقویت انتن گوشی - دانلود نرم افزار و ...
.....دانلود-نرم-افزار-برای-تقویت-ا...

6 2012 - سیستم عامل اندروید ... تقویت سیگنال شبکه 2.2.6. تقویت سیگنال های شبکه های ارتباطی و بهبود در مصرف باطری.
نرم افزار ( تقویت آنتن موبایل)- + ...
.....نرم-افزار---...

نرم افزار ( تقویت آنتن موبایل)- +دانلود. همانطور که میدانید، دکل ... همچنین این نرم افزار باعث تقویت آنتن موبایل شما خواهد شد. لینک دانلود:.
نرم افزار اندروید - پيش فرض نرم افزار تقویت آنتن ...
..4

10 2013 - نرم افزار اندروید - پيش فرض نرم افزار تقویت آنتن ... ...
نرم افزار افزایش آنتن دهی اندروید – دانلود آندروید -
-....نرم-افزار-افزایش-آنتن-دهی-ان...

21 2013 - سایت تخصصی آندروید. اندرویدیها بزرگ ترین و به روز ترین مرکز دانلود رایگان برنامه و بازی اندروید در خاورمیانه . دانلود رایگان نرم افزار موبایل.
تقویت آنتن دهی گوشی - راسخون
. › ... › ايمنی و آنتی ويروس

21 2012 - مارکت رسمی اندروید 5.0.31; منتهی الامال ویژه اندروید ... این نرم افزار به شما کمک می کند که در مکان ها بسته آنتن دهی و قدرت ...
تقویت کننده انتن موبایل 22755156
--..

7 2014 - تقویت آنتن دهی موبایل بدون هیچ دستگاه یا برنامه ای. › مباحث عمومی موبایل‎ ... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - .
نرم افزار افزایش آنتن دهی گوشی های آندروید - وجدان
.....نرم-افزار-افزایش-آنتن-دهی-گوشی-ه...

نرم افزار افزایش آنتن دهی گوشی های آندروید. نرم افزار تقویت انتن دهی گوشی های اندرویدی با - این نرم افزار به شما کمک می کند که در مکان ها بسته آنتن دهی و قدرت ...
دانلود نرم افزار اندروید - بهترین برنامه های اندرویدی برای وای فای
14.....بهترین-برنامه-های-اندرویدی...

برنامه توان سیگنال وای فای – دانلود اندروید ... سیگنالی آن را آنالیز و قدرت سیگنال گیری وتوان آنتن دهی وای فای را تقویت ... منبع :يک موبايل.
تقویت آنتن دهی گوشی های اندروییدی - دنیای اطلاعات
.---

11 2015 - به چهار اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم که می توانند با تقویت ارتباط شبکه سلولی و ... گوگل پلی شد و هنوز پس از چند سال ظاهر اندروید نان زنجبیلی را در رابط کاربری خود حفظ نموده ... بنچمارک چیست و معرفی نرم افزار اندروید بنچمارک ...
موضوع: - تقویت آنتن دهی - موبایل
.-..148472

6 2012 - 2.0.0 : 2.1+ آنتن دهی خود را تنها با یک بار لمس کردن تقویت کنید . این نرم افزار حتی زمانی که کلا گوشی ...
تقویت انتن نوکیا
.2114149.

ممكن است تا به حال به مشكل نداشتن آنتن بر روی گوشی های 6630،ان 73، ان 95 و یا غیره ... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ...
نرم افزار افزایش آنتن دهی گوشی های آندروید - طنز دانلود
..1171

1 2012 - نرم افزار جز بهترین نرم افزارهای تقویت سیگنال و افزایش آنتن دهی گوشی می باشد ! این نرم افزار می تواند سینگال ...
برنامه اندروید افزایش برد وای فای - آپارات
.....برنامه_اندروید_افزایش_برد_وای_...

12 2014 - کده برنامه برای افزایش قابلیت انتن وای فای دستگاه های اندروید برای دانلود این برنامه به سایت ما مراجعه کنید ::.
افزایش آنتن دهی موبایل با نرم افزار!شدنیه؟؟ - ترفندستان
.. › ... › نرم افزارهای موبایل

23 2008 - یه بنده خدایی تو مغازش ادعا می کرد با ریختن یه برنامه جاوا تو گوشی آنتن دهی رو بالا می بره راستش من فکر کردم کلا.
دانلود نرم افزار افزایش سرعت وای فای ... - اندروید ها
..85825----...

7 2014 - موبايل ياب اولين سامانه کنترل نامحسوس و رديابي تبلت و گوشي تلفن همراه سرقت شده در ايران ... این برنامه سیگنال شبکه بی سیم شما را بهبود بخشیده و قدرت آن را تا ۳۰ درصد افزایش می دهد . ... من انتن وای فای خود گوشیمم زیاد شد
- تقویت صدای موبایل 22755156
--..6

29 2014 - دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید). نرم-افزار-تقویت-آن‎. همانطور که میدانید، دکل های آنتن دهی موبایل در نقاط مختلف شهر پراکنده هستند معمولا ...
سه راه مفید برای افزایش انتن دهی - انجمن تخصصی فارسروید
..2481.

20 2014 - 1 - ‎1
سه راه مفید برای افزایش آنتن دهی موبایل در اینجا سه راه مفید برای افزایش آنتن دهی مو. ... 4.1.2. میزان امتیاز: 292 ... منبع برنامه ای اموزشی ...
نرم افزار افزایش سرعت گوشی 3.93 برای اندروید ...
.....نرم-افزار-افزایش-سرعت-گوشی-...

مجموعه ای متفاوت و ضروری برای تمام دارندگان گوشی و تبلت اندروید. عرضه شده در 2 پکیج اورجینال و شکیل شامل 24 دی وی دی. به همراه 2 هدیه شامل 900 نرم افزار ...
دستگاه تقویت کننده انتن موبایل - یک بات
.2.68642_دستگاه_تقویت_کننده_انتن_...

تماس با آگهی دهنده در مورد نرم افزار تقويت آنتن موبايل نبود در لغات ... قیمت کالا و خرید و فروش نو و دست دوم انواع نرم افزار بازی کتاب گوشی موبایل اندروید.
وبلاگ گوپاس | نرم افزار تقویت آنتن دهی موبایل
..نرم-افزار-تقویت-آنتن...موبای...

خانه • برچسب مطلب "نرم افزار تقویت آنتن دهی موبایل". درصد آنتن دهی آیفون خود را ببینید · گوپاس · اخبار اندروید و موبایل - دنیای دیجیتال. بهمن ۸ ۱۳۹۳. بدون نظر ... دوست دارید به جای نماد رایج میزان آنتن دهی موبایل،درصد واقعی این میزان را مشاهده کنید؟
نرم افزار تقویت آنتن دهی سیمکارت اندروید - هفت گردون
.7.-نرم%20افزار%20تقو...

طراحی نرم افزار اندروید به صورت همزمان با نسخه کامپیوتر با قیمت توافقی ... تقویت کننده سیگنال موبایل آنتن ( شرکت بین المللی ایران و آلمان) خدمات ...
چطور منزل یا دفتر خود را با کاملا پوشش و تقویت کنیم؟
.-. › ... › آموزش اینترنت

15 2014 - آموزش تقویت آنتن مودم و بالا بردن پوشش دهی .... راهنمای کاربر را چک کنید ، برای فهمیدن نحوه برنامه ریزی برای استفاده از دستگاه های خاص، وارد ...
تقویت آنتن دهی گوشی موبایل - تبلیغات رایگان و آگهی ...
..1687777813641. -
تقویت آنتن دهی گوشی موبایل تقویت کردن آنتن موبایل مشکل آنتن دهی ضعیف موبایل ... دهي موبايل اندرويد - برنامه ای برای تقویت آنتن های گوشی های اندروید سامسونگ ...
دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت (جدید)
.. › عصرايران دو › فناوری و

دانلود نرم افزار بهینه ساز اندروید · دانلود مجموعه ای از جدیدترین برنامه ها و بازی های آندروید · دانلود نرم افزار ... دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت (جدید) ... شود بلکه برای اجرای بهتر بازی ها،‌ ارتباط با موبایل ها و از این دست می تواند بسیار مفید واقع شود. ... قابلیت های کلیدی نرم افزار 8.00 1946 :
قالب وبلاگ برنامه موبایل (اصلی)
..170.

قالب وبلاگ اسلایدشو برنامه موبایل قالب وبلاگ برنامه موبایل. ... برنامه موبایلقالب موبایلقالب وبلاگ موبایلقالب اندرویدقالب وبلاگ اندروید ... امواج موجود در فضا توسط آنتن موبایل دریافت شده و وارد قطعه‌ای به نام آنتن سوییچ می‌شوند ... برای تقویت سیگنال‌های دریافتی بعد از از یک تقویت کننده به نام استفاده می‌شود ...
نرم افزار تقویت آنتن دهی اندروید | دانلود اندروید
.19....نرم-افزار-تقویت-آنتن-دهی-اندروید

30 2013 - نرم افزار تقویت انتن دهی گوشی های و راسخون یار همیشه همراه صفحه اصلی ... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل اندروید ...
شهر ترفند - ترفندهای موبایل
-..1

1 2015 - اگر موبایل شما دارای سیستم عامل اندروید، ، سیمبین، یا ویندوز موبایل است، ... حتماً این نسخه از برنامه را هر چه سریع‌تر از آدرس زیر دریافت کنید:.
افزایش 100% آنتن دهی گوشی با - انجمن تخصصی سیستم ...
.-.16181.

7 2012 - 10 - ‎7
سلام دوستان عزیز هی بگین نیما بده باشه عیب نداره من بد شما خوب ..... ((((عکس از گوشیه خودم)))) یه برنامه توپ دارم براتون در حد بارسلونا و مسی اصن ...
تقویت آنتن دهی گوشی موبایل - تبلیغات رایگان و آگهی ...
.-.1687777813641. -
جستجوی مرتبط : نرم افزار تقویت آنتن گوشی موبایل قوی کردن آنتن گوشی موبایل ... دهي موبايل اندرويد - برنامه ای برای تقویت آنتن های گوشی های اندروید سامسونگ ...
---- لیست قیمت تقویت کننده موبایل
----.....لیست_...

وجود نقاط کور آنتن دهی موضوعی است که به کلی قابل برطرف شدن میباشد . نقاط کور آنتن .... برنامه تقویت انتن موبایل اندروید .
دانلود نرم افزار افزایش سرعت گوشی و رفع مشکلات لگ و گیر ...
.. › نرم افزار های اندروید › ابزار ها

14 2014 - سازنده نرم افزار : از برنامه نویسان بزرگترین فروم موبایل دنیا یعنی .... نکات ریز و مهم داره که اگر رعایت نشه آنتن و سریال گوشیت خواهد پرید …. (0) .... دانلود 1.1.280 دانلود نسخه فول نرم افزار تقویت حافظه اندروید (273) ...
افزایش سرعت شارژ شدن باتری گوشی موبایل | 24
24.افزایش-سرعت-شارژ-شدن-باتری-گوشی-موب...

1 2014 - نرم افزار موبایل ... شارژ شدن بهتر است گوشی خود را در حالت پرواز قرار دهید تا آنتن دهی خاموش شود. ... تمام برنامه های خود را ببندید و از آپدیت شدن خودکار نرم افزار ها از فروشگاههای مانند ... ترفند هایی برای افزایش سرعت گوشی های آندروید.
دانلود نرم افزار ردیابی سیگنال 1.21.1 ...
.دانلود-نرم-افزار-ردیابی-سیگنال--...

25 2013 - با استفاده از نرم افزار ۱٫۲۱٫۱ شما می توانید سیگنال دکل های ... گوشی شما آنتن نمی دهد با استفاده از این برنامه می توانید نقطه ای را پیدا کنید که ... دانلود نرم افزار اصلاح کارکتر های فارسی 1.0 برای اندروید ... زنگ موبایل ... آموزش زبان · آموزشی · اسلامی · امنیتی · اینترنت · تقویت باتری ...
معرفی ده روش برای تقویت و سرعت آنتن دهی خانگی ...
.2.معرفی-ده-روش-برای-تقویت-و-س...

25 2014 - موبایل 189 .... نکاتی که پیش از نصب برنامه های اندروید رعایت کنید بازدید: ... معرفی ده روش برای تقویت و سرعت آنتن دهی خانگی. . بسیاری ...
چگونه ضعف آنتن موبایل را برطرف کنیم تا درتماس قطع و وصل ...
.._232822_2393336

18 2012 - آیا برنامه ای برای تقویت آنتن دهی موبایل وجود دارد؟ - این سوال منقضی ... اگه گوشیت اندروید هستش این برنامه جواب میده ...
لیست قیمت تقویت کننده موبایل ...
----..7

6 2014 - مشاور و مجری نصب و راه اندازی سیستم تقویت آنتن موبایل ... نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - · صفحه کلید ...
افزایش قدرت آنتن موبایل - اثر هنری - صفحه نخست
.. › اثر هنری

برای تقویت آنتن دهی وای فای مودم، به طور مختصر در این مطلب پنج راهکار را به شما معرفی می .... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - .
نرم افزار آندروید(35برنامه توپ) - اس ام اس(آرشیو بزرگ اس ام اس)
-..31

دانلود نرم افزار اختصاصی برنامه نود برای موبایل – آندروید. موضوع: ◁نرم .... نرم افزار تقویت انتن دهی گوشی های اندرویدی با 1.31. موضوع: ◁نرم ...
تولید دستگاه بومی تقویت کننده آنتن موبایل در دانشگاه شریف
.. › اخبار داخلی

4 2015 - تولید دستگاه بومی تقویت کننده آنتن موبایل در دانشگاه شریف. ارسال شده توسط رسول چوکان ... اشتراک. 0 0 0 0 0. قبلی: بخش دوم بررسی اسپایدر۱ در برنامه به روز شبکه سه سیما · بعدی: اسپایدر ۱ با اندروید ۴.۴.۲ عرضه می شود ...
برنامه تقویت کننده آنتن دهی موبایل و افزایش سگنال تلفن ...
.. › ... › سایر خدمات تزیینات

چگونگی عملکرد تقویت کننده تلفن همراه بدون هیچ ضرر و عارضه جسمی شرکت تجاری مخابرتی رداستارتل پیشرو در عرصه تقویت کننده آنتن دهی امواج موبال-نرم افزار ...
ترفندهایی برای تقویت سیگنال‌های وای‌فای - زومیت
.....5269-تقویت-سیگنال-وای-ف...

ترفندهایی برای تقویت سیگنال‌های وای‌فای. ... دوم تقویت آنتن که در آنتن های جهتی باریک ولی قوی میشه و در آنتن های ... به خاطر همینه که دکل های موبایل یا.
3 راه مفید برای افزایش آنتن دهی موبایل! - زندگی الکترونیکی
.. › سرگرمی › مطالب جالب و خواندنی

24 2013 - ۱ بیشتر اوقات وقتی موانع فیزیکی را از سر راه بر می دارید و موبایل خود را در جایی ... دیگر نیازی به کابل اتصال نیست اندروید را از همه‌جا مدیریت کنید ... افزایش امنیت ویندوز در برابر نفود هکر ها + دانلود نرم افزار; » رمز عبور هایی که ...
فراترازدانــــــــــــــــــلود - اندروید
..14

20 2014 - 3.0.7400 – آنتی ویروس آواست-اندروید ..... نرم افزار تقویت انتن دهی گوشی های اندرویدی با 1.31.
تقویت کننده انتن موبایل در معدن - آیتا بلاگ
..

دستگاه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل با دریافت سیگنال های ضعیف در فرکانس های مشخص با ..... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ... .
تقویت کننده انتن موبایل در خانه - آیتا بلاگ
--..

تقويت و مسدود آنتن موبايل در خانه ارزان 77944944 ..... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ... .
تقویت انتن دهی | تونل نرم افزار ها
.-.تقویت-انتن-دهی

27 2014 - دوستانی که از دکل های اپراتور ها دور هستند و آنتن دهی ضعیف دارن حتما برنامه رو دانلود کنند. توجه :این برنامه سیگنال شبکه شما رو افزایش نمیدهد فقط تقویت میکند. ... اتصال به 4 در اتصال 3 (سیستم ). - کیفیت تماس خوب ...
نرم افزار میزان آنتن و تقویت آنتن 91 1.0.11 برای ...
.....نرم-افزار-میزان-آنتن-و-تقویت...

برنامه موبایلبرنامه جدید موبایلدانلود برنامه موبایلدانلود برنامه جدید موبایلمستر دانلودنرم افزار موبایلدانلود نرم افزار موبایلبرنامه نوکیابرنامه جدی.
تقویت کننده انتن موبایل در معدن
..

دستگاه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل با دریافت سیگنال های ضعیف در فرکانس های مشخص با ..... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ... .
تقویت آنتن موبایل ارزان
..

17 2014 - تقویت آنتن موبایل اندروید تقویت آنتن موبایل تقویت آنتن موبایل ارزان .... خط موبایل ، ایرانسل ، تالیا ، خریدار خط ، لوازم موبایل ، نرم افزار موبایل ...
تقویت کننده انتن موبایل در معدن وبلاگدهی ...
..

دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل و پوشش دهی آنتن موبايل در اطرا ف شهر &معادن و.......... فروش ویژهٔ‌ ..... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ... .
تقویت کننده انتن موبایل در معدن | سایت تفریحی و سرگرمی
..

دستگاه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل با دریافت سیگنال های ضعیف در فرکانس های مشخص با ..... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ... .
() 1.2.4 تقویت انتن و اینتزنت شبکه ...
......تقویت-ان...

7 2013 - 6
برنامه ایی برای تقویت سینگنالهای شبکه و همچنین تقویت سرعت اینترنت گوشی قابلیتها: بهبود سرعت اینترنت بهبود کیفیت بهبود کیفیت انتن دهی سوییج اسان رفتن به حالت و... ... نیازمندیها: اندروید 2.2 به بالا
دانلود بازی و نرم افزار موبایل - نرم افزار میزان آنتن و تقویت ...
..-805.

نرم افزار میزان آنتن و تقویت آنتن 91 1.0.11 برای نوکیا سری 60 ورژن 3و5 ... اید را به همراه ساعت این رویداد مشاهده کنید ، همچنین میتوانید برنامه را طوری تنظیم کنید تا وقتی گوشی شما به آنتن دهی رسید با هشدار خبردار شوید . ... اندروید کت
افزایش قدرت آنتن دهی آیفون با - لینک های داغ
....افزایش-قدرت-آنتن-دهی-آیفون-با--...

... نرم افزار های کاربردی برای تقویت این نرم افزار به شما کمک می کند که در مکان ها بسته آنتن دهی و قدرت سیگنال دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل اندروید نرم افزار ...
دانلود نرم افزار افزایش سرعت اینترنت 7.0 ...
....---70--دانلود...

قابل اجرا در کامپیوتر، موبایل، و کلیه دستگاه های پخش 3. ... نام نرم افزاری از شرکت می باشد که برای افزایش سرعت اینترنت و ...
نرم افزار اندروید - فروشگاه
..نرم_افزار_اندروید

نویسنده: علی - ۱۳٩۱٧۳. این بسته شامل نرم افزار های اتصال گوشی های اندروید به رایانه ... برنامه تقویت انتن گوشی در صورت داشتن سیگنال ضعیف. پیشنهاد های انواع ...
ده روش برای تقویت آنتن دهی وای‌فای خانگی شما | فارنت
.139105...10------...

ده روش برای تقویت آنتن‌دهی شبکه وای‌فای خانگی شما ... توجه داشته باشید بهتر است آنتن یا آنتن‌های مودمتان را به صورت عمودی تنظیم کنید. .... آیا برنامه های ضد ویروس هم در این مورد عکس العمل نشان می دهند؟ ... دوم باید به تنظیمات و شبکه موبایل خود بروید و در قسمت نت ورک گزینه وای فای را زده و تلفن به صورت خودکار شبکه های وای فای را ...
ساخت برنامه های موبایل اندروید - ایران تجارت
-.140911574862.

در این بخش شرکت ایران موبایل اقدام به تهیه یک نرم افزار خاص برای یک مشتری خاص مینماید. مراحل و مسئولیت .... نصب دستگاه تقويت كننده و مسدود كننده آنتن موبايل
پیدا کردن برجک های آنتن دهی - اندروید | دانلود ...
..موبایلپیدا-کردن-برجک-های-آ...

دانلود نرم افزار اندروید پیدا کردن برجک های آنتن دهی - اندروید در این پست برای شما کاربران محترم سایت (آس دانلود) دانلود نرم افزار پیدا کردن.
نرم افزار براي افزايش قدرت آنتن دهي :
..-4065.


آیا کسی نرم افزاره را دارد. این نرم افزار برای افزایش قدرت آنتن دهی می باشد. شرکت سازنده ی این نرم افزار ادعا کرده که این نرم افزار قابلیت را دارا است ...تقویت انتن موبایل‎
..‎

10006145ارسال پیامک مشکلات آنتن دهی 44952789_021همراه اول،ایرانسل،رایتل

1 2 3 4 5 6 7
-
-


2 230000 (0.55 )


دانلود برنامه تقویت آنتن موبایل - ایفروش
..1641044686900


تماس با آگهی دهنده (شاهی) در مورد: دانلود برنامه تقویت آنتن موبایل. نام: موبایل: ... مجموعه جدید نرم افزار و بازی اندروید 2013 مجموعه ای بی نظیر و ضروری برای تمام دارندگان ...
برنامه راه انداز مودم اندروید کافه بازار
.. › ... › دانلود برنامه موبایل

19 2014 - خانه » دانلود نرم افزار » دانلود برنامه موبایل » برنامه راه انداز مودم اندروید ... مودم واي فاي ، عيب يابي مودم ، راه کار هاي افزايش آنتن دهي، راه کارهاي افزايش ...
اینترنت 34 ارزان - نسخه ۳.۲ در کافه بازار برای اندروید
:.........

نسخه ۳.۲ با امکانات بسیار بیشتر و جدید منتشر شد: ○ امکان نمایش آنتن های مجاور ... این برنامه به صورت خودکار مصرف حجم اینترنت شما را زمانی که به اینترنت همراه ...
ایرانسل رایتل تقویت کردن علت آنتن ندادن گوشی موبایل ...
.....ایرانسل-رایتل-تقویت-کردن-...

تگ ها : تقویت کننده موبایل آنتن دستگاه گوشی همراه اول ایرانسل رایتل کردن علت ندادن ... گوشی آیفون 6 طرح اصلی 16 گیگ آیفون 6 فول کپی آیفون 6 چینی آیفون 6 اندروید 6 ... مرجع تخصصی بازی برنامه آموزش و اخبار ویندوز فون.
نرم افزار افزایش آنتن دهی گوشی های آندروید
. › نرم افزار موبایل › نرم افزار آندروید

20 2012 - نرم افزار جز بهترین نرم افزارهای تقویت سیگنال و افزایش آنتن دهی گوشی می باشد ! این نرم افزار می تواند سینگال ...
مشکلات رایج در گوشی و نحوه رفع آن‌ها – قسمت اول ...
..----...

توسط : چاره پژوه تاریخ ارسال : ۲۱ تیر ۱۳۹۳ در اندروید ترفند و امنیت 157 نظر .... سلام آقا عیسی از برنامه هات یه بک آپ بگیر بعد مجدداً برو به تنظیمات کارخانه .... سلام مریم خانم اپلکشین تقویت آنتن دهی رو دانلود کن بعدم نصب کن شاید بهتر بشه.
دانلود نرم افزار افزايش سرعت اينترنت
1..1187--

اين نرم افزار به گوشيتون كمك ميكنه كه از نزديكترين دكل خونتون امواج رو بگيره و ... درخواست نرم افزار تقویت انتن دهی شبکه برای اندروید ... : 2 ...
نرم افزارهای کم حجم و کاربردی آندروید - نرم افزار
.7..نرم-افزار

کاربرد اصلی این ویجت نمایش وضعیت آنتن دهی و میزان شارژ باتری می باشد. ... نرم افزار شبیه سازی منوی استارت در موبایل (اندروید) - .
8552 - گوشی موبایل سامسونگ ...
.....گوشی-موبایل-سامسونگ-گلکس...

برنامه های تقویت کننده باطری هم نصب کردم حتی فلش هم کردم هیچ تاثیری نداشت ... در سیستم عامل اندروید مدیردت رم به خوبی انجام نمیشه و اگر می خواهید سرعت تان باز هم .... گوشیه خوبیه ولی سیم کارت دومش که احتمالا" سیم کارت اصلی هم هست ، خوب آنتن ...
12 مشکل بزرگ اندرويد و راه‌کارهايي براي برطرف‌کردن آنها
...1553

19 2014 - در ادامه مطلب 12 مشکل عمده اندرويد به همراه روش حل آن‌ها را آموزش خواهيم داد. .... بعد از اين کار، آنتن واي‌فاي شما خاموش خواهد شد. ... & را انتخاب کرده و گزينه & را انتخاب کنيد. .... درحالي که با تلفن‌هاي هوشمند مي‌توانيد کارهاي اصلي‌تان را با توجه به برنامه انجام دهيد.
چگونه موبایل شما ردیابی می‌شود؟ - یک آرشیو
.99.40753_چگونه%20موبایل%20شما%20رد...

تقویت کننده آنتن موبایل و امواج تلفن همراه مسدودکننده جمر شرکت رداستارتل با. ... دانلود رایگان برنامه ده برنامه کاربردی اندروید دانلود اندروید ده برنامه کاربردی.
نرم افزار تقویت و افزایش صدا مخصوص موبایل | دانلود رايگان ...
.200807_520.

11 2008 - مدل های جدید تلفن همراه پیشرفته ترین امکانات روز را دارا می باشند ولی در این میان صدای ضعیف برای پخش موسیقی و آهنگ باعث نارضایتی صاحبان.
تقویت آنتن دهی موبایل سامسونگ
---..5

28 2014 - از توی برنامه اون پایین دکمه رو زده .... تقویت آنتن موبایل اندروید تقویت آنتن موبایل تقویت آنتن موبایل ارزان تقویت آنتن ...
کی ام پلیر اندروید دانلود جدید | مرجع دانلود دویل کالکشن - ...
..کی-ام...اندروید...10

درخواست نرم افزار تقویت انتن دهی شبکه برای اندروید بیشتر بخوانید » ... بازي نوکيا موبايل برنامه موبايل دانلود نرم افزار کليپ موبايل صفحه نرم افزار. مجموعه نرم ...
نرم افزار تقویت و افزایش صدا مخصوص موبایل - دانلود نرم افزار
.....نرم-افزار-تقویت-و-افزایش-صدا-مخصو...

25 2009 - اموزش اندروید .... نرم افزار تقویت و افزایش صدا مخصوص موبایل ... و لپ تاپ از طریق پورت دارای آنتن پرتابل مگنت دار و قابلیت اتصال به آنتن ...
تقویت کننده انتن موبایل در معدن: خبر
--..

راه حل موثر و ایده آل برای تقویت کردن آنتن موبایل و راه های افزایش آنتن موبایل شامل: 1- عیب یابی ..... دانلود نرم افزار تقویت آنتن موبایل (اندروید) - ... .
دانلود برنامه راز های مخفی اندروید | ایران اپس
. › برنامه ها › آموزش

♥♥این نرم افزار شما را در تمامی این مشکلات یاری مینماید♥♥ ♥♥اموزش ها عبارتند از: کد های مخفی اندروید نصب بازی های اچ دی تقویت انتن دهی فیلم برداری فول اچ دی و .
بدستگاه تقویت آنتن موبایل در منزل 22755156
-----..

29 2014 - از توی برنامه اون پایین دکمه رو زده .... تقویت آنتن موبایل اندروید تقویت آنتن موبایل تقویت آنتن موبایل ارزان تقویت آنتن ...
عرش نیوز - چگونه مصرف باتری اندروید را کاهش دهیم؟
.90096.22.

22 2014 - عرش نیوز:در دنیای گوشی های اندروید عمر باتری به مشکلی اساسی تبدیل شده. ... اما برای برقراری یک تماس ساده نیاز به فعال شدن چندین سرویس و تقویت آنتن دهی و . ... اکثر اسمارت فون ها گزینه هایی برای برنامه ریزی آنتن دهی و امکانات وای فای دارند، اما ... استفاده از اینترنت موبایل برای اتصال به اینترنت به خصوص در ...
چگونه بوسیله آندروید به اینترنت شبکه همراه متصل شویم ...
..چگونه-بوسیله-آندروید-به-اینتر...

21 2013 - حال برای تعریف یک بایستی را انتخاب نمایید و آنگاه در صفحه ... کنید می توانید در زمانی که آنتن ( ) سرویس دهنده 3 در شبکه منطقه شما موجود نبود از ... چگونه بر روی دستگاه آندروید خود نرم افزار نصب کنیم؟
آنتن دهي موبايل خود را اينگونه افزايش دهيد - کانون فرهنگی آموزش
..17167

19 2013 - در اينجا سه راه مفيد براي افزايش آنتن دهي موبايل بدون استفاده از تقويت کننده آنتن ذکر مي کنيم. ۱. بيشتر اوقات وقتي موانع فيزيکي را از سر راه ...
بهترین جای خانه برای مودم وایرلس (نرم افزار اندروید) | گالوس
..بهترین-جای-خانه-برای-مودم-وایرلس-نر...

21 2013 - امروزه بسیاری از ما مودم وایرلس داریم. برای اینکه بالاترین کار آیی را از مودم دریافت کنیم باید آن را جایی بگذاریم که بهترین آنتن دهی را در کل خانه ...
آموزش رفع 7 مشکل اصلی در گوشی گلکسی نوت ۳ - - اخبار
.......6764-آموزش-رفع-7-مشکل-اصلی-در-...

از طریق این برنامه که بر روی گوشی شما نصب می‌شود، می‌توانید شبکه‌های شلوغ و ... اگر مشکل پابرجا بود مشکل از آنتن دهی محدوده است و در غیر این صورت مشکل از گوشی شماست. ... وقتی گوشی یک‌بار لرزید، دکمه پاور را رها کنید تا گوش وارد منو ...
تلفن همراه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
..تلفن_همراه


از سیستم‌عامل‌های معروف برای تلفن همراه، می‌توان به اندروید، آی‌اواس و ویندوز فون اشاره کرد. ... امواج موجود در فضا توسط آنتن موبایل دریافت شده و وارد قطعه‌ای به نام آنتن سوییچ ... برای تقویت سیگنال‌های دریافتی بعد از از یک تقویت کننده به نام ... و حافظه‌ها تشکیل شده است که توسط یک برنامه سیستم‌عامل می‌تواند کل گوشی را ...
تقویت کننده و مسدود کننده آنتن موبایل -
..11937396

تقویت آنتن موبایل اندروید تقویت آنتن موبایل تقویت آنتن موبایل ارزان .... خط ، لوازم موبایل ، نرم افزار موبایل ، خدمات ، فروشگاه موبایل ، تعمیرات موبایل ...
دانلود نرم افزار تقویت سرعت اینترنت برای اندروید ...
.....--3...

5 - دانلود نرم افزار تقویت سرعت و بهینه سازی اینترنت برای اندروید .... بدون هنگ كردن دستگاه + دانلود · نرم افزار افزایش آنتن دهی گوشی های آندروید ...
افزایش مدت زمان نگهداشتن شارژ گوشی - مطالبی درباره تکنولوژی
.....افزایش_مدت_زمان_نگهداشتن_...

نکاتی مفیـد برای افزایـش طـول عمـر باطـری موبایـل (قسمت دوم). 6. ... امید ندارید تا به زودی به مکانی برسید که گوشی تان آنتن میدهد بهترین کار این است که گوشی خودتان را در حالت یا قرار دهید. .... موثر ترین برنامه های امنیتی اندروید.
راهکار های افزایش برد وای فای - پرسش و پاسخ فناوری اطلاعات
..7099راهکار-های-افزایش-برد-وای-فای

تنظیم برد وای فای در تنطیمات مودم(نرم افزار مدیریت مودم که برای ... رسیورها و کابلهای آنتن آنها، همچنین کابل و تقویت آنتن تلویزیونی، دیش و ال ان بی، ...
ترفند افزایش قدرت آنتن دهی مودم وای فای - روزبه سیستم
-.693

2 2014 - آموزش و دانلود برنامه بازکردن قفل و هک وای فای اندروید ... لینک فروشگاه خرید اینترنتی شارژ موبایل و تلفن همراه روزبه سیستم.
تقویت آنتن موبایل 22755156
--..

7 2014 - از توی برنامه اون پایین دکمه رو زده .... تقویت آنتن موبایل اندروید تقویت آنتن موبایل تقویت آنتن موبایل ارزان تقویت آنتن ...
تقویت آنتن دهی موبایل اندروید - ...
---..7

28 2014 - از توی برنامه اون پایین دکمه رو زده در اینجا باید گزینه دانلود روشن شود (اگه روشن نشه یعنی دراور گوشی رو نشناخته که یا ...
دانلود نرم افزار تماشای ماهواره - ای اس دانلود
.....دانلود-نرم-افزار-تماشای-ماهوار...

هزاران نرم افزار و شبکه اجتماعی و اپلیکیشن موبایل در زمینه برقراری چت .... برای تمامی سیستم عامل های کامپیوتر و موبایل مثل ویندوز و آندروید ساخته شده ...
- 2.63 اپلیکیشن ردیابی انواع ...
.---.

26 2014 - توسط این برنامه می توانید سیگنال های اطراف خود را ردیابی کرده، اطلاعات آن ها را مشاهده و جهت قرارگیری آنتن آنها را ببینید و نیز قدرت و سرعت آنها را تست کنید. این برنامه سیگنال ها ... تقویت کننده سیگنال برای گوشی های سازگار. تغییرات نسخه ... 2.1.1 بهترین اپلیکیشن نمایش زنده تلویزیون برای آندروید ...
افزایش سرعت اینترنت در گوشی - میکرو چت موبایل
-....افزایش%20سرعت%20اینترنت%20د...

بهترین سرگرمی و بازی های اندرویدی برای گوشی موبایل و تبلت ... نرم افزار مناسب برای همه ی گوشی های موبایلی که جاوا داشته باشند .... اسم مودمو پیدا میکنه ،انتن دهی رو هم نشون میده ،پسوورد رو هو میگیره بعد جلوش میزنه جالبیش ...
دستگاه تقویت آنتن موبایل
..

فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده .... آنتن موبايل اندرويد تقويت آنتن موبايل تقويت آنتن موبايل ارزانتقويت آنتن موبايل ... اول دستگاه تقويت آنتن موبايل برنامه تقويت آنتن موبايل قيمت دستگاه تقويت ...
اندروید و بازی
8..

اندروید و بازی - بررسی راهای افزایش کارایی اندروید برای اجرای بازی های سنگ

ارسال آگهی: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲ و ۴۱ دقیقه
Poorya Mardani
تلفن : 22915491
قيمت کالا : 7,900,000 ریال


مشخصات آگهی

نام:Poorya Mardani
تلفن: 22915491
فکس: 22915491
ایمیل: boostantenna@gmail.com
انقضا:۳۰ دي ۱۴۱۶ ساعت ۳ و ۱۴ دقیقه
منطقه:تهران
موقعیت:تهران
آدرس:

بازدید:

1921 بار
تگ ها :
دنیای وردپرس و برنامه نویسی دنیای وردپرس و برنامه نویسی نگاهی متفاوت به دنیای و...... در پست امروز “دنیای وردپرس و برنامه نویسی”، مجددا قصد داریم که یک برنامه گرافیکی جدید رو خدمت همراهان ...
برنامه نویس ....0 و C#‎‎ مقدماتی دوره آموزشی برنامه نویسی سخت افزار و میکروکنترلر......ستفاده از Arduino دوره آموزشی برنامه نویسی Android 4 با Java دوره آموزشی برنامه نویسی iPad و iPhone برنامه نویس به برنامه نویس خوش آمدید......otstrap 3 (فشرده) دوره آموزشی برنامه نویسی Android 4 با Java (فشرد...
بدون عنوان
نمونه کارها|شرکت آکان|شرکت برنامه نویسی|طراحی سایت ...ی سایت هاست دامنه پورتال شرکت برنامه نویسی شرکت آکان برنامه نویسی نرم افزار سامانه یکپارچ......ی سایت هاست دامنه پورتال شرکت برنامه نویسی شرکت آکان برنامه نویسی نرم افزار سامانه یکپارچ......rsanatco.ir برخی از پروژه های برنامه نویسی و نرم افزاری 1. سامانه ...
90tv.ir | پایگاه رسمی برنامه ۹۰ - صفحه نخست ... اهالی فوتبال پیدا کند. اخبار برنامه نود هاشمی نسب: گوشی را برداشت......ن‌مهدوی‌کیاست عکسهای پشت صحنه برنامه نود، چهارم اسفند نتیجه نهایی نظرسنجی برنامه 90 در مورد محبوب ترین بازیکن ......قاد شديد پنجعلي از سازمان ليگ برنامه را عوض کنید تا پرسپولیس آبرود...
Hamyar » Home Hamyar Services Products Blog About Contact Shop Donate Creative idea › Good coding › Outstanding result Today, making money from the Internet is an important job, no one can deny this and doing good work is half the battle. We are here to help you p
راهنمای آموزش بسته‌ی نرم‌افزاری يکتاوب ويژه ی دانشگاه - Yektaweb یکتاوب - Advanced Websites Systems ...اسلايدهای آشنايی با ويژگی‌های برنامه يکتاوب (ppt به حجم 3 مگابايت)...... بروشور آموزش سريع: معرفی کلی برنامه و روش آغاز کار با برنامه و انجام تنظيمات اصلی را آموزش......ايل ها: فهرست فايلهای راهنمای برنامه را در اختيار مديران قرار می د...
معرفی سامانه‌ی مديريت يکپارچه‌ی پايگاه دانشگاه - Yektaweb یکتاوب - Advanced Websites Systems- طراح ... • امکان تغيير قالب و زبان کل برنامه و سازگار به دو زبان فارسی و ا......اسلايدهای آشنايی با ويژگی‌های برنامه يکتاوب (ppt به حجم 3 مگابايت)......بانه راه‌اندازی کرد. هم‌اکنون برنامه برای دو زبان فارسی و انگليسی ...
شرکت تجارت الکترونيک جهان پي ...زیرمجموعه خط مشی شرکت اهداف و برنامه ها مرکز رسانه ها درباره جهان ......رایط طراحی خبرنامه حریم خصوصی برنامه نویسی گزارش تخلف مدیریت سرور ...
اندروید ها - دانلود بازی اندروید,دانلود نرم افزار اندروید,اندروید,آندروید ...اربري کامل فارسي مربوط به اين برنامه مراجعه نمائيد و در موارد اضطر......اس ام اس امنیتی ایمیل اینترنت برنامه نویسی بهینه ساز بک آپ تبدیل م...... سرقت شده در ايران با نصب اين برنامه ، پس از فعالسازي ميتوانيد به ... 2


تماس با آگهی‌دهنده (Poorya Mardani)
در مورد: برنامه تقويت انتن موبايل اندرويد

نام شما:
ایمیل:
موبایل:
تلفن :
متن:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

ارسال آگهی برای دوستان

عنوان ایمیل:
ایمیل:
جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

همه آگهی‌های این شخص


جستجوی مرتبط

جستجوگر هوشمند آگهی‌های : 
آگهی های ویژه ی نرم افزار موبايل
stars دستگاه قطع امواج موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars فروشگاه جمر موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars بالا بردن قدرت آنتن گوشی سامسونگ :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars بازرگانی ایران آنتن :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars سایت قیمت موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت های تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه تقویت آنتن موبایل جدید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars برنامه قفل کردن انتن اندروید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پنج روش برای تقویت آنتن اندروید :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دانلود نرم افزارترازو گوشیهای لمسی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقويت آنتن موبايل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars مشاوره تقویت انتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars قیمت ریپیتر موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت جهت تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه تقویت کننده انتن ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

stars شرکت تقویت کننده موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars سیستم تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 22266727، 021 مشکل عدم آنتن د...
22915491
poorya mardani , تهران

stars نحوه تقویت انتن نوکیا :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 22266727، 021 مشکل عدم آنتن د...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقویت سیگنال تلفن همراه :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars حل مشکل پریدن آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars حل مشکل پریدن آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پروژه ی آنتن مرکزی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه دو باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه تک باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تعمیردستگاه تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دکل آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه قطع سیگنال موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars دستگاه افزایش آنتن دهی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars پکیج تقویت آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهران

stars تقویت آنتن موبایل قسطی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 6727 2226 ، 021 مشکل عدم آنتن ...
22915491
poorya mardani , تهرانآگهی های ویژه ی موبایل
۱۳۹۴/۸/۱۹
stars فروش تجهیزات مخابراتی در شیراز :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars تقویت سیگنال ماهواره وای فای :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars مضرات دکل آنتن موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه قطع انتن مبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars قیمت دستگاه قطع موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه قطع کننده موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه افزایش آمپر :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars بهبود آنتن دهی در گوشی ایکسپریا :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars تضعیف کننده :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات آنتن دهی همراه اول :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات آنتن دهی ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکلات ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars اعلام مشکل همراه اول :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars حل مشکل آنتن دهی آیفون 4s :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars حل مشکل آنتن :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars دستگاه تقویت کننده موبایل سه باند :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars عدم آنتن دهی گوشی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۹
stars عدم آنتن دهی ایرانسل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars اکرم محمدی امینی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های لگاریتمی :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تعمیر آنتن های وایرلس :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های گردان :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تشعشعات آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars آنتن های مخابراتی موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars راه های افزایش آنتن دهی موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars خدمات مسدود کننده :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آ...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تجهیزات مخابرات :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars تعمیر آنتن وایرلس :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars عوارض آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

۱۳۹۴/۸/۱۷
stars ضرر آنتن های موبایل :
فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل شرکت بازرگانی ایران آنتن ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند: 5491 2291 ، 021 مشکل عدم آن...
22915491
poorya mardani , تهران

 
* تبلیغ سایت شما *

درج آگهي در این سايت رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهي در این سایت لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.

 
لوگوهای تبلیغاتی

اخبار
جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.
ثبت‌نام | آگهي ويژه و روش پرداخت | راهنماي تبليغات | قوانين درج آگهي | تماس باما |
طراحی و برنامه نویسی